четвер, 29 грудня 2011 18:30

У Донецьку пограбували банк і вбили 4 співробітників

У Донецьку пограбували банк і вбили 4 співробітників

Сьогодні, 29 грудня, під час пограбування відділення Приватбанку в Донецьку загинули 4 його співробітника, повідомляє прес-служба Приватбанку.

"Днем 29 грудня 2011 відділення в самому центрі Донецька піддалося розбійному нападу з боку групи озброєних злочинців. Нападники холоднокровно розстріляли чотирьох співробітників банку, які від отриманих поранень померли на місці", - йдеться в повідомленні.

"30 грудня в Приватбанку оголошено траур за загиблими від рук бандитів співробітникам. Приватбанк надасть всебічну підтримку органам МВС з розслідування всіх обставин трагедії", - відзначає прес-служба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Озброєний злочинець пограбував на Одещині Ощадбанк

Крім того, банк оголосив нагороду 1 млн грн за допомогу у розкритті нападу.

Сигнал про пограбування надійшов у міліцію о 15.15. Правоохоронцям поки невідомо, яка кількість зловмисників увірвалися у відділення банку.

У МВС повідомили, що один із загиблих - приватний охоронець. У МВС також допустили, що постріли були зроблені з пістолетів.

Зараз ви читаєте новину «У Донецьку пограбували банк і вбили 4 співробітників». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

38

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

30.12.2011 23:39:11Сірожа88.81.252.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Шановні,пригадуєте,як випустили на волю всю банду такого собі гіві немсадзе?:(Десь ще до посадки Луценка це було.Ладно там шулери якісь,а то ж повні відморозки!Що ж після тако гостримуватиме кримінал?:(:(:(

30.12.2011 15:43:00Украина93.88.51.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Еще немного такого "покращення" и хрен с дому выйдешь! Голодные и озверевшие будут набрасываться прямо на улице и грабить,убивать...И,я так понимаю,что им дан зеленый свет. Берут пример с так называемой власти и к тому же, кто у нас п р е з и д е н т? Уж не этим ли он начинал свою яркую "карьеру"?

30.12.2011 15:32:24фарингей86.162.165.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

СПАСИБО ГАРАНТУ С ЕГО КОМАНДОЙ КОРУПЦИЯ В УКРАИНЕ ПОЛНОСТЬЮ ЛИКВИДИРОВАНА В ВЫССШИХ УЧЕБНЫХ ЗАВЕДЕНИЯХ САМАЯ ПРЕСТИЖНАЯ ПРОФЕССИЯ В УКРАИНЕ ПРЕСТУПНИК ВОР КИЛЛЕР все без денег и БЛАТА

30.12.2011 14:27:46наврядли!109.75.200.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В 29.12.2011 23:50 ПР гроші на вибори збирає- а то бюджетні вже розікрали..-------По ходу бют на передачку соскребает, потратились ,пока под судом "галасувалы"

30.12.2011 13:50:32Евгений Р.80.239.242.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

В Донецке и Луганске 90-е годы еще не закончились, все еще мечтают быть бандитами, все хамлят друг-другу и мало там образованых людей. Там минталитет еще средневековый, как я заметил, когда там был. Поэтому чего-то другого там и быть не могло. :(. Такого минталитета тупого я не наблюдал ни в одной другой области Украины и исколесил ее всю!. Жаль конечно! С такими данными Европы вам не видать,- будете на нас русских работать ;)

30.12.2011 14:25:16беэээээээ109.75.200.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ты, безграмотный руссий, так бы не колесил по Донецку! Не ровен час - забеременеешь!:(

30.12.2011 10:38:20111194.178.212.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Перегляньте на youtube фільм Тайны Мирового Порядка, не пошкодуєте!

30.12.2011 09:40:00отото178.95.230.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Перший раз, коли відвідав Донецьк - прозрів!
Густина банків в центрі міста вражає!
Буквально банк на банкові ледь не Швейцарія!
Тому і тягне злочинців саме туди!
ТРЕБА ЩОСЬ РОБИТИ!

30.12.2011 09:44:31yura193.110.189.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

не густина а щільність

30.12.2011 10:28:17отото178.95.230.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Ну ти мене зрозумів!

30.12.2011 07:23:01кузя93.72.243.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

жаль погибших, а банк не обеднеет. довели людей

30.12.2011 01:15:38Shkapa95.158.0.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Закономерное последствие с какой стороны не глянь. С одной стороны глупые сотрудники нажали тревожную кнопку, хозяин пожлобился, менты... ладно, преступники попалившись прошлий раз на ограблении решили преподать урок. И что теперь? Сколько банк заплатит семьям погибших за доблесную защиту денег? В развитых странах банки объязаны страховать служащих на очень круглые сумы, всегда стоит "утешительная конфетка" грабителям (чтобы не стреляли персонал со злости), руководство банка пресует ментов потом

30.12.2011 00:17:59Эд95.81.39.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

бандюки вооружены до зубов...мочат мирных граждан(менты сделать ничего не в состоянии!) только -право на ношение оружия для граждан , может унять бандитский беспредел

30.12.2011 01:18:04Shkapa95.158.0.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Это очень опасно для власти, в первую очередь. Как может наша власть боятся бандюков? А вот народа с оружием- есть малёхо.

30.12.2011 23:18:29erhf]ytwm134.249.223.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

баньдюки бадюків не бояться!!!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути