Ексклюзиви
вівторок, 16 квітня 2013 15:59

Прорив теплотраси у Києві: Ахметов сказав економити труби
6

Фото: Фото Оксани Худояр

Аварійна бригада, що прибула на місце пошкодження теплотраси в районі вулиці Старонаводницької, почала відключати пошкоджену ділянку тепломережі на перетині вулиць Лаврської і Старонаводницької. У зв'язку з пошкодженням і роботами щодо локалізації прориву, рух транспорту на вказаній ділянці дороги обмежено.

Причиною прориву теплотраси "Київенерго" назвало зношеність тепломережі, яка була прокладена наприкінці 1970-х років.

"Пошкодження магістральної тепломережі діаметром 700 мм спричинило провал асфальту, і супроводжувалося витоком теплоносія на поверхню", - повідомили в "Київенерго".

На місці досі працюють бригади шляхо-ремонтного управління та "Київенерго".

"Кілька годин Верховна Рада буде без води. Поки перемикають з однієї мережі на іншу. На цьому місці вже міняли трубу, дірка була з метр, але змінили лише шматок. Треба було всю міняти. От вона й рвонула. Тут подача й обратка. Якщо одну поміняли, то поміняйте й іншу. Раніше відрізали кусок дірявої труби, знайшли нову, приставили, заварили. А тепер пошкодження вирізають, і приварюють латку. І дивиться зварювальник: витримає чи прорве. Може через місяців п'ять прорвати. Ринат Ахметов сказав: "Труби треба економити", - розповідає один із працівників "Київенерго", який ліквідовує аварію на місці.

Заправник Олександр Дяченко розповідає, що ремонтні служби приїхали на місце за годину після прориву.

"Почало вимивати потроху, а потім напір збільшився. На дорогу вимивало каміння. Комунальні служби приїхали за годину", - каже Олександр.

Як відомо, раніше "Київенерго" попереджало про можливе збільшення кількості провалів асфальту і витоків гарячої води через зсуви ґрунту у Києві.

Зараз ви читаєте новину «Прорив теплотраси у Києві: Ахметов сказав економити труби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

34

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.04.2013 10:54:54Квитка178.150.24.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Бред сумашедшего працивныка "Киевенерго" которому лично Ахметов дает указание экономить трубы)))

17.04.2013 10:30:32народ188.19.9.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

На трубах экономим,а за две мифические книженки,которые в глаза никто не видел президент получил 4 млн.уе. На бумаге книги вышли миллионными тиражами,НТВ России провели расследование и по всей Украине ненашли ни одной книги.По всем показателям Янукович "вошел в списки ФОРБС среди писателей",а деньги получил не от редакции,как положено,а от типографии которая в глаза не видела рукопись Януковича. И которая печатает только рекламные буклеты. 16.04.13г.в новостях НТВ-Россия показали и рассказали о "писателе" Януковиче. ПОЗОР!!!!!!!!!!!!

17.04.2013 11:07:09Квитка178.150.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Типография выкупила АВТОРСКИЕ ПРАВА, а не 2 мифические книжонки. в период с 2005-го по 2010 год Виктор Янукович издал четыре свои книги: "Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок", "…І рік при владі. Від кризи – до економічного зростання", "Здолати шлях" и "Як Україні далі жити". Также в его библиографии значится англоязычный "путеводитель по Украине для инвесторов" Opportunity Ukraine, но он был написан и издан в 2011 году.
Все вышеперечисленные книги выходили в разных издательствах, как то "Фолио", "Валрус-Дизайн" и "Издательский Дом Дмитрия Бураго".

17.04.2013 07:19:59верт141.138.105.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Кто не понял-лично ахметов выдает трубы и призывает к экономии,до ахметова трубы не прорывало

16.04.2013 23:52:261176.36.44.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти


Смотреть тем, кто не пришел!

16.04.2013 23:53:152176.36.44.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

"Свободу не спенити"!

16.04.2013 23:54:223176.36.44.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

https://
www.
youtube.com/
watch?v=UGfDCddhgTk

16.04.2013 23:55:09пора вставать176.36.44.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

"Свободу не спенити"!
За отсутствие дорог в Украине, сажают тех, кто об этом говорит, а не тех, кто за оные отвечает. Сегодня группа неравнодушных к этой проблеме молодых людей, приняла удар от спецподразделений Украины. На видео видно, что на каждого активиста приходится более двух силовиков.
Хочется верить, что на следующую акцию протеста откликнется столько людей, сколько нет в подчинении у самодержца из межигорья!

16.04.2013 23:44:05народ94.178.239.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

3,14дец с пакращеням пришли одновременно.

16.04.2013 20:28:30Наталка93.74.142.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

С какой поры Ахметов указ Киеву как трубы латать?

16.04.2013 18:31:09Erli78.159.38.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

youtu.be/zCg5pall0CI "ліквідація" прориву.... так звана