понеділок, 17 червня 2013 13:36

Єфремов пообіцяв прийняти потрібні закони без участі опозиції у засіданні Ради

Єфремов пообіцяв прийняти потрібні закони без участі опозиції у засіданні Ради
Фото: pr.lg.ua

Фракція "Партія регіонів" готова провести засідання більшості, на яке не пустять опозиціонерів. Про це сказав під час брифінгу голова фракції Олександр Єфремов.

"У нас є більшість, яка готова працювати. Ця більшість готова приймати рішення. Якщо будуть робитися спроби зірвати роботу парламенту, значить ми проведемо засідання більшості, зразу можу сказати, без запрошення тих, хто зриває засідання. І приймемо відповідні закони", - сказав лідер фракції.

Він також наголосив, що за законом, у будь-якій європейській державі вибори призначає влада, натомість опозиція не втручається у цей процес та не "вказує владі, коли і як це робити".

"Завдання опозиції - виграти ці вибори", - зазначив Єфремов.

Зараз ви читаєте новину «Єфремов пообіцяв прийняти потрібні закони без участі опозиції у засіданні Ради». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.06.2013 16:04:01русс46.173.102.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Это уже полный СТАБИЛИЗЕЦ,,,,,,,,,,,,,,,,

17.06.2013 14:28:29Киев95.133.234.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Пускай только попробуют, Кличко и Тягнибок покажет этим гопникам кузькину-мать!!! Надо бить рыло этим гопникам ПР!!!

17.06.2013 14:22:39ХОХОЛ88.135.246.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

протівна морда (вибачте незнаю Вашого імені, пишу те що на зразу прийшло в голову - психологи кажуть, що це саме вірне визначення), У МЕНЕ КУМІР НЕ БАНДЕРА (ХОЧА Я ЙОГО ПОВАЖАЮ), а БАТЬКО МАХНО( УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЙНО-ПОВСТАНСЬКА АРМІЯ) та ТАРАС БУЛЬБА-БОРОВЕЦЬ (УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЙНО-ПОВСТАНСЬКА АРМІЯ ПОЛІЩУКІВ).

17.06.2013 14:20:46LAS194.44.31.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ви в деякому плані гірше фашистів. У них бритоголові не були кримінальними елементами. У них був підйом економіки і їх фюрер жив скромно. А у вас занепад економіки а ваш фюрер за цей час перевершив за розкішшю лідерів самих багатих країн. Якби тільки він а то ж вся братія.

17.06.2013 14:12:32*188.247.99.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

ТРОЛЛИ - ГОРИТЕ В АДУ!!!

17.06.2013 14:09:36ХОХОЛ88.135.246.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
17.06.2013 14:06:40Олександр37.55.254.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

В регламеті ВРУ записано можливість проведення виїзного засідання ВРУ. Для цього потрібно щоб за таке рішення проголосувало не менше 226 депутатів в сесійні залі на Грушевського 5. Перш ніж залякувати нехай Єфремов проголосує цю постанову в парламенті. 2.В яких законах записано що більшість не допускає до виїзного засідання опозиційних депутатів?3.І на кінець як буде Єфремов знати хто з депутатів як буде голосувати на гіпотетичному виїзному засідані?.

17.06.2013 14:06:29LAS194.44.31.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Брехлива, безцеримона, нагла і підла особа. Перекручуэ все і вся і яка думає, що якщо вона привладі то може робити що заманеться. За основу пропаганди у них Гебельвовська доктрина (фашистська). Тай методи фашистські - бритоголові і штурмові загони (омон).

17.06.2013 13:53:11Иван178.215.171.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Сука червономорда. В будь як1й европейск1й держав1 ты б банд1т сид1в у вязниц1 на дов1чному увязнен1

17.06.2013 13:46:06ХОХОЛ88.135.246.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Цей СОВКОДЕБІЛЬНИЙ КАЦАП НЕ УКРАЇНЕЦЬ, А ОКУПАН В УКРАЇНІ.
ФАШИСТИ РЕГІОНІВ УЗУРПУВАВШИ ВЛАДУ ДА МОНОПОЛІЗОВАВШИ ЄКОНОМІКУ УКРАЇНИ - ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА ДОВІЧНЕ УВ'ЯЗНЕННЯ З КОНФІСКАЦІЄЮ НЕЗАКОННО ЗАХОПЛЕННОГО МАЙНА.

17.06.2013 13:49:52гуцул91.210.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Слыш с жопы крыгу вытащи