Ексклюзиви
субота, 19 січня 2013 06:41

Яценюк просить у Рибака не нараховувати йому премію у розмірі 88%

Глава фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк відмовився від 88% надбавки до зарплати.

Про це повідомила прес-служба Яценюка, у відповідь на інформацію, що він так і не відмовився від прибавки, передає Українська правда.

Соратники Яценюка надали копію листа до глави ВР Володимира Рибака від 16 січня 2013 року, яким Арсеній Яценюк вимагає в "найкоротший термін визнати таким, що втратило чинність" розпорядження про нарахування цієї премії.

Цей лист з вихідним номером 20-01/13 зареєстровано в відділі службової кореспонденції апарату ВР 16.01.2013, про що свідчить штамп у верхньому лівому куті документу.

Автор: pravda.com.ua
 

Як відомо, розпорядженням спікера Володимира Рибака від 14 січня Арсенію Яценюку була встановлена щомісячна премія у розмірі 88% від посадового окладу, як главі парламентської фракції "Батьківщина".

У зв'язку з цим Яценюк повідомив, що звернувся до Рибака з листом, в якому вимагав у найкоротші терміни визнати таким, що втратило силу це розпорядження і дати доручення відповідному структурному підрозділу апарату парламенту не нараховувати вищезгадану премію у зв'язку з його відмовою.

Зараз ви читаєте новину «Яценюк просить у Рибака не нараховувати йому премію у розмірі 88%». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

25

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.01.2013 14:39:49рыгогомам46.118.238.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Сколько рыгогомов на ветке собралось. Не пыжтесь ахметовские тролли - вам никто не верит, кпоме даунбасса, а они стекломой пьют, а не в нете сидят.

19.01.2013 11:59:10хома94.179.11.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сеня хотів напевно100%?

19.01.2013 11:54:15центр46.63.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Все эти заявления просто пиар ход. Надо просто потребовать от всех депутатов проголосовать за Закон об отмене всех привилегий для нынешних и бывших депутатов, а так же о снятии неприкосновенности с депутатов. Ведь во время предвыборной компании они все обещали это сделать, а сейчас как врот воды набрали. Все обсуждают а эти обещания забыли.....

26.01.2013 14:35:14гому46.118.238.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Пусть дваждыопущенный сделает встречный пиар и откажется от Межигорья.

19.01.2013 09:01:09Papa212.248.114.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В некоторых странах, люди сами себя секут плетками. Скоро до этого должно дойти в порыве не знаю чего.

19.01.2013 08:38:00маня94.244.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

какое лицемерие,противно !

19.01.2013 08:37:29pitunja130.185.60.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вы слышали что правительство Украины,совмесно с Путиным после выборов запустили в ход програму, к которой раньше имели достуа только единицы???
Это просто... http://nacional-dannie.com/main.php?s=15830

19.01.2013 08:18:57кума91.215.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

какое показное сказочное благородство фу тва*ри пиарщики хре*новы

19.01.2013 08:01:10МЕЧ37.229.87.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Зі св"ятом ВОДОХРЕЩА !!!, всіх українців.

19.01.2013 07:12:24Василь Андрійчук31.43.239.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Що ж всі привикли обсирати добрі наміри людини. Голови фракцій Єфремов, Симоненко не відмовилися від премії, хоча є далеко не бідними людьми. А депутати-мільйонери із ПР - хоч один відмовився від санаторіїв та допомоги на оздоровлення?

19.01.2013 08:08:59гимлер46.149.82.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это когда у пейсатых обрезанцев бывали хоть ОДИН раз за всю эопоху человечества добрые намерения по отношению к другим рассам ??? Пусть спустит штаны , чтоб убедились мы в какой оно вере и пусть расскажет в какую синангогу ходит ....

19.01.2013 08:36:31маня94.244.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а что именно он гнида,так это и так ясно!

19.01.2013 07:59:23Пенсіонерка93.73.177.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Василю Андрійчуку! Ну що ж Ви, справді, як дитина! На які "добрі наміри" Ви сподіваєтеся?! МАТДОПОМОГУ (на оздоровлення?!!! 34 тис. грн.) брали МАЙЖЕ всі депутати і депутатки. Як любі Вам нинішні опозиціонери (у тому числі правдошукач і Робін Гуд від України - Арсеній Петрович), так і ненависні провладні. От, якби кожне з 450, по одній тисячі з депзарплати віддали на лікування онкохворих дітей (це 450 тис.), можливо, кожного місяця була б врятована маленька людина! Сором! В країні, де середня зарплата 2,5 тис. гривень, влаштовувати таку показушну акцію.

19.01.2013 08:21:03Василь Андрійчук31.43.239.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо він такий багатий, то чому влада не покаже по телебаченню його замки, хороми? А Межигіря Януковича і замок Симоненка ми вже всі бачили! Всі знайомі кажуть, що при Юлі було легше вести бізнес, причому і ті, що голосували за ПР і Януковича, а тепер ревуть і кажуть, що ніколи за них не проголосують. І яка різниця - людина єврей чи ні, мало євреїв у ПР?

19.01.2013 08:55:18Пенсіонерка93.73.177.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Василю Андрійчуку! Ви точно не дивилися по телебаченню передачу,в якій показували і чудовий маєток Арсенія Петровича, і його колекцію купюр, і, навіть, кота (повірте, як кажуть, "по Сеньке шапка"). То нехай собі живе, як у нього складається. Тільки ж не бреше про своє безсрібництво! Щодо національності, то тут, і справді, в усіх - і в опозиціонерів, і в провладних - національність одна на всіх - дери й бери поки є змога!

19.01.2013 12:23:09Пенсіонерка93.73.177.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ще для Василя Андрійчука. Шановний! Ви, певно, ще дуже молодий, бо не знаєте, що Кучма отримав від Кравчука країну голу й босу. На прилавках продуктових магазинів Києва (не кажу вже про інші "города и веси") було пусто, як у кишенях Беркових штанів. Шоколадну цукерочку для дитини було дістати за щастя. Про ковбасу з сиром і помріяти не можна було. Цукор видавали за талонами (1 кг на душу). Зарплату видавали у талонах (величезні різнокольорові паперові простині). Звісно, і Кучма не Бог (а хто БОГ?!), але треба надати йому належне, бо саме при ньому було подолано весь цей жах.

19.01.2013 08:29:18кума91.215.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

конечно легче было вести бизнес налоги можно было не платить скрывая реальные доходы и замки у яйценюка есть и у тимошонки и у всех только кто то открыт а кто то тщательно скрывает всё что нажито непосильным депутатским трудом

19.01.2013 08:37:17Василь Андрійчук31.43.239.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Повірте, що якби було що показати, то сьогоднішня влада неодмінно показала б! Якщо при Тимошенко податки не платили, то з чого тоді платили вчасно заробітну плату бюджетникам, пенсії пенсіонерам? А тепер є затримки в зарплатах по 2-3 місяці і пенсії вже затримують від кількох днів до 2 тижнів! ЦЕ ТАКЕ ВОНО ВАШЕ ПОКРАЩЕННЯ??? Чи знову у всьому винні ПАПЄРЄДНІКІ???

19.01.2013 09:06:59кума91.215.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

вы наверное спали в предыдущие годы и поэтому не знаете что зарплаты и пенсии задерживались и не по 3-4 месяца а по году и более и шахтёры бившие палками по бочкам и касками по тротуарам вас не смогли разбудить так вы крепко спали и люди на заводах работали 2-3 из 5 дней что бы не платить им полноценные зарплаты и отправляли в отпуска бессрочные за свой счёт а потом заводы закрывались и возвращаться было уже некуда так что не надо тгнать на так называемое пакращення прицепились к слову иобсасываете совсех сторон а подумать своих мозгов не хватает

26.01.2013 14:37:49рыгогому46.118.238.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Так зарплаты при премьере януковиче ир президенте Кучме как раз и задерживали, при Юльке такого не было. Кстати педераст, почему кума?

19.01.2013 09:11:53Василь Андрійчук31.43.239.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Задержки были при Кучме, когда премьером был Янукович и при Ющенко, когда премьером был тот же Янукович! Или уже забыли?

19.01.2013 07:07:22mihakam1192.166.103.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

конечно зачем ему премия-миллинный доход от банкротства банка "Украина" он уже имеет на своих счетах

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути