вівторок, 06 квітня 2010 19:51

Янукович призначив чотирьох нових губернаторів

Янукович призначив чотирьох нових губернаторів

Президент України Віктор Янукович призначив ряд голів обласних державних адміністрацій. Тексти відповідних указів розміщено на офіційному сайті глави держави.

Так, головою Тернопільської обласної державної адміністрації призначено Ярослава Сухого, головою Черкаської ОДА - Сергія Тулуба, головою Вінницької ОДА - Володимира Демішкана, головою Сумської ОДА - Юрія Чмиря.

Всі вони зараз є народними депутатами від Партії регіонів.

Відповідно низка голів обласних державних адміністрацій були звільнені. Тексти відповідних указів від 6 квітня розміщено на офіційному сайті глави держави.

Так, звільнено Олександра Домбровського з посади голови Вінницької обласної державної адміністрації, Миколу Лаврика - з посади голови Сумської ОДА, Володимира Мовчана - з посади голови Кіровоградської ОДА, Юрія Чижмаря - з посади голови Тернопільської ОДА.

Також Янукович звільнив Сергія Куніцина з посади голови Севастопольської міської державної адміністрації.

Згідно з указами, всіх звільнено у зв`язку із закінченням строку повноважень Президента України.

УНІАН

Зараз ви читаєте новину «Янукович призначив чотирьох нових губернаторів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

09.11.2016 05:38:58Slava Ukraine2.132.56.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Если что-то знаешь - говори прямо.
А то сплошные загадки.
Или задницу свою страхует на всякий случай?

08.11.2016 21:11:54Prisiajniy176.117.81.--
  • 4+
  • 2-
  • Відповісти

Дорвался до корыта и его понесло. Шо ж ты, тука, о симоненко ничего не говоришь, о рыгонутых швалях? Вот они - враги. Открыто, не прячась работают на стороне козломордии против Украины. Их не видно, да? Мутный какой-то стал пан тука. Значит, "вароффка" во всех бедах виновата? Не вата прокацапская, не взятая за яйца мозолистой рукой сбу, а юлька? Ну-ну.( А я то, наивный. думал, что губошлеп-симоненко в бегах, а эта псина в Киеве себя безбедно чувствует.)

08.11.2016 19:15:20Lamp Chan91.201.245.--
  • 2+
  • 1-
  • Відповісти

эту тетю пора бы за жабры брать. ещё вчера.

08.11.2016 19:51:31Nikopol5.248.49.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Lamp Chan,

о ком речь?

08.11.2016 20:05:02Lamp Chan91.201.245.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Nikopol,

цыля, кто же ещё.

08.11.2016 20:22:02Nikopol5.248.49.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Lamp Chan,

Нихрена не понял этого Туку,дурная привычка загадками говорить...устал я что-то сегодня..коллега,расшифруйте,плз...

08.11.2016 20:25:23Lamp Chan91.201.245.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Nikopol,

юля это, юля григян-капительман. последняя надежда кремля. на 15 число запланирована вроде как акция по тарифам, плюс сербия с пророссийскими лозунгами.

09.11.2016 01:45:06Nikopol5.248.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Lamp Chan,

ладно,Юля...а кто "известный дядя"??? Если предположить--путя,то вообще--йухня получается..."Дядя (попри е-декларації) отримав кеш і приступив до формування "команди."