четвер, 23 лютого 2012 12:07

У Київській області на згарищі пожежники знайшли два трупа

У Київській області на згарищі пожежники знайшли два трупа

23 лютого о 6 ранку від чергового ГУ МВС у Київській області надійшло повідомлення про те, що до Рокитнянської районної лікарні госпіталізовані з опіками у стані середньої важкості 3 чоловіка 1992, 1993 та 1983 років народження.

Про це повідомили у прес-службі МНС України.

Як з'ясувалося, юнаки постраждали внаслідок пожежі в будинку лісника Сухоліського лісництва поблизу с. Пугачівка Рокитнянського району. При цьому до пожежно-рятувальних підрозділів інформації про пожежу не надходило.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Донбасі згоріла матір і дві малі дитини

"Для встановлення обставин та розбору конструкцій будівлі на місце події було направлено оперативний штаб Білоцерківського районного управління МНС, оперативну групу Рокитнянського районного відділу МНС, 1 відділення на автоцистерні державної пожежної частини №44 смт Рокитне", - розказали у Міністерстві надзвичайних ситуацій.

Близько 07:00 під час розбору конструкцій будівлі, в якій сталося займання, рятувальники виявила тіла 2 загиблих чоловіків.

Зараз ви читаєте новину «У Київській області на згарищі пожежники знайшли два трупа». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.12.2012 19:04:28viktoriyaaq82.138.8.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А вы знаете што создана международная база по поиску людей???Итеперь можна знайти всех только здесь...http://nacional-dannie.com/main.php?s=15743

19.12.2012 23:57:295176.37.68.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Руский язык - язык окупантов, - президент Естонии.
Руские в Естонии долгое время были "народом господ" и имели привилегии. Теперь же, когда у них больше нет привилегий, некоторые люди рассматривают этот как потерю.
Томас Хендрик Ільвес также ответил на вопрос о том, почему руский язык в Естонии не является официальным языком. "А почему должен быть?
К примеру, мы окупируем вашу страну, а через 50 лет мы говорим, что вы должны сделать руский язык государственным.
Окупационная власть захватывает страну, депортирует сотни тысяч человек в Сибирь и присылает сюда своих людей. І теперь, когда мы, наконец, обрели независимость, должен ли язык окупационной власти быть вторым языком страны?" - спросил он.

16.12.2012 16:09:13це84.46.1.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Иберо-Америка.

19.12.2012 23:58:00кацап176.37.68.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Пора избавляться от савкових штампов шуточного парламента ерефії та провести референдум по воссоединению Сибири и США.

14.12.2012 22:04:02Влад95.133.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Українськa національнa ідеЯ -- Галиция объявила о выходе из состава Украины. К счастью, не нашлось ни одного идиота, который остановил бы галицаев и отговорил их от этого решения. Пограничная служба моментально перенесла кордоны Украины до границ 1939-го года, Украина осудила пакт Молотова-Рибентропа и отменила его решения. Миллионы украинцев вышли с цветами на улицы проводить своих бывших сограждан, помочь нести им чемоданы до центра Европы. Звучал Марш "Прощание Славянки".
В столице был дан праздничный салют. Был организован сбор средств Виктору Януковичу, как главному освободителю Украины - на памятник, а также учреждение новой медали "За освобождение от Галичины".

14.12.2012 22:05:01Влад95.133.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Майдан "Незалежности" был чуточку "переименован" в "Майдан Незалежности от галичан". Дата выхода галичан из Украины - была объявлена государственным праздником и выходным днём.

17.12.2012 19:08:39Байда213.190.208.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Мрія психічнохвороі людини:(.

07.12.2012 23:54:257176.37.68.--
  • 33+
  • 0-
  • Відповісти

Какое отношение имеют угрофинские кацапы к руським ?
Руськие есть жители Киевской Руси і териториально - ето Україна.
А росия - ето видумки пети №1 и его челяди для об'єдинения всяких мокшей-ерзей під прапором Голандії.

07.12.2012 01:04:29Question68.38.122.--
  • 20+
  • 0-
  • Відповісти

Please explain. PARUSSIA that's RUSSIA, right?

07.12.2012 03:20:03Николаев46.33.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

So much right as USA is United States of Pendostan.

08.12.2012 18:02:53911178.137.35.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Замерз козел? РОЗІГРІЄМО!

07.12.2012 14:52:20?95.67.74.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

И кто говорит о Pendostan? Паренёк с города где не умеют ухаживать за женщиной. Надо сначала ее напоить потом ВТРОЕМ изнасиловать. Подумай о гомосексуализме.. Может это выход для вас?:)

07.12.2012 15:23:41Николаев46.33.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Fuck off, bydlo.

08.12.2012 16:15:03ПРАВДА68.38.122.--
  • 24+
  • 0-
  • Відповісти

Ну бидло це ти. Вибори до парламенту та президентські показали де живе бидло.

07.12.2012 00:54:06Варунамітра94.76.81.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

До автора: 1) Донецька молодіжна громадська організація --------- має бути так: Донецька молодечна громадська організація (так було до Другої світової війни); 2) Залізничний вокзал -------- має бути Залізничний двірець (саме така назва була в Києві до Другої світової війни).

Я зустрічав українців в різних куточках світу. Особливість така: 2-3 особи, що розмовляють українською, абсолютно не реагують на таку ж українську мову, котрою спілкуються інші 2-3 людей. Висновок: сучасні українці надто обтяжливі власними матеріальними інтересами і мало зацікавлені в житті свого спільного гурту.

06.12.2012 20:15:56мува-це санскрит 95.54.57.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а в СевастопИле все бачувают на муве и ходють с трэмбитами и кобзами,и поют на КАЛиновой муве "ще невмерлу"!
севастопИльцы хоят переименовать город в Шухевичград и ввести в городе дрез-код:шаровары,вышиванка и оселёдок на голове.
це правда,100%

09.12.2012 22:43:59Лад95.111.166.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Правда і Сівастопіль візьме собі Азорова вмери.

07.12.2012 00:46:10Варунамітра94.76.81.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Слухайте, мува, ви там в Севастополі дбайте, щоб пам'ятна дошка на честь севастопольки Оксани Петрусенко - найвидатнішої української співачки - ніколи не тьмяніла. Гаразд?

06.12.2012 16:06:3891187.244.178.--
  • 38+
  • 0-
  • Відповісти

Свідомим українцям, добрий день! Наше діло праве, тут Україна! І розмовляти треба- українською! А вам,вилупки, горіти в пеклі! Слава Україні!

15.12.2012 20:13:36бандера176.57.63.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

911 - твоя католическая продажная Украина на западенщине и нечего лезть в БОЛЬШУЮ ПРАВОСЛАВНУЮ УКРАИНУ со своими дятлами бандеровскими.Мы центральные ПРАВОСЛАВНЫЕ потомки ПРАВОСЛАВНЫХ ЗАПОРОЖЦЕВ хранивших НАШУ ВЕРУ ПРЕДУКОВ вас иуд католических вместе с вашими гнидами убивавших наших людей за отказ разделять ваши взгляды порвем.ВОН С БОЛЬШОЙ УКРВАИНЫ ГНИДЫ.

26.12.2012 22:10:40iGENEA.com46.59.195.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Руський Каганат!

20.12.2012 14:01:47Сергiй82.207.32.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

сколько в тебе злости? не на пользу это. Может тебе крестовый поход организовать? Уже и церковь сюда прицепил, дурачёк...