четвер, 13 травня 2010 12:18

Для Могильова Вячеслав Чорновіл - зек, а Янукович - ні

Для Могильова Вячеслав Чорновіл - зек, а Янукович - ні
Міністр МВС Анатолій Могильов допускає, що два терміни Президента України Віктора Януковича можна трактувати як політичні репресії того часу.

Про це він сказав в інтерв"ю "Лівому берегу".

Наводиться фрагмент інтерв"ю:

"До речі, вас, главу МВС, не коробить те, що вами керує двічі судима людина?

Скажу як юрист: якщо з людини судимості зняті, винним вонa не вважається.

Репутація в політиці - тонка матерія...

Ви в школі палили, від мами ховалися? Неправильні вчинки в житті здійснювали?

Ну, ви порівняли: куріння в підлітковому віці і дві ходки на малолітку!

А якщо назвати це політичними репресіями того часу? Луценко в камері сидів? Сидів. (невідомий факт) Тимошенко сиділа? Сиділа. Ось і тут.

Це був інший час.

Гаразд, а Чорновіл, що сидів у в"язниці, хто був?

Політрепресований.

Не було тоді політрепресованих, він за кримінальною статтею сидів".

Зараз ви читаєте новину «Для Могильова Вячеслав Чорновіл - зек, а Янукович - ні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

29

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.02.2011 20:44:43Студент92.112.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мерсы сдадут в аренду под таксиили выкупят за 100гривен на рыбалку ездить. Пришло время выкупать Шкоды. Так Немцов в России погорел с Волгами.
15.02.2011 21:25:51Ирина212.96.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
МЭРСЫ ВЫКУПИЛИ ПО ОСТАТОЧНОЙ СТОИМОСТИ,КОНЕЧНО ПОСЛЕ ТАКОЙ СДЕЛКИ МОЖНО И НА ШКОДЫ ПЕРЕСЕСТЬ. ВОТ ПИАРЩИКИ ВРУТ И НЕ КРАСНЕЮТ.
15.02.2011 19:43:16Іванку з Іспаньки194.44.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Дурню, ти хоч би вивчив, як називається той півострів, на якому Іспанія знаходиться, а то, сидячи в своєму Засранську біля Хацапетівки ти ж навіть у довідник глянути не можеш. гІограф!
15.02.2011 19:41:23Івану з Іспанії194.44.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Працюєш в поті чола в Іспанії? От і працюй, а то щось засидівся в коментарях! Обережно, а то смуглявий хазяїн надере тобі зад!
15.02.2011 16:57:39Тупому Мирошниченко95.67.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Юрка, тебе же Игорь Моляр на передачи четко сказал: \"Те, кто попробовали \"Лексус\" на \"Мерседесс\" никогда не пересядут\". О какой Шкоде может идти речь, регионал ты дебильный!
15.02.2011 16:03:01жана178.95.174.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
МІРОШНІЧЕНКО-ТИ ПОЛІЦАЙ І ВОРОГ УКРАЇНЦІВ!!!!ЧОГО ПІДСПІВУЄШ РОСІЙСЬКІЙ БАНДІ ЩО ЗАХОПИЛА УКРАЇНУ !!!!
15.02.2011 15:27:42мусульманин46.98.60.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
При ихней работе,мне жаль было бы дать им ишака,а не то что ШКОДУ.
15.02.2011 14:01:10ввс93.75.72.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
то, что читаешь отзывы на свой комментарий подтверждает мою догадку - для недебилов уточню - София в районе улицы Владимирской
15.02.2011 12:57:24Семен95.132.100.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Кто верит шлеперу межигорскому, тот ДАУНБАС.
15.02.2011 12:34:12иван 87.221.75.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
олегу - а потоиму и [Цензура] что умный и этому под номером 23 что из зоопарка я ни кого не оскорблял а объяснил где находится Испания и амбалу красной площади у[Цензура]не упиралась ненька.В Испании не все сейчас вкалывают больше 20%безработных и я один из них
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути