понеділок, 19 грудня 2011 11:39

15 людей запакували в автозак під вікнами адміністрації Януковича
5

Затримані "купрівці" у Печерському райвідділі
Фото: Фото Володимира Ар'єва з Facebook

Біля Адміністрації президента міліція затримала 15 людей, які мали намір провести акцію на тему євроінтеграції України.

Про це Gazeta.ua повідомив голова правління "Порядок і достаток" Олександр Місюра.

На вул. Банкову рушили близько півсотні представників організацій Коаліції учасників помаранчевої революції (КУПР), "Порядку і достатку", Чорного комітету, "Братства Св. Луки". Прийшли з прапором Євросоюзу, державним прапором. Рухалися із Інститутської на Банкову. Але до Адміністрації президента їх не пустили — став кордон міліції, поставили залізні паркани.

"Ми проводили акцію "Нас — в Європу". Сергій Мельниченко вимагав, щоб нас пропустили, бо акція була заявлена. Під'їхав автобус "Беркута" на чолі з підполковником Оніщенком. Стали хапати всіх, хто перший попався і кидати в автозак. Били ногами по ногах. Скручували руки і вкидали всередину. Всього — 15 людей. Ярослава Пугачова з "Братства" вискочила на капот автозака і вимагала дотримання права на свободу мирних зібрань. Запакували людей за кілька хвилин і поїхали", - розповів Місюра.

Своїх людей в цей час привели на акцію народні депутати від БЮТ-"Батьківщини", зазначив Місюра. За його словами, коли вони побачили, що учасників акції везуть у відділ міліції, "бютівець" Сергій Пашинський поїхав за ними. Наразі прихильники БЮТ стоять неподалік Адміністрації президента. Кричать: "Свободу не спинити".

Нагадаємо, о 12 годині в Адміністрації президента має розпочатися XV Саміт Україна – Європейський Союз.

Зараз ви читаєте новину «15 людей запакували в автозак під вікнами адміністрації Януковича ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

21

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

19.12.2011 17:35:22мокалям_до_орди95.135.123.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Скільки можна тримати цю недієздатну владу на шиї народу ? Банду ГЕТЬ !!! Одні локшини на вуха україців вішають !!!

19.12.2011 18:10:38фээээээ217.67.71.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Так знимы локшину! Только навесила тебе ее оранжевые мудилы, среди которых только боги и полубоги и никак не инакше!

19.12.2011 17:00:52Макабула92.242.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Как на харю глянеш, так и видно двоешника [Видалено]а, который за эту акцию в зачотку трояк получит, -----чтоб неотчислили............

19.12.2011 16:52:10бандюкович194.44.164.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

- служу кремльовському карліку путлеру

19.12.2011 15:02:36!!!!!62.198.73.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

І це реальна ''демократія'' і ''покращеніє'' в Україні!

19.12.2011 14:24:41Виктор24.90.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Посмотрите на этих бугаёв. Утро понедельника. а они ни на работе, ни на учёбе. Революционеры хреновые, и тунеядцы.

19.12.2011 15:26:0211киев93.75.254.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

работать они не хотят! они хотят майдаунить! майданить гораздо легче чем работать. на работе их дурость проявится во всей красе а на майдане чем дурнее тем нужнее....

19.12.2011 13:39:09фээээээээ!217.67.71.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Мало били, плохо паковали! А ту, что залезла наверх, надо было вниз головой опустить! Здоровые мордатые бугаи ходят и проводят АКЦИИ! А работать - НИ-НИ!!! Тунеядцы х*евы!

19.12.2011 17:38:50мент95.135.123.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

ФСБ і СБУ - брати по геноциду !!! Відпрацьовують срібняки від МБК.

19.12.2011 12:55:10Вася84.90.122.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Янык допрыгается ! Сволочь он промоскальская! :o

19.12.2011 14:26:04Виктор24.90.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вася, ты, быдло, у Янека можешь только [Видалено]. И то он тебе не даст - побрезгует.

19.12.2011 17:11:07ьь46.118.4.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
19.12.2011 12:27:32с87.158.111.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Янек ЗДОХНИ!!! БОЖЕ ЗАБЕРИ ЙОГО!! ХАЙ КОЛЕСА ЛОПНУТЬ! ХАЙ ПІЖД ЙОГО МАШИНОЮ ГАЗОВИЙ ЧИ ЕЛЕКТРОПРОВІД РОЗІРВЕ! БАНДУ ГЕТЬ !!!

19.12.2011 12:44:54111217.212.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Согласно Святому Писанию - проклятья и пожелания смерти - возвращаются проклявшему и его детям - в 7-микратном размере.
Удачи, труп...

19.12.2011 12:14:58111217.212.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"Нас — в Європу" - Ну так и валите, кто вас в Украине держит? 50 придурков галицайских - а за ВСЮ Украину расписываются... Вы и так, из ЭУроп не вылазите, моя там сортиры, что ж вам еще надо? :D:D:D

19.12.2011 17:39:52гість95.135.123.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ФСБ і СБУ - брати по геноциду !!!

19.12.2011 12:09:01london129.11.76.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Shame police.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути