Ексклюзиви
вівторок, 27 липня 2010 11:25

Кирило попросив декого знизити градус кипіння

Кирило попросив декого знизити градус кипіння

Патріарх Кирило відслужив молебінь на Володимирській гірці. Там для нього та митрополита Володимира зробили вівтар та привезли церковний чоловічий хор.

Кирило та Володимир разом виголосили проповідь.

"Молитви на цьому святому місці знаходять особливу суть, - наголосив Кирило. - Колись князь Володимир обрав православний шлях для Київської Русі і нікому не вдалося звернути Русь з цього шляху. Якщо це не вдалося зробити у давні часи, то й зараз не можна допустити цього злочину. Немає триєдності, яка побудована на розділенні. Єдність народу свята і недоторканна. Я закликаю усіх, хто залучений в політичні, канонічні та соціальні конфлікти, знизити градус кипіння".

Після цього патріарх привітав усіх зі святом хрещення Русі. На його молебінь прийшли більше 1000 вірян. Деякі приїхали з інших областей України.

На молебні також були присутні прем'єр-міністр Микола Азаров, спікер Володимир Литвин та заступник столичного мера Олександр Попов.

Як відомо, сьогодні біля Українського дому у Києві кілька десятків представників ВО "Свобода" та Конгресу українських націоналістів влаштували театралізоване дійство "Гламурний вояж кагебіста Кирила".

Напередодні лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок повідомив, що під час акції протесту на знак візиту Кирила було затримано 8 активістів його політичної сили.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Кирило попросив декого знизити градус кипіння». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

36

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

28.07.2010 11:36:35Немец95.134.144.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Каждый год, приезжая на свою Родину - Украину, приходит одна и таже мысль: как же жаль, что украинцам закрыта Европа с ее образованием, культурой, здравоохранением, рынком труда..., как же не повезло ДОБРОМУ, ТЕРПЕЛИВОМУ, ВОИСТИНУ ЕВРОПЕЙСКОМУ украинскому народу. Теперешнее правительство и 5 промосковская колонна люто ненавидит все украинское и открыто с насмешкой и злобой ИЗДЕВАЕТСЯ над коренным народом Украины на его же земле. А коварный московский поп мечтает сломать веру украинцев и подчинить Московскому Патриархату. Но от ненависти и злобы сдохнет москаль. ВЕРЬТЕ УКРАИНЦЫ - ВАШ ДОМ ЕВРОПА.
27.07.2010 22:40:24Дети Бандеры80.188.85.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Где ВОВА из ЛЬВОВА?!!!? Я хочу вову.
27.07.2010 22:28:43щек91.124.124.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Сергей (Киев) - перестань бить свою жену и детей, а чаще к врачу заглядывай!
27.07.2010 22:15:40НАЗАР91.124.124.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А почему галицкие рагули,католики и униаты,суют свыняче рыло в Веру Православную? - ВО ПЕРВЫХ ТЫ САМ РАГУЛЬ, А ВО ВТОРЫХ ПУСТЬ КИРИЛУШКА В ДАУНБАСЕ РАДУЭТ КРОТОВ И ШАХТЕРОВ! НАМ В КИЭВЕ НЕНУЖЕН ТОРГОВЕЦ СИГАРЕТАМИ И ВОДКОЙ!!!!
27.07.2010 22:06:39777217.67.67.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Что ж вас, бандерлоги, так клинит? Что ж вы народ провоцируете на резню, беспорядки, ненависть? Может пора успокоится таким \"патриотам\" типа варуны или вороны, предвещающей беду? СТРАШНО читать те высказывания нормальных людей, которых такие ВОРОНЫ доводят до белого каления! ХВАТИТ! Украина выбрала уже себе вождей! Смиритесь с тем, что это не вы - позор нации!
27.07.2010 19:27:22 30-му Стону92.112.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В мене є один знайомий румун, Мирча Стону. Мирча, це ти тут пишеш? Ти ж не православний, а греко-католик. Яке тобі до них діло?
27.07.2010 19:03:10Стону78.137.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ми це хто? вова(льво), зося, трьошка і ще пару придурків?
27.07.2010 19:00:59*88.191.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
27. 777 (777) 27.07.2010 18:0...Иисус изгнал торгующих из храма а Путин- сделал патриархом. Не верьте этому \"пастырю\". Господи, прости меня грешного\"....НЕ БУДЕТ ТЕБЕ ПРОЩЕНИЯ! НЕ ОТКРОЕТ ПЕТР ВРАТА ТЕБЕ!
27.07.2010 18:31:52Стэн77.87.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А почему галицкие рагули,католики и униаты,суют свыняче рыло в Веру Православную?Хотят,чтобы православные так-же Папу Римского встречали?Так мы умнее,толерантнее и спокойно относимся к другим конфессиям.Вот только ПРЕДАВШИХ Веру Православную галицаев ненавидим.Иуды не получат прощения.Бог все видит.
27.07.2010 18:02:3977793.84.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
До раздела Украины осталось 2-3 года... Боже спаси ее и людей, слугами российскими прельщенных. А начиналось красиво- долой Юльку. Ну что - за что боролись, как говорится... Люди у кого мозги еще есть помните- Иисус изгнал торгующих из храма а Путин- сделал патриархом. Не верьте этому \"пастырю\". Господи, прости меня грешного.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути