середа, 15 червня 2011 12:29

Експерт: "Розмовляти з Росією міг тільки Ющенко"

Експерт: "Розмовляти з Росією міг тільки Ющенко"

Резолюція Європейського парламенту, що була оприлюднена нещодавно, може мати серйозні негативні наслідки для політичного керівництва України.

Таку думку висловив Олексій Коломієць, президент Центру європейських та трансатлантичних студій.

"Зрозуміло, що резолюція була спрямована до тих, хто сидить в кабінетах на Банковій та Грушевського, і вони повинні це чітко усвідомлювати. Вони не можуть гратись з такими речами, це навіть не йде в порівняння з резолюцією Ради Європи. Політична вага та наслідки таких резолюцій більш вагомі за революції навіть в рамках ОБСЄ", - вважає він.

За словами Коломійця, політичний вплив цієї резолюції може негативно вплинути на підготовку майбутнього підписання угод про асоціацію між Україною та ЄС.

"Якщо влада не прореагує, то може вступити в дію Рада Міністрів ЄС, у крайньому випадку —Європейська Рада. Це буде абсолютний провал зовнішньої політики. Я думаю, що навряд чи хто захоче грати в такі дуже жорсткі політичні ігри, адже наслідком для Януковича та його команди буде програш", - наголосив політолог.

На думку Коломійця, ситуацію може погіршити і тиск з боку керівництва Росії.

"Справа в тому, що з Росією розмовляти міг тільки Ющенко. Нинішні правителі України з Росією розмовляти не можуть, вони її панічно бояться. Путін та Медведєв це прекрасно розуміють, тому вони будуть збільшувати тиск", - зазначив експерт.

Також політолог вважає, що нині політичне керівництво України не має вагомої підтримки у Європейському парламенті.

"Адвокатами Партії регіонів часто виступали соціал-демократи, у них є спільна заява про співпрацю, але вона базується не на ідеологічній близькості, а на зовсім інших розрахунках. У політичному плані зараз європейські соціалісти не дуже приємна публіка, у них зараз значні корупційні скандали", - зазначив Коломієць.

Нагадаємо, Європейський парламент (ЄП) підтримав резолюцію з критикою на адресу української влади про застосування кримінального права в якості інструмента для досягнення політичних цілей.

ЄП висловив стурбованість у зв'язку зі збільшенням кількості виборчого переслідування представників опозиції, а також щодо нерозмірності заходів, які вживаються проти Тимошенко і колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

 

Зараз ви читаєте новину «Експерт: "Розмовляти з Росією міг тільки Ющенко"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

27.06.2011 11:26:31антиблют94.179.77.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Таня, очевидно що ти трішки хвора на голову і виною всьому є брехлива бютівська пропаганда. А ваша Тимошенко спроможна лише єхидно хіхікати з Ющенка на підтанцьовці у Путіна а не говорити на рівних з московією. Схаменіться бютоголові!
16.06.2011 09:13:45Козел178.210.130.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В.Ющенка ненавидять путінці, регіонами, бютівці, комуністи. Класний мужик В.Ющенко. Народ його брудом поливає, а він радіє, що його народ став розкутим. Однак народу інколи доцільно задуматись. Згадані розводять народ стосовно В.Ющенка так само успішно, як і стосовно прапорів. Демократія – це така річ, в якій великі гроші відіграють основну роль. Хто має великі гроші, той може організувати впливові партії, мітинги, контролювати засоби масової інформації, забезпечити собі належну політичну рекламу, а конкурентам – відповідну антирекламу і т.д. Хто має великі гроші, той і замовляє музику. Ймовірно, що занадто швидко В.Ющенка прийшов до влади. Народу слід ще походити по пустелі, щоб зрозуміти В.Ющенка.
15.06.2011 23:30:11Таня91.199.93.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Відверта брехня - Ющенко взагалі не розмоляв з Росією. Його там ненавиділи - за невігластво та убогість. З Москвою могла говорити тільки Тимошенко, причому на рівних, незалежно і на взаємовігідних умовах - і не потрібно все що зроблено Тимошенко припусувати Ющенко, а все що не зробив і нас-рав Ющенко разом з Януковичем приписувати Тимошенко.
15.06.2011 18:10:31papa94.237.161.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Думаю что западным абсолютно все равно, что делается на Украине. Есть цель, обозначенная новым старшим братом. И она будет достигнута.
15.06.2011 13:53:20толян188.115.182.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ЮЩЕНКО ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ЗАЩИЩАЛ ИНТЕРЕСЫ УКРАИНЫ,А,ЧТО ЕГО НЕ ХОТЕЛИ СЛУШАТЬ,ЭТО ФАКТ----ВЕДЬ ЛУЧШЕ СЛУШАТЬ ТРУСОВ И ЖОПОЛИЗОВ,ОНИ БУДУТ ГОВОРИТЬ ПРИЯТНЫЕ ВЕЩИ!!!
15.06.2011 13:40:52Гость178.95.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Он то мог,да с ним никто говрить не хотел и НЕ ГОВОРИЛ!
15.06.2011 13:29:28все вы одинаковые178.95.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
....может Ющенко во сне разговаривал с Россией??!!..так нам от этого не легче.Юлька только соберётся ехать к Путину договариваться,а этот провокатор начинает гадости плести....Витя,а где деньги на дет больницу?....почему прокуратура молчит по этому поводу?
15.06.2011 13:19:59Яковлєва Т.193.19.152.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Заголовок ст. не відповідає її змісту, хтось помилився!
15.06.2011 13:12:35Ирина95.134.68.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ваш недоотравленный Ющенко до того допизделся, что газ вместо 50 долларов - аж 400. Его надо кастрировать, а его женушку Катьку (агента ЦРУ) на майдане незалежности надо ежедневно бомжами трахать в жопу.
15.06.2011 13:12:11вуйко77.222.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Розмовляти з Росією міг тільки Ющенко" Но і "експерт". Та хіба з Ющенком хто-небудь з Росії розмовляв?
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути