неділя, 12 червня 2011 15:13

Столичний супермаркет заплатить 435 гривень за отруєння 38 людей

Столичний супермаркет заплатить 435 гривень за отруєння 38 людей

За отруєння 38 людей в Києві точку продажу оштрафували на 435 грн, повідомляє "5 канал".

Нагадаємо, 38 осіб були госпіталізовані з симптомами гострого харчового отруєння. Серед них - 5-ро дітей.

Їм зробили аналізи на сальмонельоз та стафілокок, повідомила головний санітарний лікар Оболонського району Києва Елла Лавербіч.

Ймовірною причиною отруєння вважаються кури-гриль.

Всі постраждалі кажуть, що купували їх в супермаркеті "Велика Кишеня" на вулиці Героїв Дніпра.

Продукцію вже вилучили з продажу і відправили на експертизу. Результати будуть готові на початку наступного тижня.


"Ми оштрафували по максимуму - штраф у нас максимум 435 гривень. Вилучили з реалізації салати, де були фрагменти курячі, якісь салати курячі, реберця, стегенця - все це було знято з реалізації. Відділи закриті і оштрафовано та передано матеріали до прокуратури", - зазначила Лавербіч.

Зараз ви читаєте новину «Столичний супермаркет заплатить 435 гривень за отруєння 38 людей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

27

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.06.2011 11:28:38толя188.230.111.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Невже це ніколи не скінчитьтся? Чому у нас так все погано?
13.06.2011 20:36:25Зося80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Кто съел мой комментарий??? На беду этот маркет ближайшая "продуктовая база", сегодня посетила - УГОМОНИТЕСЬ!!! Наказали сполна, кухня, колбаса, мясо на развес, мясо фасованное,рыба, соления - ОТСУТСТВУЮТ!!! Так что потери, довольно внушительные, думаю после данного шума и иски рекой потекут, пакостят они давно и серьезно, (покупаю иногда суповые наборы для собак), по такому мизеру не хочется идти скандалить, хотя теперь понимаю, что зря этого не делала.
13.06.2011 13:34:49zzz193.33.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
435 гривень - это не штраф, а издевательство над потерпевшими. В Велику Кишеню больше никогда не пойду.
12.06.2011 19:21:4677780.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
всіх травлять кожен божий день депутатське мило ковбаса риба хліб вода горілка бензин електрика а ви мовчіть і платіть!
12.06.2011 19:20:36Роман91.209.51.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Боюсь, пане premium (Львів) 12.06.2011 17:22, що ніякої Лівії а нас не буде. Мій канадський гість в супермаркеті "Фуршет", ледь торкнувшись, ненароком розбив 200-грамову баночку гірчиці. Зразу ж прибіг менеджер з вимогою оплатити знищений товар. Приятель пояснив, що не буде сплачувати за товар, якого не купував, оскільки в його Канаді таких правил не існує — адже продукт міг ще й зіпсувати одяг покупцеві, тоді останній може подати до суду для відшкодування матеріального та морального збитків. Менеджер наполягав на своєму. Тоді мій гість сказав: "ОК, я зараз планую у вас отоваритися гривень на 200. Якщо ви все ж примусите мене заплатити за ту нещасну гірчицю, то це буде єдиною покупкою і більше до вашого супермаркету я не ступлю й ногою." Зрештою, менеджер відступив, а нам усім був поданий урок, як треба відстоювати свої права на кожному кроці. Навряд чи хтось з наших (і я в тому числі) став би морочитися через ту копійчану гірчицю, але тут було питання принципу. Бажаю потерпілим швидко одужати і таки покарати через суд ненажерливих торгашів.
12.06.2011 18:58:22Роман91.209.51.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Боюсь, пане premium (Львів) 12.06.2011 17:22, що ніякої Лівії в нас ніколи не буде. Простий приклад з власного досвіду. МІй
12.06.2011 17:54:52Breeze93.73.178.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Хазяїн мережі "Велика кишеня" - Роман Лунін (не Литвин). Це легко з'ясувати в Інтернеті.
12.06.2011 17:22:11premium178.137.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
435 грн. - офіційний штраф, а скіль прийшлося дати на лапу? і кому ... Тому хто у цій ситуації аж ніяк не постраждав. Ласкаво просимо до реальності, у якій нас простих робочих мають за "бидло" і не рахуються. З таким відношенням до людей, скоро і в Україні буде друга Лівія.
12.06.2011 17:05:24кактус208.54.7.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Скорее всего,это супермарке Литвина,что так легко отгрёбся!А почему журналисты стесняются назвать фамилию хозяина этого злачного заведения?Свобода слова не позволяэт докончить "сенсационное"сообщение?!
12.06.2011 16:51:19drozd@olbi.com.ua93.72.95.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
вот реальная стоимость заботы о простом человеке в Украине: 435 грн 38 человек 11,45 грн, ха-ха с такими штрафами легко травить всех налево и направо без страха о возмездии... Поэтому предлагаю пострадавшим подать "коллективный иск" на более крупную сумму!!!! Если не в наш суд так в европейский, что пускай государство платит, если "оно" придумало такое смешное наказание для торговой точки
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути