Ексклюзиви
пʼятниця, 25 лютого 2011 22:44

Спецтема: Арабські революції

Вже за кілька годин прилетить літак з українцями з Лівії - МЗС

Вже за кілька годин прилетить літак з українцями з Лівії - МЗС

Літак з українськими громадянами на борту, які виявили бажання повернутися додому з Лівії, вилетів з Тріполі в Україні.

Як повідомив прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров, літак Boeing-737 "Міжнародних авіаліній України" вилетів у п'ятницю 20.20 за київським часом.

На борту літака знаходяться 94 пасажири, у тому числі 50 - громадяни України і 44 - громадяни інших держав: 19 росіян, 14 азербайджанців, 4 казахи, 3 киргизи, 2 білоруси, 1 громадянин Боснії і Герцеговини і 1 - Туреччини.

За словами Дікусарова, орієнтовно літак прибуде в міжнародний аеропорт "Бориспіль" вночі в 01.45 за київським часом.

При цьому він уточнив, що літак зробить проміжну посадку в Римі (Італія) для дозаправки паливом.

Зараз ви читаєте новину «Вже за кілька годин прилетить літак з українцями з Лівії - МЗС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

05.10.2012 00:32:44Таня94.27.96.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

девочка, конечно же, одного типажа с Сантой! Но более юная, свежая и нежнее!!!
Действительно очень красива!!!

12.09.2012 12:58:46мама92.62.224.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Никакого сходства не вижу.Девочка намного симпатичнее санты!А санта мне вообще не нравится.Расчетливая карьеристка.Владимир не будет с ней долго,ровно столько,пока не надоест!А Андрею счастья и любви с красивой девочкой!И не разочаровывайся в женщинах!У тебя все в переди!

27.08.2012 12:45:10КККатя31.40.210.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Ця дівчинка ще краща за Санту. В тої, дійсно, зовнішність стервозна і відштовхуюча...хоча і та гарна була..

08.08.2012 15:18:49Одесса79.135.215.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Вот и молодец!!! А на Санту она совсем не похожа,очень милая и добрая девушка))) А Санта расчетливая стерва.

07.08.2012 17:03:52Місько88.135.202.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

як всім цікаво з ким циганча злягається, чи справді копія

07.08.2012 17:02:56ДДД91.124.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ЯК ЦІКАВО ЯКІ НОВИНИ! ПОРНУХА ОДНА

07.08.2012 16:10:17Степан176.37.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В Анталії, де, власне, і зроблено фото, такого щастя по два вiдра на трояк.

06.08.2012 18:17:50лера46.202.62.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

эта красавица против его санты

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути