Ексклюзиви
середа, 27 червня 2012 21:17

У Ялтинському заповіднику МНСники локалізували пожежу

У Ялтинському заповіднику МНСники локалізували пожежу
Фото: tsn.ua

У Криму рятувальники Міністерства надзвичайних ситуацій локалізували лісову пожежу на площі 3 га в урочищі Уч-Кош на території Ялтинського гірничо-лісового природного заповідника. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Станом на 18.00 вертоліт Мі-8 здійснив більше 20 скидань води, нових вогнищ вогню не виявлено. Крім того, організовано цілодобове спостереження і пролив водою окремих місць листового настилу.

Варто зазначити, що швидкість вітру в ущелині досягає 25 м/с, через задимленість видимість на території практично відсутня. Усі ці чинники ускладнюють роботу гелікоптера. До гасіння пожежі залучено більше 620 співробітників МНС, заповідника, Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ і 70 одиниць техніки.

Нагадаємо, сьогодні, 27 червня, у Криму через пожежу в районі урочища Уч-Кош тимчасово закрили для руху транспорту, окрім водовозок і карет швидкої допомоги, дорогу Ялта - Ай-Петрі. Як повідомлялося раніше, в районі урочища Уч-Кош в Ялтинському гірничо-лісовому заповіднику через потрапляння блискавки в дерево спалахнула пожежа. Дерево загорілося, після чого вогонь поширився на лісову підстилку.

Зараз ви читаєте новину «У Ялтинському заповіднику МНСники локалізували пожежу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

19.12.2012 05:23:50 правда є195.43.71.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

мені соромно за продажних українців брехливимх що неможуть закона зробити людям своїм для покращення життя =я в італії за дві ґодині стала на біржу по безробітю на місячну мою зарплату і платить держава цілий рік мені ґроші і кризи у них немає і подорожань а ще насвята велики знижки щоб ми люди з моґли собі святкувати в достатку в усіх дефицитах не були обіжені о це є держава яка думає за людей

19.12.2012 05:04:17 істина є195.43.71.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ми усі пишемо щось доказуємо а кому воно потрібне а толк який з тоґо нам людям а що міняється після тоґо а ні чоґо одні склоки--щоб не розростався бурян на доброму поліі і не пустив коріння і не заразив своїм насінням усе поле доброґо врожаю ми вириваємо із ненавистю коріння тоґо буряна щоб незаґлушив усе поле

06.12.2012 05:28:50РУС159.224.202.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Да уж, Что не презедент то алмаз, А кто же следующий будет?

06.12.2012 00:18:05QWERTY195.16.76.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

ЛЮДИ!!!!!! КАЖУТЬ СЬОГОДНІ БАЧИЛИ ПОКРАЩЕННЯ В НЕБІ НАД МЕЖИГІРЯМ!!!!! ТОМУ ТАМ ВСТАНОВИЛИ РАКЕТИ ,ЩОБ ЙОГО ПАДЛУ З......ТИ!!!!!!!
І ВОНО БУДЕ НАШЕ!!!! УРА УРА УРА!!!!

05.12.2012 23:04:36українець82.193.98.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

пакращення від януковича завершилось????
це вже стабільність???
УЖАС!!!!!!
ригі, поверніть нам нашу РУЇНУ, яку ви подолали...

05.12.2012 22:42:25рок194.44.203.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Павловський "харошєва панємного",в 2015 президентські,потрібно для ЛОХторату ДАУНбаського щось на цей час залишити,по язику резерви вичерпані.

05.12.2012 22:34:30axilles66646.118.213.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

ух ты, а оно начиналось?

05.12.2012 23:27:41Монстрадамус178.95.163.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Ти б менше балдів на Канарах і частіше навідувався до України. Тоді б можливо і був в курсі, що через свою особливу "обдарованість" наш найбільш високооплачуваний "письменник" висловлюється окремими уривчастими фразами. Нам доводиться складати з них осмисленні речення, виправляючи ляпи. Наприклад: "Покращення ... для людей" (хто належить до "людей" - дивись перелік найбагатших осіб України!), "По(ч)ую всіх" - взята в дужки літера це результат виправлення нецензурщини адміністрацією преза, тощо.
Бажаю тобі успіхів в розшифровці "соціальних", а як на мене, то спеціальних передвиборчих "ініціатив" преза Лугандону!

05.12.2012 22:55:30Орест95.132.250.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Де ти був чоловіче?!Прогавив покращення ! Вжеж покращили недавно!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути