Ексклюзиви
пʼятниця, 13 січня 2012 21:26

У Києві не пускають людей на вокзал через вибухівку

У Києві не пускають людей на вокзал через вибухівку

У Києві міліція перекрила центральний вхід у головний залізничний вокзал.

Про це Gazeta.ua повідомила одна з очевидців подій студентка Марія.

"Біля входу велике скупчення людей, нікого не пускають в середину вокзалу. Міліції також дуже багато", - розповіла вона.

Дівчина також зазначила, що на платформи залізниці можна потрапити через Південний вокзал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міліція шукала вибухівку на станції метро "Університет"

За її словами, серед натовпу ходять чутки, що у приміщенні вокзалу знайшли пристрій, схожий на вибухівку.

Нагадаємо, кілька сотень людей довелося евакуювати у новорічну ніч на столичному залізничному вокзалі через недолугий жарт.

Через кілька хвилин після опівночі 1 січня невідомий чоловік зателефонував до рівненської міліції і повідомив, що в Києві закладено вибухівку у людному місці.

Зараз ви читаєте новину «У Києві не пускають людей на вокзал через вибухівку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

05.02.2012 21:23:59КАТ95.134.72.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Цікаво,хто цього клоуна кушнірука піарить?

05.02.2012 12:10:50Яник212.182.107.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Потрібна ілюстрація влади, поголовно

05.02.2012 14:12:49Дивак109.167.16.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ну, мля, Гамерику відрив і лісапета винайшов. То чого ж не люструєш?

05.02.2012 11:52:59ОЛЯ!87.158.107.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

я за те щоб державі повернути награбоване фірташами янекам тигипками ахметовими азаровими коломойськими суркісами ющенками та всіма хто був чи є при владі люстрація повинна бути не тільки на політиків а на кожного хто працював чи працює в кабінеті міністрів в апараті президента-------- Я хочу правди!!!! а опозицін слабка бо вона хоче теж до корита! Не бачу цілей!

05.02.2012 21:20:59КАТ95.134.72.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А хто на вашу думку має примусити повернути награбоване? Просто хотіти мало.

05.02.2012 11:33:46Дивак109.167.16.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

бо будь-яка диктатура тримається насамперед не на багнетах, а на популярності лідера.

Так, так. Он Папа Док таким популярним був, таким популярним. Єдиними сучасними по справжньому популярними диктаторами були Муссоліні і Гітлер.

05.02.2012 11:29:32Дивак109.167.16.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

"Юля – це перший політик, який був при владі і сів. 20 років країна розкрадалася – ніхто не відповідав, а тут тримайте.

А "Юлю" посадили за розкрадання країни?

05.02.2012 12:11:19Ведьма88.154.225.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А вы, видимо, думаете, что ее за неземную красоту в колонию определили? Неужели среди украинцев есть еще индивидуумы, чье сознание никогда не посещают сомнения!

05.02.2012 14:12:02Дивак109.167.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А вы, видимо, думаете, что ее за неземную красоту в колонию определили?

Офіційне звинувачення - перевищення повноважень. Де тут розкрадання?

05.02.2012 12:32:19V81.180.76.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Её посадили, чтобы она не посадила настоящих бандитов и воров с кровью на руках. И это Вы хорошо знаете, Но защищаете бандюков и воров. Зачем? Или за что? За деньги?

05.02.2012 12:49:23alex01492178.93.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

за то что среди зла выбирают меньшее зло!!!!в данной ситуации те кто при власти это меньшее зло чем то что сидит!!!

05.02.2012 14:10:54Дивак109.167.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Більше зло - перевищення повноважень.
Менше зло - 100 млн стоматологу на банк. по 500 млн Бойка на дві вишки. Межигір"я, Семилуччя, золоті туалети, вертольоти і площадки для них, сотні гектарі землі в Криму, включаючи Ведмідь-гору.
Ти хворий, чи на роботі?

05.02.2012 14:16:54Дивак109.167.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

І ще, менше зло - сотні, якщо не тисячі трупів по шурфах, в посадках та териконах.

05.02.2012 11:39:17V81.180.76.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Згоден. Кушнірук верзе нісенітницю.

05.02.2012 11:24:02укр82.193.102.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Давно было понятно,что Януковича обмануло его окружение и последствия для него будут не самые благоприятные.Нужно срочно избавлятся от его окружения,в противном случае петля на шее будет с каждым днем затягиваться.

05.02.2012 11:47:01хххх176.36.100.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо його "обмануло окруженіє" то він в першу чергу лох! Ти хочеш щоб тобою правив лох?

05.02.2012 12:53:50alex01492178.93.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

це тобою праве лох!!!!))))а я живу в вільній країні!!!!!

05.02.2012 12:36:52V81.180.76.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Він не лох. Він рачки лазив за мільярди газові перед Фірташем, а Тимошенко посадив, що замести сліди. Що далі? Швидше всього невеличка аварія чи невеличке отруєння для Фірташа з летальним кінцем. Може і для Бойка. Можливо, Хорошковський не хотів мокрухи, тому хлопчики ще тріпаються, але вже на гачку.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути