Ексклюзиви
четвер, 13 січня 2011 10:22

Гриценко каже, що ситуація в армії близька до катастрофи

Гриценко каже, що ситуація в армії близька до катастрофи

Українська армія не в змозі виконувати завдання навіть мирного часу.

Про це, представляючи законопроект про фінансування армії заявив голова парламентського комітету з питань нацбезпеки і оборони Анатолій Гриценко, повідомляє його прес-служба.

"Збройні Сили України сьогодні вже не в змозі виконувати навіть завдання мирного часу - бойове чергування, не кажучи вже про локалізацію конфліктів. Офіцерський склад деморалізований", - зазначив політик, підкресливши, що ситуація в армії близька до катастрофи.

За словами політика, очолюваним ним комітетом з питань нацбезпеки та оборони було надіслано письмове звернення до Ради національної безпеки і оборони (РНБО), а також голові Верховної Ради щодо неналежного фінансування Збройних Сил.

Депутат також підкреслив, що дану думка розділяє не тільки він, а й представники інших фракцій, які входять в парламентський комітет з питань нацбезпеки і оборони.

Лідер партії "Громадянська позиція" в черговий раз підкреслив, що кошти, які зараз виділили армії, - це бюджет руйнації.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Гриценко каже, що ситуація в армії близька до катастрофи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

20

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.01.2011 11:14:16Сева - Ведьме95.134.8.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Более, чем согласен! К примеру, Командующему ВВ МВД Украины А.Т. Кихтенко недоотравленный диоксином придурок явно незаконно присвоил армейское звание \"Генерал армии\". А ему положено по штату максимум \"генерал-майор внутренних войск\"...
13.01.2011 16:53:37вова95.134.222.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
16. Я (НАШЕ),-ты случайно не Толя Гриценко???? Здравия желаю пан Министр!!! Душитель частей армейских с американской отрыжкой.
13.01.2011 16:51:59вова95.134.222.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
несоединимое,-частушки с подрывом украинского духа .... а сверху намазал сокращением.... Банопарт бля!
13.01.2011 16:50:08вова95.134.222.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
16. Я (НАШЕ),-ты как великий стратег,соединил несоед
13.01.2011 15:07:38Я95.111.216.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
РОСІЯ СКОРОЧУЄ СВОЇ ВПС З 85ТИС. ДО 38 ТИС.-НЕ ВИСТАЧАЄ ГРОШЕЙ НА ЗАРПЛАТИ.А В КРИМУ МОЖНА ПІДІРВАТИ БОЙОВИЙ ДУХ НАШИХ ВІЙСЬКОВИХ СВОЇМИ ОКЛАДАМИ,АЛЕ ЦЕ ДЕРЖАВНІ ПОНТИ.ФЛОТ ЇХНІЙ ЧЕКАЄ ОХ..ОБАЛДЕННЕ СКОРОЧЕННЯ.КАРЛИКАМ СПІВАЮЧИМ ЧАСТУШКИ НЕПОСИЛЬНЕ УТРИМАННЯ ПРОЇДАЮЧОЇ ДЕРЖКОШТИ АРМІЇ.ВИСТАЧИТЬ ЧАСТИН ЯКІ ПРОЙШЛИ ЧЕРЕЗ КАВКАЗ,А РЕШТА НА ДМБ.
13.01.2011 14:25:26для Гриценко212.26.157.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Что же вы,господин,ничего не поменяли?Говорить-все мастера!
13.01.2011 13:38:18вова95.134.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
....Премьер Ющенко.....
13.01.2011 13:37:40вова95.134.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
12. ЗАПАС (УКРАЇНА),-зачем мне читать. Летенанты - воинской части постоянной боевой готовности- 50 000 рублей, кастрированной части-25 000 рублей. Полковники в той же пропорции - 65 000 и 35 000. Это без учета коэффициента труднопроходимых регионов бескрайних просторов России. Да чего далеко ходить. Едим в Севастополь... смотрим на наших и ихних офицеров...и тупо молчим глотаем сопли. Да,еще и не забываем про пайковые,которые отменил-Премье
13.01.2011 12:58:54ЗАПАС93.180.212.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
ПРОЧИТАЙТЕ СТАТТЮ В ІНТЕРНЕТІ \"ИСПОВЕДЬ РОССИЙСКОГО КОНСТРУКТОРА\" І ЗРОЗУМІЄТЕ ,ЩО У БОЛЬШОГО БРАТИ БОЛЬШИЄ ПРОБЛЕМИ.ТАМ ТАКЕ САМЕ ОЧКОЗАМИЛЮВАННЯ УСІХ ПРОБЛЕМ.ВОЮВАТИ МОСКАЛІ ЗДАТНІ ЛИШЕ З ВЛАСНИМ БАГАТОНАЦІОНАЛЬНИМ НАРОДОМ.
13.01.2011 12:08:27 Ведьма178.150.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
8. Сева (Одесса) 13.01.2011 | 11:41--- Особенно много генералов стало при Ющенко, насколько мне помнится. Всех, кого только мог, производил в генералы в расчете на то, что в случае импичмента, армия встанет в его защиту.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути