четвер, 01 вересня 2011 10:39

В Атлантиці сформувався новий тропічний шторм "Катя"

В Атлантиці сформувався новий тропічний шторм "Катя"

Тропічний шторм "Катя" за останні години набрав силу і перетворився на ураган, повідомили в четвер в американському Національному центрі ураганів.

Згідно з підрахунками експертів, в даний час сила "Каті" становить один бал за п'ятибальною шкалою Саффіра-Сімпсона. Швидкість вітру в зоні дії урагану досягає 120 кілометрів на годину.

Очікується, що в найближчі 48 годин стихійне лихо продовжить набирати силу. У підсумку до вихідних потужність урагану досягне трьох - п'яти балів за шкалою Саффіра-Сімпсона.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Ураган "Айрін" атакує США з вітром швидкістю 140 км/год

У Національному центрі ураганів зазначили, що "Катя" поки знаходиться дуже далеко від суші. Ураган переміщується в західному напрямі зі швидкістю в 32 кілометри на годину.

Як повідомлялось, ураган "Айрін", що пройшовся Америкою, вбив більше 50 осіб.

Зараз ви читаєте новину «В Атлантиці сформувався новий тропічний шторм "Катя"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.11.2012 16:17:49йожык93.73.49.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

когда же они наконец нажрутся? На след выборах голосую за Свободу

20.11.2012 15:30:51yakut29946.98.145.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

А что, с Россиян тоже будут брать этот налог???? Тогда Россияне не будут менять деньги!!!! Это же будет полная жоППа!!!!! Россия может не поехать на отдых летом на курорты Украины, а это приведет в немалой степени к кризису в секторе Туризма и Отдыха!!!

20.11.2012 13:01:5720193.107.177.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Ініціатор цієї дурниці скоріше всього жидок Тігіпко, просто замість себе підставив Хомутинника.

20.11.2012 10:58:19Genrih Karlovich Kruzenshtern213.151.18.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А,вот ещё один вариант: всем людЯм сдать валюту(в обязательном порядке,кто не здал -тот злодий) А,депутатам от ПР,комунякам ,а так же приближённым ...короче тем кто лучше Всех установить курс 1:1 гривня-долар..Во класс, аж дух захватывает!!!

20.11.2012 10:54:03Ремарк82.207.113.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Хоть Хомутыник в этом проекте и шестой номер,но в дать ему в дыню хотелось всегда...Хомутыник шел в списке ПР ,в качестве козла отпушения, вот и отрабатывает...

20.11.2012 10:23:32Realist46.211.123.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Проиграют те кто побежит в банки сдавать валюту.

20.11.2012 10:10:47Читач46.211.123.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Це широкомаштабна спроба в черговий раз "кинути" людей. Схема дуже проста. Після прийняття цього закону 60 днів буде великий приплив валюти в банки. Потім закон відмінять. Якщо не відмінять, то продажа валюти піде "в тінь". І ніяка відповідальність цьому не завадить. Адже самі "мінти" і кришуватимуть "мінял".

21.11.2012 08:29:07ага81.24.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Что ты городишь, придурок? После введения дикого налога на продажу начнут продавать? Ты сам-то понял, что морозонул?

20.11.2012 09:55:16Украина46.211.225.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

ЗА ВАШИ ДЕБИЛЬНЫЕ ВЫБОРЫ-НАРОД ДОЛЖЕН ПЛАТИТЬ?

20.11.2012 09:54:29Кира178.216.8.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Маразматики долбанные! Пусть введут налог на каждый маразматический закон который они приняли за время своего царствования!

20.11.2012 09:53:59Украина46.211.225.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

жах!!!!!!! А МЫ ЕЩЕ ЗА РЕГИОНЫ ГОЛОСОВАЛИ. КАК ОШИБСЯ НАРОД!!!!!!!!!!!!

21.11.2012 19:55:51гость195.189.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

неужели кто-то за них голосовал???????????Я думала,они сами себя выбрали!!!!!Тёмный народ!!!!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути