Президент України Володимир Зеленський розповів стосовно ситуації щодо ретрансляторів.
З початку цього тижня на території Білорусі перестали працювати техніка, яка Росія використала для ударів "Шахедами" по Україні. Про це політик заявив, відповідаючи на запитання журналістів, пише Gazeta.ua.
Відповідну доповідь він отримав від головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спливає ультиматум Зеленського: прикордонники заявили про відсутність масового прольоту "Шахедів" вздовж кордону з Білоруссю
"Отже, за наявною інформацією, яку мені доповідав головком, а також розвідка, з 22 червня відповідні ретранслятори припинили свою роботу на території Білорусі", - розповів голова держави.
Президент додав, що не знає, чи демонтували такі ретранслятори. Але Україна "над цим працює", а він сам уважно стежить за ситуацією та отримує щоденні доповіді.
"Факт, що ретранслятори на сьогодні не працюють", - наголосив Зеленський.
Зеленський 20 червня звернувся до очільника РБ Олександра Лукашенка з вимогою демонтувати ретранслятори, які використовує Москва для коригування ударів по українському населенню. Український лідер також повідомив про зростання логістики бензину з Білорусі в Росію і попередив, що Києву відомо про роботу білоруських заводів на користь армії країни-агресорки РФ.




















Коментарі