четвер, 25 червня 2026 18:05

"Не триватиме вічно": у НАТО заявили про створення Україною вікна можливостей у війні проти РФ ціною великих жертв

"Не триватиме вічно": у НАТО заявили про створення Україною вікна можливостей у війні проти РФ ціною великих жертв
У НАТО заявили про створення Україною вікна можливостей. Фото: скрін відео

Україні вдалося створити вікно можливостей у війні з РФ, але воно не буде відчинене вічно і цією можливістю слід скористатися.

Війська змогли "переломити хід війни", і це видно не лише на полі бою, а й в ударах по Москві та Санкт-Петербургу. Про це заявила заступниця генсека НАТО Радмила Шекеринська під час виступу на Конференції з питань відновлення України, пише Gazeta.ua.

Вона підкреслила, що вікно можливостей відкрилося завдяки тому, що українці мають не лише мужність, а й винахідливість, досвід, нову стратегічну концепцію, а також отримали потрібну підтримку в певний момент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Горять російські НПЗ за 1,5 тис. км від держкордону - дрони завітали до Уфи

"Ми також бачимо це, аналізуючи поведінку Росії. Щоразу, коли вони бачать слабкість, саме тоді вони завдають удару. Вони націлюються на цивільну інфраструктуру, на енергетичну інфраструктуру, вони завдали удару по релігійному об'єкту, що входить до списку ЮНЕСКО. Тобто, після всіх тих похвал на адресу християнства та православ'я, вони в підсумку бомблять священне місце. Але це не є ознакою їхньої сили. Це ознака їхньої слабкості", - сказала Шекеринська.

Однак Шекеринська застерегла, що це "вікно можливостей" не є необмеженим у часі.

"Такі вікна можливостей створюються ціною багатьох жертв, але вони не залишатимуться відкритими вічно. Отже, моє головне послання полягає в тому, що ми маємо скористатися цією нагодою і підтримувати Україну в її пріоритетах", - сказала заступниця генсека НАТО.

Над Кінбурнською косою у Миколаївській області Сили оборони у четвер, 25 червня, встановили синьо-жовтий прапор. Війська РФ відступають.

Зараз ви читаєте новину «"Не триватиме вічно": у НАТО заявили про створення Україною вікна можливостей у війні проти РФ ціною великих жертв». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути