Ексклюзиви
вівторок, 30 липня 2013 22:45

У мера Феодосії стріляли з обрізу, який мав бути утилізований міліцією на Тернопільщині - ЗМІ

У мера Феодосії стріляли з обрізу, який мав бути утилізований міліцією на Тернопільщині - ЗМІ
Олександр Бартенєв Фото: kafanews.com

На Тернопільщині розпочато розслідування стосовно працівників міліції, які допустили до того, що зброю, яка мала бути утилізована, потрапила до вбивці мера Феодосії Олександра Бартенєва. Про це повідомляє агентство УНІАН з посиланням на джерело у прокуратурі.

Нагадаємо, уночі 27 липня у кримському місті Феодосія розстріляли мера 57-річного Олександра Бартенєва. Напали у під'їзді 5-поверхівки по вул. Федька, 28. Мер Феодосії помер у лікарні після третьої операції. В міліції повідомляли, що невідомий вистрелив у Бартенєва з обрізу мисливської рушниці, коли той повертався додому.

Олександрові Бартенєву було 57 років. Він обирався мером Феодосії двічі, у 2010 і 2008 роках. Член Партії регіонів, він кілька скликань був депутатом Верховної Ради Криму. Мав звання Героя України.

 

Зараз ви читаєте новину «У мера Феодосії стріляли з обрізу, який мав бути утилізований міліцією на Тернопільщині - ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

36

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.08.2012 21:14:04Хведір95.133.203.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Всі ці слівця з фазендою включно українці запозичують з російської мови. Будуть росіяни писати: "игры для глухих", то тоді і українці почнуть писати: "ігри для глухих", а не "дефлімійські ігри". Справа в тому, що зараз українці не самодостатні і ні на що самі не здатні - не здатні навіть самі хазяйнівати у власній хаті - подивіться на їхніх панів, на їхню владу.

18.08.2012 01:24:39Ведмедик62.122.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

По-перше, це називається ізоморфізмом мов – коли мови настільки близькі, що можуть легко обмінюватися конструкціями. Російська – одна з найближчих і потужних мов, у якої українська може багато запозичувати без шкоди. І в цьому до певної міри немає нічого поганого. – Менші організми завжди гнучкіші.

По-друге, кажіть за себе. Навіщо ви екстраполюєте свою думку на всіх українців? На мій погляд, волелюбність – це ключова риса українців, національна філософія, якщо хочете. Зараз просто цю рису треба розвивати з хуторянства у повноцінну організовану демократію.

18.08.2012 15:38:01Хведір95.133.150.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Цікава логіка, тобто російська мова близька англійській тому росіяни запозичують англійську лексику. А от українська мова далека від англійської тому українці не можуть запозичувати з англійської, але запозичують слова англійського походження з російської, тому що українська мова близька до російської. А російська від української дуже далека тому росіяни не запозичують від українців взагалі нічого до своєї мови. А англійська взагалі далека, як від російської, так і від української, тому ні американці, ні британці, ні австралійці не запозичують нічого до англійської мови ні з української, ні з російської.
Багато російських запозичень українській мові не шкодять, а от англійські зашкодили б?

16.08.2012 13:31:45Ведмедик62.122.64.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Так, Юрко Пероганич, бігом записуйся до Юрка Зеленого. Будемо створювати свій Інститут чистоти української мови.

Саме хотів написати, що годі чекати від держави, що буде створено такий інститут – треба створювати самотужки. Хоча в Інституті української мови обговорюється термінологія та "чистота" і навіть видають профільні журнали, але де єдиний реєстр новотворів? Де словник рекомендованих неологізмів, який можна було б придбати в книгарні? Для цього треба шукати однодумців і об'єднуватися в громадську організацію.

16.08.2012 13:11:40Ведмедик62.122.64.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Глухолімпіада це коротко? :) Краще скоротити слово "олімпіада" як зробили в англійській та угорській. Наприклад, глухопіада.

16.08.2012 13:03:34Ілля213.169.79.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ось іще на цю тему:

16.08.2012 11:48:36Ірина Магрицька94.158.33.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Тільки-но з'явиться стаття на захист чогось українського (в Україні) - відразу активізуються тролі. Щодо явища мовного пуризму - всі цивілізовані народи захищають свої мови від чужоземних впливів. А від наших "народних обранців" чуємо щодня ось таке: "Консенсус іде в тому сенсі, що секвестр і кадастр треба пролонгувати"...

16.08.2012 12:03:18...95.135.13.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А мiжповерховий дротохiд? Тобто, лiфт.

16.08.2012 14:04:50Юрко ЗЕЛЕНИЙ78.27.139.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Українською LIFT – це або підо?йма (від того, що це знаряддя когось/щось підіймає) r2u.org.ua/s?w=%D0%BB%D0%B8%D1%84%D1%82&scope=all&dicts=all& highlight=on, або ж ви?тяг ? бо когось/щось витягує нагору. Останнє слово, до речі, дуууже добре знайоме усім, хто захоплюється гірськими лижами :p Для розширення світогляду: німецькою цей афіґґєнно мєждународний термін ? Aufzug [ауфцуґ] ;)

16.08.2012 20:09:37Алекс93.72.48.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Aufzug
- верхотяг, что ли?

16.08.2012 23:35:49VM94.76.81.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

гарно звучить. Я завжди називав цей апарат про себе "підйомник" - так чув і від різних людей. Стосовно "підйома" - бачу вперше. А верхотяг гарне слівце!

16.08.2012 23:44:24VM94.76.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

перепрошую, лівий палец побіг попереду правого, мав на увазі підойма Юрка Зеленого.

До пана Зеленого: пане Юрко, чи то є давнє прізвище вашої родини? Чому запитую? В середній течі Дніпра в 1918 -1919 рр. діяв загін місцевого повстанця проти комуноїдів на прізвище Зелений. Він був родом з під Трахтомирова, козацької столиці. Коли комуноїди здолали загін, то серед місцевих жителів почалися репресії - там було основних два прізвища: Зелений і Балавір. Всі Зелені бігом попереписували себе на Балавірів.
(Балавір, або Баларама - старший брат Крішни). Чи ви з інших Зелених?

16.08.2012 13:05:24Боян62.122.64.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Цьому (і подібним) жартам вже більше століття. Маяковський писав про це у вірші "Долг Украине".

16.08.2012 14:06:10Юрко ЗЕЛЕНИЙ78.27.139.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

і про тих, хто поширює такі несусвітні "приколики" про Мову ? вичерпно нижче описав добродій Степан...

16.08.2012 11:38:11Юрко213.169.79.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Щойно з'ясував, що глухолімпіаду (себто дефолімпійські ігри) фінською називають: кууролимпіалайсет (Kuurolympialaiset)

16.08.2012 11:34:05Док213.186.111.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да не было никогда украинской мовы, был суржик из польского, венгерского языка, и украины никогда не было если не считать "республики" Грушевского... Окраина России, вот вам и вся украина...

16.08.2012 12:41:16Sambor31.135.129.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Док 16.08.2012 11:34

Да не было никогда украинской мовы, был суржик из польского, венгерского языка, и украины никогда не было если не считать "республики" Грушевского... Окраина России, вот вам и вся украина...
Поймать этого ублюдка и хорошо дать по хавалу! чтоб сука понял! Выродок!!!!

16.08.2012 12:08:54Антон95.132.219.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ню ню. Шариков ты и мысли у тебя собачьи. :p

16.08.2012 11:53:27вася194.44.216.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

это "русских" не было, были московиты. Ты тут брось свои инсинуации, мордвин в лаптях.

16.08.2012 11:42:49Степан213.169.79.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Рівень літературної та політичної майстерності, ­звісно, різниться, але функція одна — "­мочити" "­хохлів", бандерівців, "Юща", а ­загально ­кажучи — Україну. Не так уже й важливо, де сидять ­"автори" — на ­Луб'янці, десь під Москвою, чи в російській глибинці. ­Байдуже і де саме вони отримують свій "­гонорар" — безпосередньо в "органах", у бухгалтерії ­фірми, що формально не має жодного відношення до них, чи в PR-агентствах, що працюють на підряді. Важливо лише, що це не поодинокі ідейні "ентузіасти", а націлені на конкретний результат люди, технічно й фінансово забезпечені, з чіткою системою організації праці.

16.08.2012 11:55:10вася194.44.216.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

Не знаю про їхню кінцеву мету, але на даний момент вони добилися одного - ненависті до кацапів.

16.08.2012 11:41:53Степан213.169.79.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

В 2009 тодішній головний редактор інформагенції УНІАН Олександр Харченко у статті "Мочить хохлів в інтернеті — єсть така робота" писав про проплачених інтернет-коментаторів, "тролів". Їхнє завдання — створювати громадську думку, потрібну замовнику:
Ось вони сідають за свої комп'ютери, заходять у мережу, відкривають "підшефні" сайти й починають "спілкуватися". Мета "спілкування" — "­мочити" опонентів або ідею, яку ті ­сповідують, і навпаки — "розкручувати" того, на кого працюєш.

16.08.2012 20:12:22Алекс93.72.48.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Выпил хер знает какой-то Харченко оковитой, и решил, что его мочат. То что он пидор - не заметил, но его мочат. Вот когда башмаком с подковой ему по ребрам - тогда он узнает, что такое "мочат". Пока же это просто лепет убогого придурка.

16.08.2012 11:19:35Клим217.76.199.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сначала чистота языка, потом чистота крови, а потом и чистота нации через концлагеря и печи... все это уже проходили с 1933 по 1945 в Германии... и неймется же революционным национал-радетелям чистоты...

16.08.2012 11:56:07вася194.44.216.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ну ты и придурок. иди проспись.

16.08.2012 11:32:22хххх176.36.100.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Клім Чугункін? "Абыр-абыр…. абырвалг. В очередь, сукины дети, в очередь!"

16.08.2012 11:31:22Вася95.132.252.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

А ще раніше 33-го і після 45-го і в проміжку між ними це було в великій і прекрасній росії, яка тоді називалася ссср і вивели новий вид людини СОВОК.

16.08.2012 11:28:16йцуке213.179.245.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Це про срср?

16.08.2012 11:14:14VM94.76.81.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Так, Юрко ПЕРОГАНИЧ, бігом записуйся до Юрка Зеленого. Будемо створювати свій Інститут чистоти української мови. До речі, фінська мова теж має свій вплив на нашу - це їхнє слово, макулатура.

16.08.2012 13:56:18Юрко ЗЕЛЕНИЙ78.27.139.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

МАКУЛАТУ?РА (від лат. macula – пляма) – 1) Папір або картон, зіпсовании? в поліграфічному виробництві, обрізки, старі газети, книги тощо, які використовують для технічних потреб або для переробки на паперових фабриках. 2) Переносно – бездарно написании? літературнии? твір. ©Словник іншомовних слів Мельничука, slovopedia.org.ua/42/53404/285546.html :p;)

16.08.2012 23:23:17VM94.76.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пане Юрко, дякую за нагадування, я знаю про macula. Але слово "макулатура" - фінське; у них воно звучить саме так. Як воно до них прийшло з латини від "макула" - не знаю, але лише у фінів воно теж саме, що й у нас. Не виключено, що це результат їхнього самого передового досвіду роботи з папером.

16.08.2012 23:47:17Сірожа88.81.252.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Наскільки я знаю,фіни досі латину вчать.І є такі,що вільно володіють.Радіво навіть по латині єсть.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути