Ексклюзиви
середа, 02 лютого 2011 00:23

Картки нардепів для голосування за зміни до Конституції підробили?

 

Народний депутат від НУ-НС Володимир Ар'єв заявив, що не голосував 1 лютого за зміни до Конституції, тому що його не було в Україні.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи свою присутність у списку серед 41-го "нунсівця".

Для підтвердження цього депутат показав свою картку і сфотографувався з нею в Америці.

"Я в США, з карткою для голосування. А вона "проголосувала" за зміни до Конституції", - повідомив Ар'єв у соцмережі.

Подібний інцидент він вважає фальсифікацією.

"Буду ініціювати внутрішнє розслідування у Верховній Раді. Такої наглої фальсифікації ще не було", - наголосив нардеп.

Як відомо, Верховна Рада України схвалила зміни до Конституції, що встановлюють дату чергових виборів президента і парламенту. За законопроект проголосувало 310 парламентаріїв. Перехідними положеннями закону встановлюється, що наступні вибори Верховної Ради пройдуть в жовтні 2012 року, а вибори президента - в березні 2015 року.

За це рішення голосували ще 7 "бютівців". Дехто з них вже теж заявив, що не був присутній у цей момент у сесійній залі.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Картки нардепів для голосування за зміни до Конституції підробили? ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

33

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.02.2011 19:53:10Видя его рожу, знаю - ЛОЖЬ !!!178.94.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Даже не читаю - на фото \"самый правдивый\" фуфель. Он торговец ядом !!
02.02.2011 15:13:28фывап77.52.221.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Больные писатели, которые не понимают, что наше страной Запад рсчитался с Рассеей. Им плевать, кто у нас перезидент, главное газ,нефть вовремя, отсутствие войны и \"Чернобыля\". Да умники,кацапские скажите почему страна называется Рссеея,а народ руский.
02.02.2011 14:38:37Роман193.43.222.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А що він робить у США? Якого біса він не на робочому місці?
02.02.2011 14:12:00alex95.133.101.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не потрібно філософії!! ЗА ЗРАДУ НАРОДУ УКРАЇНИ- НА ПАЛЮ!!!І тільки ТАК зможемо відродити НЕЗАЛЕЖНУ Укаїну. Р.S.Куплю ліцензію на відстріл депутатів-під...ДОРОГО.
02.02.2011 13:21:46Ведьма77.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Бей Арьева предателя Януковича!
02.02.2011 13:19:26Зося77.120.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я могу и на державной мове повторить всем тут мудакам \"ХАЙ ЖИВЭ ЯНУКОВИЧ\".
02.02.2011 13:03:58миколда азаренко178.94.37.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
голосуй не голосуй все одно отримаєш те що хоче [Цензура]Литвин або його покровителі
02.02.2011 13:00:52микола азаренко178.94.37.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
литвина давно пора спитати для чого сльози прилюдно пускати
02.02.2011 12:04:27Орион91.78.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не хочу соваться в Ваши украинские дела. Но уж больно все один к одному с нашей Думой. Там тоже голосуют несколько человек, чуть не за всю фракцию. На моей памяти только один депутат поступил честно. Николай Травкин, который сдал мандат депутата в 93 году. Это правильно: Не можешь противостоять злу, так не участвуй хотя-бы в нем!
02.02.2011 12:03:16Орион91.78.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не хочу соваться в Ваши украинские дела. Но уж больно все один к одному с нашей Думой. Там тоже голосуют несколько человек, чуть не за всю фракцию. На моей памяти только один депутат поступил честно. Николай
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути