пʼятниця, 13 вересня 2013 16:40

У Тернополі таксі врізалось в автобус з пасажирами: загинуло 2 особи

У Тернополі таксі врізалось в автобус з пасажирами: загинуло 2 особи
Фото: tsn.ua

Дорожньо-транспортна подія, що сталася в Тернополі на Об'їзній, забрала життя двох чоловіків, а саме водія та пасажира машини-таксі, повідомляє прес-служба УДАІ МВС у Тернопільській області.

За попередніми даними, відбулося зіткнення легковика "Жигулі" з шашкою таксі, та рейсового автобуса, у якому на цей час було не більше десяти людей. Ні водій, ні пасажири автобуса не зазнали серйозних травм. Загинули ті, хто перебував в салоні ВАЗ 2107.

На місці пригоди працюють слідчі. З'ясовуються причини та обставини ДТП.

 

Зараз ви читаєте новину «У Тернополі таксі врізалось в автобус з пасажирами: загинуло 2 особи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.01.2014 11:09:15Normalny217.15.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А куда ж деваться -то реально? Будет промышленная кооперация -это неизбежно

15.01.2014 21:10:28Няшка Абрамович78.111.186.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Народ вы не слышали главную новость? Власти слили в сеть всю базу о всех нас, закрывайте доступ к
своим данным пока это возможно (находите себя и нажимаете закрыть доступ)!Вот ссылка на сайт
http://arhivar.blogspot.cz

15.01.2014 20:16:31Lilo95.133.175.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти


Бесплатный секс по обоюдному желанию - жми сюда

15.01.2014 18:34:28banderivec77.123.26.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Цього засланого кацапа Азірку з Калуги вже не виправити,шибениця його виправить.

15.01.2014 18:13:02Тавр37.55.239.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Видно, що вам мало Норд-Остів, вибухів у метро, аеропортах, Волгограді та інших містах. А може стати ще більше...

15.01.2014 18:23:14volfv93.75.56.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

І вони ж потім перші волають, "как так можна, пастрадалі нєвінниє люді" - отакі, як ці "сержі" серуть-обсирають, а потім дивуються, чому їх так ніде в світі ненавидять.....

15.01.2014 18:08:05Тавр37.55.239.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

У вас багато нещасних випадків у мокселі було??? БУДУТЬ!!!

15.01.2014 18:06:49dobrenco46.118.229.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

просунуть галычан в европу.
освободить православную Украину

15.01.2014 20:18:38Missteria176.36.255.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Москву уже освободили?

16.01.2014 09:47:39evroUA217.195.76.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

от хохлосвиней да

15.01.2014 18:10:39Тавр37.55.239.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

каЦАПЕ! Швидко роби обрізання, а то станеш жертвенним каЦАПОМ на Курай-байрам!!!

16.01.2014 09:47:08evroUA217.195.76.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

отламывай хфост бандерложе становись свиньей человеком стать тебе не грозит

15.01.2014 18:15:27dobrenco46.118.229.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

якщо я зрОблю обрэзиние то стану свидомим галычаныном и вождеЭм макак разом с бендерою, Этинзонамы, Фротманом, Яценюком та Порошенком

15.01.2014 18:05:23Тавр37.55.239.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Звісно, що не звучить по псячому. Я ж не пишу на псячому язику!!!

15.01.2014 17:53:19comet176.106.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пройшли ті чудові часи, коли Москва була вимушена задурно допомогати всім своїм друзям, а україні особливо тому, що у руля стояли українські уроженці. А тепер з нестабільною бардаковою вічно майданутою країною розмова повинна йти дуже обачливою, у залежності від теперішнього курсу і на нетривалий термін.

15.01.2014 17:56:38volfv93.75.56.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

НАРОД Москву, здається і не просив.... А кому це потрібно, то нехай відповідає ЗА СЕБЕ, а не за всю країну....

15.01.2014 17:52:18dobrenco46.118.229.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ми вільний народ і ми цим пишаємося
і ніяка сила нас більше не примусить стати на коліна
Так примыкайте же к нам, прыгающим по ветвям,
Там, где легка и гибка вьется лоза по стволам.
Путь наш отмечен дымом и громом, что мы издаём.
Верьте, верьте, много славных дел свершить удастся нам!

15.01.2014 18:02:54Тавр37.55.239.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Клятий мосКАЛь хоче поставити Україну на коліна... Але цього не вдастя цій клятій гидоті!!!

15.01.2014 18:06:25dobrenco46.118.229.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

просунуть галычан в европу.
освободить православную Украину

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути