Ексклюзиви
четвер, 23 лютого 2023 08:35

Спецтема: Війна Росії проти України

Провокації у Придністров'ї ‒ Росія фактично анонсувала вторгнення в Молдову

Провокації у Придністров'ї ‒ Росія фактично анонсувала вторгнення в Молдову
У міноборони РФ планують провокації у невизнаному Придністров'ї. Фото: slovoidilo.ua

Міністерство борони Росії анонсує провокації у невизнаному Придністров'ї. Вину традиційно планують перекласти на Україну.

У російському міноборони оприлюднили заяву, де йдеться про те, що "київський режим готує збройну провокацію проти Придністровської Молдавської Республіки". Про це пишуть російські ЗМІ.

В РФ заявляють, що провокація "буде здійснена підрозділами Збройних сил України, у тому числі із залученням націоналістичного формування "Азов".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін у Лужниках озвучив імперські наративи ‒ ISW

"Як привід для вторгнення планується інсценування нібито наступу російських військ з території Придністров'я. Для цього українські диверсанти, що беруть участь у постановочному вторгненні, будуть переодягнені у форму військовослужбовців збройних сил Російської Федерації", – заявили у міноборони країни-агесора.

Там також кажуть, що готові "реагувати у разі будь-яких змін на кордоні" України з невизнаним Придністров'ям.

Уже традиційно Москва анонсує свої провокації, наперед звинувачуючи у них Україну.

Президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден заявив про підтримку Молдови. Під час виступу у Варшаві закликав поаплодувати народу Молдови, президентці Майі Санду.

У лютому президент України Володимир Зеленский повідомив, що українська розвідка перехопила російський план щодо встановлення контролю над Молдовою.

Президентка Молдови заявила, що Російська Федерація хоче здійснити держпереворот у країні.

Зараз ви читаєте новину «Провокації у Придністров'ї ‒ Росія фактично анонсувала вторгнення в Молдову». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.09.2011 14:31:22Олеся178.157.199.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Є такий сорт людей і не тільки в Україні. Колишній соцтабір. Повишукують пільги собі й дітям, як вдома, так і за бугром. Торкнися добровільної справи, участі в політ., спорт., культурному житті, поминай, як звали. В колективній роботі потихеньку перекладають різне на старанного: Хай дурень тягне!

04.09.2011 20:24:06Hans77.249.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Справа в тому, що близько 99% iз тих, що виїхали з країн колишнього соцтабору, зробили це лише за матерiальних грунтiв. (До того ж, цю групу аж нiяк не можна порiвняти iз тiєю хвилею iмiграцiї, що вона мала мiсце завдяки революцiї 1917-го; тi люди мали достатнiй "культурний" багаж, що й нав?ть вiн не дуже допомогав у пробпемаx iз новим мiсцeм проживання!). Mоже й багато на себе беру, але... не розумiють люди, яка "халепа" на них очiкує! :(

06.09.2011 14:06:24Відповідь178.157.199.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Різне: хто з мат.мотивів, кому дихалку перекрили. Хтось ні вдома, ні десь нічого не читає. Європейці знають добре ПБЛ "Доктора Живаго", імпонують героям, та моляться, що їх доля відвела, а Ви дякуєте -17-у. Халепа, чи не халапа, а справно мовчки після літніх відпусток всі чомусь повертаються із дому на чужину.

02.09.2011 07:50:06V109.185.153.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Згоден.

30.08.2011 14:57:42Петро94.178.224.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Так, приходиться вибирати :або смачний щавель , або влаштоване життя:)))))))

30.08.2011 21:03:00ага178.157.199.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

:( тому ніхто нікуди не їде, ні табачники, ні януковичі, де ще таку дурницю знайдуть

30.08.2011 17:22:33Hans77.249.39.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Вибирати? Жити можна лише в тiй країнi, Д-О-Л-Ю котрої ти готовий роздiлити!

02.09.2011 22:05:58Михайло92.52.152.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

От правильно Hans каже. А то купа повтікає, бо хочуть "якогось майбутнього", а як припече: Японія, Палестина та інші країни, то бігом згадують про Україну.

01.09.2011 22:20:50Петро94.178.179.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Та не дозрів я ,щоб розділити долю США.........тут я:)))))))))))))))

30.08.2011 12:54:06читачка178.157.199.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Багато пояснюють свій виїзд з вини дітей, не запитуючи самих дітей, чи хочуть ті того: " Хочу устроїть своїй дочці будуще!" Напр., в Європі місцеві дивляться косо на іноземців, котрі сидять на їхній шиї, не примножують їхню скарбницю, культуру та ін. Не знають, як їх здихатися. Сила-силенна правил та законів, які обмежують в'їзд, в тому числі щодо молоді, яка безкоштовно здобуває освіту, знаходить роботу в інших куточка світу, вникаючи повернути назад державі кошти.

30.08.2011 07:53:37нат94.153.224.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

дуже глибоко:)) дякую

30.08.2011 00:05:00Олег79.110.139.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Добре там, де нас нема...

29.08.2011 23:31:24Hans77.249.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Майже всi тi американцi, що вони приїздять до "європ", невтомно наголошують про в рази вищiй європейський культурний рiвень. I про те, яке там i життя, i люди, i ландшафти, i мiста цiкавi (чого варт лише мiста!). 50 тисяч...: Авторовi б її тодi й запитати: "А як тобi 100 тис. дадуть, на рiк - на Марс жити полетиш? :) :)

29.08.2011 21:24:11Юрась194.44.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Гарно! Просто пречудово, думаю, панові Миколі вже пора також якісь путєвиє замєткі видавати, бо поки що лише дурнуватий Андрухович ними лякає... У Андрухєра якась чергова висмоктана з пальця галіматья, а Рябчук, як завжди, із підтекстом, кацапні на зло

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути