понеділок, 23 грудня 2013 11:13

У Миколаєві від вибуху петарди чоловікові відірвало руки

У Миколаєві від вибуху петарди чоловікові відірвало руки
Фото: ictv.ua

До Центрального райвідділу міліції надійшло повідомлення від мешканців будинку по вул. Колодязна про те, що в однієї з квартир стався вибух, повідомляє СЗГ УМВС України в Миколаївській області.

Коли правоохоронці прибули на місце події, то власника помешкання вже доставили до лікарні. Медики констатували у 33-річного чоловіка травматичну ампутацію обох кінцівок рук.

За результатами санкціонованого судом обшуку, працівниками міліції встановлено, що вибух стався внаслідок необережного поводження із хімічними речовинами при виготовленні в домашніх умовах петард.

Слідчим відділенням Центрального РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст.121 КК України ("Умисне тяжке тілесне ушкодження"), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років. Міліція з'ясовує, як стався вибух та де власник помешкання дістав вибухові речовини.

 

Зараз ви читаєте новину «У Миколаєві від вибуху петарди чоловікові відірвало руки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.12.2012 18:31:29Длявсех195.49.200.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Вот бы нам всем, не смотря на разные вероисповедания и родной язык ТАК всегда понимать друг друга и заступаться друг за друга...нам тогда ничего НЕ было бы страшно:) никакая аморальная власть(в какие бы одежды она не одевалась...)Хорошие, порядочные люди должны быть едины, не смотря на все свои различия !!! Благодарен Джемилёву.Не ожидал такого от него...:)

10.12.2012 17:17:51 Крым95.134.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Спасибо Джемилеву. Если бы об этом заговорили русские - реакция была бы как на суд над московскими девками.

12.10.2012 22:09:37Андрій109.184.119.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Дякую Кримським татарам

12.10.2012 15:32:35Киянин77.239.176.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Правильна назва канал "Імпер", що відповідає його суті і аж ніяк не Інтер

12.10.2012 15:18:132012212.64.228.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Зомбоскриня - зло.

12.10.2012 15:09:04Антиоранж93.183.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Слышать такое от Джемилева по меньшей мере странно. Еще совсем недавно татары по всему Крыму спиливали поклонные кресты. А тут вдруг такая забота о христианстве!

12.10.2012 14:34:28Ґ95.134.49.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Бо всюди комуністи-безбожники. А бувших комуністів, як відомо,не буває.

12.10.2012 14:33:31петро193.201.83.--
  • 20+
  • 0-
  • Відповісти

Джемільов нормальна людина яка поважає інших і хоче миру щоб всі жили в друбі. А ці жиди по всьму світу воду каламутять.

13.10.2012 00:55:07Ялта178.212.65.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну во-первых, от жида слышу. По-друге, я не помню, что бы хоть раз г-н Джамилев, переживал за русских-хохлов и.т.д., т.е неверных.
Петро, тебе скiлькi рокiв?

12.10.2012 14:26:41Правда68.38.122.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти

Дивитись інтер, себе не поважати.

12.10.2012 14:09:49оубс194.44.50.--
  • 25+
  • 0-
  • Відповісти

згоден, правильне зауваження, ці маланці на інтері всі допустимі межі перейшли!!!

10.12.2012 18:35:10Для всех195.49.200.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Нам всем пора друг друга уважать (даже врагов...) Глядишь, постепенно станем по-другому жить(по-человечески)...

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути