вівторок, 22 лютого 2011 11:14

Азаров дозволив Ющенку пожити на держдачі до кінця літа

Азаров дозволив Ющенку пожити на держдачі до кінця літа

Екс-президент Віктор Ющенко повинен з'їхати з державної дачі в Конча-Заспі у серпні 2011 року.

Як зазначає газета "Сегодня", згідно з постановою Кабміну, ухваленою ще за часів Леоніда Кучми, держдачу за екс-президентом повинні були закріпити рівно на рік.

У той же час, за інформацією видання, "стосовно Ющенка було ухвалено іншу постанову, згідно з якою держдача за екс-президентом закріплюється на 18 місяців".

"Таким чином, переїхати з Конча-Заспи на власну дачу в Безрадичі (вона зараз ремонтується) Віктор Андрійович повинен до кінця серпня", - йдеться у публікації.

Крім того, за інформацією газети, Ющенка "не влаштовує роль духовного лідера партії "Наша Україна" при реальному лідері Валентині Наливайченку, в планах Віктора Андрійовича - повернути реальне лідерство собі".

Раніше повідомлялося, що Ющенко переїде на дачу в Безрадичах після завершення її ремонту.

Зараз ви читаєте новину «Азаров дозволив Ющенку пожити на держдачі до кінця літа». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.06.2012 15:54:55re194.44.164.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

росіяни не мали права не виводити з Криму окупаційний флот.

18.06.2012 15:43:38ОТСОСАЛІскус46.118.124.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ДОСВЄДАНІЯ - п а Р А Ш А ! ! !:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

17.06.2012 21:17:56ПРАВДА68.38.122.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Кацапи кто ви такіє? Давайтє дамой, до свіданія.

17.06.2012 18:24:00Шустер188.123.230.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

ali, цілковито згоден з Вами. І жодної сенсації тут немає.

17.06.2012 22:42:00Артем46.203.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да 19 как бы тоже не какой сенсации не будет!)))))

17.06.2012 18:14:12ali213.149.31.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

как же вы оболванены путинской пропагандой г-н гайдаш,но вы еще юноша,,,а остальные? все победы этой команды куплены,сейчас денег на это нет -нет и побед.

17.06.2012 19:48:15Крым109.87.154.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

+10000000%
первая игра с чехами, судья в матче с греками. с поляками им повезло, а греков надеялись без бабла обыграть - просчитались!
ничего не помогло! ОБОСРАЛИСЬ!
кстати, на прошлом, кажется, ЧЕ, они голландцев купили, тогда Хидинг с Ван Бастеном дела порешали, итог - ОБОСРАЛИСЬ в матче с Испанией!
уже противно смотреть на эту Россию, только чемпионаты портит.

17.06.2012 18:01:58Вовочка37.52.112.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Согласен. Тот самый случай, когда говорят "головокружение от успехов". Короче: понты помешали футболу. А понтоваться перед чемпионами, хоть и 2004, глупо.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути