Ексклюзиви
пʼятниця, 05 жовтня 2012 19:47

"Пытался вызвать у людей положительные эмоции, а вызвал панику, наряд полиции и Сатану" - Ярослав Мазурок

Автор: Фото: odnoklassniki.ru
 

Ярослав Мазурок, якого міністр внутрішніх справ назвав винним у вбивстві охоронців торгового центру "Караван", востаннє заходив на свою сторінку в соціальній мережі "Одноклассники" сьогодні о 12:38.

За інформацією, яку Мазурок подав про себе на сторінці, йому 38 років і він мешкає в Києві. Закінчив школу №1 (якого міста - не вказано). Має 40 друзів, серед яких 3 родичі, 3 однокласники і 1 колега.

Завантажив 123 фотографії, які посортував у 4 альбоми. Один із альбомів - фотографії коридорів його школи. З самим обвинуваченим є тільки одне фото - він стоїть на фоні якогось стадіону. Зовні справді нагадує злочинця, якого зафіксували камери відеонагляду ТЦ "Караван".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львівські міліціонери і боксери нічого не знають про стрільця з "Каравану"

Востаннє свій статус Мазурок оновив 11 червня. Написав цитату Володимира Висоцького: "Болею давно, а сегодня умру на спортивной нашей арене".

Інші статуси: "может показаться что я ничего не делаю, но на клеточном уровне я очень занят", "Пытался вызвать у людей положительные эмоции, а вызвал панику, наряд полиции и Сатану", "Учтите! Всё, что Вы скажите, будет использовано против Вас! - Голая баба! - Что, голая баба? - Используйте против меня голую бабу!", "сотрите монеткой защитный слой и увидите под ним счастье (это не шутка)".

Зараз ви читаєте новину «"Пытался вызвать у людей положительные эмоции, а вызвал панику, наряд полиции и Сатану" - Ярослав Мазурок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

58

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

08.10.2012 21:03:08василий91.201.247.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

в фильме "побег" есть такой момент когда осбобый отдел передает посылку с мылом и веревкой заключенному в камеру, перед эти его предупредил что если он ею не воспользуеться то его семье( жена и дочка) сулчиться что то плохое. я думаю тут тоже могу оказать давление, дело то получило широкий резонанс

08.10.2012 10:17:32Орись195.39.211.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Можу свої статуси зацитувати, напевно, після цього п.о. (полові органи) замість Мазурка почнуть мене шукати!

07.10.2012 13:12:5812391.225.92.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

все какая-то подтасовка... ничего не понятно.

06.10.2012 14:55:16ГЛЕБ ЖЕГЛОВ194.42.130.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

У Ярослава голова вытянутая ,а у СТРЕЛКА круглая -это разные люди ,-ну если только ему сделать трепанацию(пластику) черепа. Да попал Ярослав и маму подготовили типа алкашка,-теперь найдут бедолагу изуродованного (что бы нельзя было сравнить в реальном времени) а пальчики или ДНК для МВД замутить проблем нет

07.10.2012 08:24:57LEA159.224.248.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

камера может искажать
хз.... и похож и не похож...

06.10.2012 14:48:34***195.189.215.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

ржу нємагу, вже статуси з однокласників цитуєте:))) хочете вказати на якесь приховане психічне відхилення:))) у половини малолеток такіж статуси, журналіст який писав цю статтю напевно ніколи не сидів у соц.сіт., та ще не такий брє прочитати можна:)

06.10.2012 12:59:37gopak84.23.202.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Ce yse bruxnya,uomy viwayut 17 vbuvstv,a kolu znaudyt to we 10 dobavlyat

06.10.2012 11:44:23Киев176.36.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Рогули, вешайтесь. ДНК подтвердило, что это ваш херой!!!! Другого и быть не могло!!

06.10.2012 08:38:22Фізіогномія31.129.163.--
  • 31+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо міліція вважає, що це одна людина, то я вважаю, що маркс і енгельс також одна людина, тільки підстригся інакше ))))

06.10.2012 01:23:44саша93.74.36.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ой, тут посилання не допускаються..

06.10.2012 01:33:46Сірожа88.81.252.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Зареєструйтесь і додасте через "лінк" (згори коментаря значочки)

06.10.2012 01:22:46саша93.74.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кажуть, що це актуальна фотка Ярослава Мазурка:

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути