середа, 08 січня 2014 16:48

Фішер: Незалежність України - основа безпеки Европи

Фішер: Незалежність України - основа безпеки Европи
Йошка Фішер Фото: AP

ЄС не може одночасно форсувати проєвропейський розвиток України та дотримуватись стратегічного ігнорування політики Росії.

Про це у впливовому німецькому виданні Süddeutsche Zeitung у середу, 8 січня, заявив екс-міністр закордонних справ Німеччини Йошка Фішер. У статті "Небезпечний трикутник" Фішер висловлює переконання, що базовим критерієм стану безпеки у Європі є незалежність Києва, тож українське питання обов'язково потребує вирішення у ЄС.

"ЄС нічого подібного раніше не переживав, - пише Фішер, який обіймав посаду глави зовнішньополітичного відомства ФРН у 1998-2005 роках. - Янукович вів переговори з Брюсселем щодо асоціації тільки про око. Саміт ЄС виглядав обманливо, у Москві ж натомість відмовою України насолодились", - йдеться у статті екс-міністра.

При цьому Фішер припускає, що при проведенні фіктивних переговорів з ЄС щодо угоди про асоціацію Янукович мав одну мету - досягти підвищення ціни угод з Росією. "Здається, йому це вдалось", - підсумовує Фішер, посилаючись на домовленості Києва і Москви щодо 15-мільярдного кредиту Росії та зниження ціни на газ.

Досягнувши короткострокових вигод - перезимувати з газом та підтримати платоспроможність за допомогою російських грошей, у середньостроковій перспективі Янукович поставив під сумнів незалежність України і створив проблему, переконаний німецький екс-міністр. "Адже від незалежності України залежить баланс у Європі пострадянської доби", - наголошує екс-міністр.

Зараз ви читаєте новину «Фішер: Незалежність України - основа безпеки Европи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

44

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.01.2014 20:04:49Tatiana Polonskaja93.72.27.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Украина не может быть независимой, пока в ее дела вмешиваются Америка и еврокомиссары.
Уже представляли себе, как Украина будет вымирать, когда поднимут коммунальные на 40% и заморозят пенсии и зарплаты. А не вышло, как жаль.
Зато с Болгарией опыт у Европы получился, можно взглянуть:

https://www.youtube.com/watch?v=gU7nwZBci8E

08.01.2014 18:49:05Normalny37.112.171.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Можно выдохнуть и спокойно ждать выборов.Но европейского выбора уже не будет.Теперь подобные документы будут внимательно изучаться, прежде, чем принимать резкие решения

08.01.2014 22:26:59Роман Тимошенко194.187.216.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Так от, аби таких різких рішень більше не було, народові треба змусити владу рахуватись з ним і контролювати, аби вона виконували перед народом свій обовязок.

08.01.2014 18:21:19Westa79.124.141.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А самое главное не сказали. Йошка Фишер заметил, что при нынешнем положении дел в Украине, разрешить проблемы возможно только с применением силы.

08.01.2014 18:56:04Normalny37.112.171.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Силы правоохранительных органов имелось ввиду?

08.01.2014 19:09:23 моня195.230.154.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Догадайся сам..вузьколобий??????????????

08.01.2014 18:41:41Гыг Вам193.200.151.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

проблема назрела...и решаться она будет так,как решается.от влады зависит,с применением силы или без.

08.01.2014 18:40:06 моня195.230.154.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Заява Пентагону вже була, ти пропустила? Як там з Хвактом пі'ря до стрингів націпляла? Прикольно буде, і замєть ні каково фізіческого труда, не лід довбать....

08.01.2014 18:11:12serzh100046.237.17.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

вот так рагули.............как не крути жопой...в этот раз(по статьи газетенки) кацапы вас снова в полон взялы, ...шо то мне кажется, шо ваш секс на майдане это против кацапов в основном, а профессор .... это так для отвода глаз.......

08.01.2014 18:16:43Стрілець93.183.255.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Всі рагулі живуть на схід від Хутора Михайлівського. Але по своїй алкашній природі все сусіду за паркан носа сунуть дивлячись що б це вкрасти і пропити.

08.01.2014 18:23:58serzh100046.237.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

все правильно...я же кацап, горилкы нема, сала нема, жыву в лесу где медвиди ходят, а у вас......еропа..........сала во, виски кажый день пьете, вторая хранция мать вашу.........а ты писюн пожалел ..шоб я шось стырил у тебе................всирамно ведь все ты понадкусывал....

08.01.2014 18:40:01Гыг Вам193.200.151.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

нв чужой каравай харю не разевай.

08.01.2014 17:47:25--------37.24.159.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

я не кажу:віддати своє, я кажу:в себе лад навести і до других не лізти з своїм уставом.Німці і їм подібні войовничі народи не праві, і нічого доброго з війн ніколи не виходить.Поділили захід і схід ,тепер мають дві німеччини:без перспективи на єдність-самі німці так кажуть.Та й в росії ті ж проблеми,як добре-єдині,а як трохи збої-одразу ж бомби і розкол.Rusky правду пише:краще в малій країні себе людиною почувати і гарно жити,аніж у великому котлі як горох варитися...

08.01.2014 20:42:15--------37.24.159.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

наступний хід?...переплюнути "бабаїв" в дітонароджуваності,щоб потім своїх дітей проти них в війну відправити? ви хто?...Можете від злості казати що хочете, але не тре підбурювати інших на безумства.:)

08.01.2014 17:29:56--------37.24.159.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

німці теж завжди воювали за розширення свого володіння,і після кожної війни територія їх зменшувалася...Боротися тре за те,щоб народу жилося комфортно в себе вдома, а не лізти в чужий город по дармову капусту,бо можна до завороту кишок нажертися...і від поносу вмерти.

08.01.2014 17:22:01evroUA79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

хохлы, паситесь, жуйте травку!

08.01.2014 17:50:55Ульяна Соколова91.237.122.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

ющ травку жуют негры,что тебя в анал имеют:D:D:D

08.01.2014 17:54:31Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А чого така літературна філігранність не на державній мові? ;););)

08.01.2014 18:11:41Ульяна Соколова91.237.122.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

ти дурнику хоч і пишиш свої нікчемні коменти на українській-а все ж залишаєшся кріпаком овоча:D:D:D

08.01.2014 17:16:07pfmas185.26.182.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Резервация Европы - основа независимости Украины.

08.01.2014 17:12:01evroUA79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ты хохлосвинья, параши мой :)

08.01.2014 17:15:07Ульяна Соколова91.237.122.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

кто о чём ,а петух о парашах!:D:D:D

08.01.2014 17:21:10evroUA79.173.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ты про гея клычка? первый презик хохлопетух

08.01.2014 17:45:44Ульяна Соколова91.237.122.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

а ну ставь рот и ж опу ,что Кличко петух!

08.01.2014 17:11:48dr2weeth37.205.9.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

слов с песни не выбросишь:
А он мою защиту разрушает
Старою индийскою в момент
Это смутно мне напоминает
Индо-Пакестанский инциндент

Только зря он шутит с нашим братом!
У меня есть меры, даже две
Вот, если он меня прикончит матом,
Так я его через бедро с захватом
Или ход конем по голове!

08.01.2014 18:10:37Стрілець93.183.255.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А в кінці демонструється вибух Волгоградського залізничного вокзалу і кадр йде в затемнення...

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути