Ексклюзиви
понеділок, 18 квітня 2011 14:35

Хулігани пошкодили пам'ятник Леніну на Полтавщині

Хулігани пошкодили пам'ятник Леніну на Полтавщині

Чотириметровий пам'ятник Леніну біля райдержадміністрації в селищі Шишаки Полтавської області звалили з постаменту сьогодні вночі. Він зроблений із залізобетону й обшитий міддю.

"Пам'ятник важить до тонни. Хулігани обійшлися без техніки. Накинули на шию металевий трос. Важіль великий був – тягли трос здалеку руками, – говорить селищний голова Олександр Тутка. – Люди, що живуть поруч, чули о четвертій ранку глухий удар, як він упав".

Пам'ятник упав на спину. Голова й руки Леніна лишилися цілими, але від падіння на ньому утворилася пробоїна діаметром до 30 см, пошкоджений гранітний постамент.

"Пригнали кран і вантажівку, приберемо пам'ятник в ангар і будемо шукати, хто б міг його відреставрувати. Ще не рахували, але коштів на це треба буде чималенько, – говорить Олександр Тутка. – Не впевнений, що зможемо його відновити до дня народження Леніна – 22 квітня. Але в нас є його бюст. Можливо, встановимо тимчасово, щоб ті, хто захочуть покласти квіти, мали де це зробити."

Міліція наразі шукає хуліганів.

Пам'ятник Леніну в Шишаках встановили у 1935 році. Реконструювали в 1971 і 1989 роках.

Торік у серпні пам'ятник вождю світового пролетаріату в Кобеляках на Полтавщині обмазали фекаліями, які були в основному на голові. Те, що скульптура забруднена, помітили тільки за тиждень. За дві години комунальники його відмили.

Зараз ви читаєте новину «Хулігани пошкодили пам'ятник Леніну на Полтавщині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

09.09.2012 08:10:01полковник95.135.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Гайдай не суди по собі. Шкода. що пізно прочитав цю писанину.

06.09.2012 14:23:20макс79.124.167.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Молодеж должна доказать бандитскому донецку и зековской скотине . ЗЕК неможет не должен и неимет права править страной .Каждому жителю страны должно быть стыдно что в донецке ненашлось человека который бы не сидел в зоне. Это неправильно . В СССр такого бы недопустили.

06.09.2012 14:43:19vylf31.202.194.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

макс,ты дебил?

06.09.2012 13:50:57Veimer92.112.72.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Брехня - молодь, як молодь.

06.09.2012 13:41:38Fairy194.44.181.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Українці, прийдіть на вибори, і своїм голосом проти знищіть партію ригів! Інакше вони знищать вас.

06.09.2012 13:31:22нупвн62.98.30.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Молодь туповата пока їх батьки забеспечують! А коли прийдуть сам на сам зі всіма труднощами в житті, о тоді починають розумнішати! Аналітиками старшого віку це ті що за гречку і всякий не потріб голосують?!

06.09.2012 13:11:12Серго95.67.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Згоден

06.09.2012 13:01:54zin111178.54.23.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Кто такой этот експерт. Расплодилось политологов, экспертов, социологов как блох на вшивой собаке. Кто им платит? Где же они приобрели такие "специальности"? Одним словом лохотронщики.

06.09.2012 12:57:51123195.22.131.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Вымираем как мамонты)!

06.09.2012 12:56:23Знаток178.216.23.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Хреновая сейчас молодежь, ничего не понимает. А вот мы в свое время, сказал политик и пошел к сексопатологу на прием записываться!!!

06.09.2012 12:55:01real193.242.114.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Если молодежь тупа, то почему 50% мечтают при первой возможности сбежать из этой страны? Просто ситуация настолько предельно ясна для молодежи, что жить в дурдоме и участвовать в дискуссиях с умственно отсталыми политиками и их фанатами - это элементарная бесполезная потеря времени!

06.09.2012 13:51:00мессі178.137.90.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Підтримую ! Але треба міняти щось ! І так уже не країна а зона , а старший пенсійний вік це ті що за гречку проголосують? бабульки сталіністки?

06.09.2012 13:15:33тет80.78.45.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Поддерживаю!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути