четвер, 09 лютого 2012 13:05

Спецтема: Плівки Забзалюка: скандал з “тушками”

Гроші Забзалюку дали на лікування раку - депутат Каплієнко

Гроші Забзалюку дали на лікування раку - депутат Каплієнко

Кожен депутат із групи "Реформи заради майбутнього" шокований вчинком вихідця Романа Забзалюка. Про це на брифінгу у ВР сказав член групи Володимир Каплієнко. За його словами, заяву Забзалюка про підкуп депутатів було спрямовано на дискредитацію всієї Верховної Ради.

"Ніхто із членів нашої фракції до цієї заяви нічого не знав про підступні задуми Романа Забзалюка. Ми знали, що він хворий, опинився в скрутному становищі і йому потрібна медична допомога. Він посилався на рак", - сказав Каплієнко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рибакова не вірять в аутентичність аудіозаписів Забзалюка

"Ми не могли собі навіть уявити, що бажання допомагати ближньому може так ганебно використовуватися нечистоплотними особами", - зауважив політик.

Каплієнко розказав, що на ці гроші, які Забзалюку дали депутати із "Реформ заради майбутнього" він отримав медичну допомогу за кордоном.

Він зазначив, що "Реформи заради майбутнього" вимагають від Забзалюка публічних вибачень, повернути гроші, які йому дали на лікування, а від Генпрокуратури розібратися із "цією PR-акцією БЮТу".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Рибаков пропонував хабар Забзалюку (АУДІО)

Депутат впевнений, що регламентний комітет має поставити питання про зняття недоторканості із Забзалюка.

Політик вважає Забзалюка неадекватним та таким, що знаходиться в стані афекту.

Зараз ви читаєте новину «Гроші Забзалюку дали на лікування раку - депутат Каплієнко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.01.2013 07:00:14українець94.240.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Русскіє.Ви даремно продовжуєте кидатись на навколишні народи, їх культуру, як і у всі часи вашого існування бажаючи їх знищити. Московська Орда, яка вас і породила, дедалі слабіша і ось-ось не в змозі буде вас захистить. Плюс невпинна деградація і вимирання русскіх (за Навальним). Єдине, що було би варто вам робить, це засередитись на певній ділянці Землі і побудувать там "гасударства русскіх" (за Стєрліговим). І почать нарешті жить не за рахунок розбою та пограбунку навколишніх народів, та їх надр, а своєю працею, чесною працею. Для цього треба подать Заяву в ООН, "Про виділення землі русскім, з метою створення ними своєї держави". Захоплені землі, треба буде звільнить. Можливо цим актом, ви трохи спокутуєте свої гріхи.

21.01.2013 14:21:41Ну?95.135.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

При Катеринi 11 вiд полякiв була звiо\льнене Правобережжя Днiпра, а вiд туркiв туркiв i татар Пiвденне Причорномор"я -Новоросiя.При Ленiнi була лiквiдована Донецько-Криворiзька республiка, в р-тi чого промиловi регiона Донбасу i Приднiпров"я ввiййшли до складу Украiни. При Сталuнu до складу Украiни ввuйшли Галичина, Волинь, Закарпаття, Пiвнiчна Буковина iПiвденна Бесарабiя. А Микити Хрущов" прдарил товарищам неграм всосоюзную здравницу Крым".

22.01.2013 10:45:25goga_1964@inbox.ru46.211.183.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Заберите тот Крым себе господа кацапы! Водрузите там свой флаг с двухглавым птеродактилем! И кормите Крым сами! А не за счёт Украины! Покормите Крым сами пару сезонов, да сами его Украине предложите забрать обратно! Чтоб в трубу не вылететь!

21.01.2013 14:30:12...95.135.21.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А територiя теперiшньоi Харкiвщини ввiйшла до складу Росiйськоi держави ще в 16 столiттi по прозьбi князiв, якi володiли тiею територiею. Кубань також була передана песелеленцям з Украiни. До бiса украiнцiв переселилось i в Хабаровський край вже в рад.часи.То може затребувати й Хаб край? Дурiсть.

22.01.2013 06:42:42українець94.240.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тобі нічого не варто требувать. У тебе і так все є і: пиво-водка, шансон, дебелізуючі телепередачі від руссомірка, любимий Яник, що треба хахлу, підстилки русскіх для повного щастя?

21.01.2013 13:53:39еге?95.135.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"Свободiвцi" в листопадi 2009р.пiдтримали польських нацiоналiстiв i взяли участь в iх Маршi. де проголошувалось, що частина хахiдних земель, а саме Львiвська область, належить поляккм. Колсь був у Львовi i на Галицькому ринку одна полячка говорила, що Львув-наш, тобто польський..

21.01.2013 17:24:53...95.135.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Описка.Нев 2009 р, а в 2012р.

21.01.2013 14:17:41Николаев141.101.1.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Та хай вже забирають. Ми їм за це тільки подякуємо.

21.01.2013 13:44:24Ужасный кАцАп178.176.249.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

В натуре звезданутые. Вы чего курили? Такой дешёвый троллинг низкого пошиба и всерьёз обсуждать? Ваще гикнулись. Украина может какие-то земли в России собрать? Вы себя слышите. нет? Вы свои-то удержите. Такая задница повсюду. Жесть. Статья полное абсолютное дерьмо.

22.01.2013 06:39:08українець94.240.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А де землі т.з. русскіх? Хтось про це знає? А чи є, чи була коли-небудь держава, чи ще яке утворення хоча би на рівні автономної області у т.з. русскіх? А куди підуть русскіє, коли їх попросять татари. І удмурти. І чеченці. І дагестанці. І багато інших, де вони в гостях, в тому числі і українці. Де русскім тоді жить? І чи не слід клопотать перед ООН, аби ця уповноважена організація виділила русскім землі, аби вони там побудували свою, ясно що квітучу (русскіє ж), державу*. Скільки можна іншим народам, ставить палки в колеса державності такому най-най народу як русскіє.

21.01.2013 18:08:43Василек176.213.13.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да пущай едут. Вчера воронежцы гей-пикету физию уже начистили. . Тренировались, однако. Завтра очередь "братцев" быть боксерскими грушами. :)

21.01.2013 13:17:59І.Франко212.64.228.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Розпадуться пута віковії,
Тяжкії кайдани,
Непобіджена злими ворогами
Україна встане.
Встане славна мати Україна,
Щаслива і вільна,
Від Кубані аж до Сяну-річки
Одна, нероздільна.
Щезнуть межі, що помежували
Чужі між собою,
Згорне мати до себе всі діти
Теплою рукою.
Єднаймося, братаймося
В товариство чесне,
Хай братерством, щирими трудами
Вкраїна воскресне!
:)

21.01.2013 10:54:04Василек94.100.93.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Вопрос второй: Кавказ, который никуда не улетит и не откажется от своих денег и собственности. Что с ним делать будете? Воевать? Охота подристать кровавым чеченским поносом самим? Чтоб у вас станции метро взрывали и школы захватывали? А спецназ и армия хотя бы с российскими сравнимые - у Нени есть? Отсутствие терорризма - один из плюсов Украины, тут же это гнездо втащат в страну . Кроме того - за вероятность утратить выход к Черному морю Россия без вопросов подвегнет Украину ядерной бомбардировке - потому что уровень потерь для нее сходный.

22.01.2013 15:31:43goga-1964@inbox.ru46.211.183.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не будет Россия бомбить Украину никогда! Ибо этим подпишет себе смертный приговор!

22.01.2013 11:03:12goga_1964@inbox.ru46.211.183.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Хвалёный российский спецназ только в кино фраера! В реале ничем не лучше украинского. В рукопашном бою российские спецы герои только кодлом на одного, а один на один не ахти! Если российские спецы думают что управятся с Украиной в два счёта, пусть попробуют! Сгинут задаром! Скорее всего и безследно! И по сути ни за что!

22.01.2013 06:46:29українець94.240.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А хіба українці вороги чеченцям, чи дагестанцям, чи взагалі кавказцям? Русскіє, ви там нагадили стільки, що вас там ненавидять і Кавказ ніколи вашим не буде. Але не треба ненависть кавказців до русскіх, переносить на українців. Більше, саме українці можуть допомогти кавказцям нарешті позбутись русскіх.

21.01.2013 12:05:36Кубанец194.186.83.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Думаю даже этого не будет...

21.01.2013 12:07:42Кубанец194.186.83.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кубань и остальные пошлют уже сейчас. :)

21.01.2013 10:51:42Василек94.100.93.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Почему-то ставят телегу впереди лошади - и автор статьи, и комментаторы. Леший с ним - чьи там этнические земли, вопрос в другом: 1. Как будет выравниваться доход новых областей с украинским? Снизятся в несколько раз? Или эти земли, как при воссоединении Германии, будут оккупированы и экономически и демографически выжаты? В этом случае кубанцы пошлют в пешее эротическое путешествие Украину очень быстро. Или во имя сохранения текущего уровня жизни доходов новых территорий на наших будет пахать вся Украина? Тогда новых пошлют сами украинцы.

20.01.2013 19:05:47читач178.94.221.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Росія загнала сама себе в болото, зажерая чужу землю треба ствити базу, військо,поглянь по сосідях, розпорошеність військ, вроті 5-8 руських,отальні різні національності ,відношення, як і на граждаці,ви бачите ніхто не буде йти в бій за поціна, чуя свій пі..ц росі всіма силами тягне в Мутний союз щоб 46 мільйонами українців закрити свою сраку. Впредсметних судорогах,при не можливості накинути пелю, будут приложені всі способи і сили, разколоти народ України, заганяя скажених собак в кучки затравлюючи їх. Тепер, як ніколи потрібна єднісь,влада повинна присікати московських нацистсько фашистських окупантів розпалюваючих вражду, пока все наобот,депутат колісніченко, сам розпалює ворожнечу.

20.01.2013 16:40:12trofimoviktoriia195.68.150.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Первый сайт который откроет всю праду ...После тоно што я здесь увидела я розвелась с мужэм...Прискорбно после 10 лет совмесной жизни, но...увы...
http://nacional-dannie.com/main.php?s=15743

20.01.2013 14:22:25146.200.180.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

У свій час Дімочка міг створити та очолити партію на зразок "Свободи" і, відповідно, бути сьогодні на перших ролях. Але продався за гроші, до речі невеликі, Медведчуку.
А зараз його мучить жаба, і він роздає свої безглузді інтерв'ю в надії застрибнути на потяг, що вже рушив.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути