вівторок, 03 липня 2012 21:53

Спецтема: Боротьба за "мову"

Під Українським домом б'ються захисники української мови з "Беркутом"

Під Українським домом б'ються захисники української мови з "Беркутом"
Спецпідрозділ "Беркут" почав розганяти мітинг проти ухвалення мовного законопроекту. Фото: tsn.ua

Спецпідрозділ "Беркут" почав розганяти мітинг проти ухвалення мовного законопроекту, який проходить під Українським домом. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав "бютівець" Олександр Сочка.

За його словами, "Беркут" відтісняє людей від Українського дому, вириває у них прапори та транспаранти. "Їхнє поводження надзвичайно брутальне. Тут зібралося кілька тисяч людей. Вони хотіли висловити свій протест проти ухваленого сьогодні у другому читанні мовного законопроекту. Коли люди вирішили встановити намети біля входу, з різних сторін почали підходити великі групи "беркутівців", - зауважив депутат.

Сочка наголосив, що акція планувалася мирною, ніхто не думав, що "тут будуть влаштовувати побоїще".

Очевидці також кажуть, що "беркутівці" стали "черепашкою" на сходах Українського дому, до яких весь час прибуває допомога. Люди намагаються їх виштовхати. У перших рядах – лідер "Свободи" Олег Тягнибок. Відбуваються сутички між мітингувальниками та правоохоронцями. В ній беруть участь народні депутати від опозиції. Навколо валяються шоломи "Беркуту". Народ скандує "Зека, геть!".

У сутичках невідомі в масках застосували невідомий газ. Постраждали кілька "беркутівців" та учасників акції.



Зараз ви читаєте новину «Під Українським домом б'ються захисники української мови з "Беркутом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

175

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.06.2012 12:27:09мучачо93.74.86.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а ми проти політпереслідування Строс Кана!!

03.06.2012 12:23:52ЭТО ПРАВДА82.193.98.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

БЛАГОДАРЯ ДЕСТАБИЛИЗИРУЮЩЕЙ ПОЛИТИКЕ ПОКРАЩЕНЦЕВ, ЖИДО-МАССОНЫ, ВО ГЛАВЕ С ЖИРИНОВСКИМ, ГОТОВЯТ КаМПАНИЮ ПО РАЗВАЛУ УКРАИНЫ НА ЧАСТИ...

03.06.2012 10:55:25Мама93.75.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пусть во Франции освобождают с пяток тюрем! Мы глубокоуважаемо просим, даже не рекомендуем!:)

03.06.2012 11:15:14Мама94.179.79.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Сама не понимаю, что пишу ,что-то дали покурить [Видалено]

03.06.2012 10:52:54Ogo109.86.205.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Та пусть забирают ее себе, хоть в Россию, хоть во Францию. Вот и классное решение!

03.06.2012 10:23:42киев82.193.98.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Экс-премьер-министру Украины Юлии Тимошенко не место в тюрьме...
Пусть освобождает нары для якубовичей!!!!!!!

03.06.2012 10:54:45Ogo109.86.205.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

А чо ты против Якубовича восстал. Те чо поле чудес не нравится? Так переключи на другой канал.

03.06.2012 11:04:02ТАК ДАЙТЕ ПУЛЬТ82.193.98.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ogo-go, да, мне надоело это ПОЛЕ ЧУДЕС, ГДЕ КУЧКА АЛИСОВ БАЗИЛИЕВ РЕШИЛА, ЧТО НАРОД УКРАИНЫ - ЭТО БУРАТИНЫ...

03.06.2012 10:17:48шлямбур195.184.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вид у него на фото, как усрался, а виду не подаёт.;););););)

03.06.2012 09:28:35українець37.55.241.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

могу представить шо там комитетчик с французом перетирали - 100пудов ржали с дурка нашего, да и с самой страны нашей
им то шо - один на ресурсах сидит - второй с крутой страны

03.06.2012 08:47:31Му-му93.74.231.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Юля сидит, потому что мешает компании "Янык и сыны".

03.06.2012 08:21:11ира94.179.21.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

В тюрьме должен сидеть Янукович пожизненно а не Юлька ,Ю В ТИМОШЕНКО ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ С 2013Г

03.06.2012 11:36:20наташа92.113.94.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

полностью поддерживаю!

03.06.2012 10:57:05Это Днепр46.98.89.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ьварь армяноеврейская КапительманГригянТимошенко сидит и будет сидеть. жидомассоны Европы остануться без тюлькиных денег и скоро вопрос сам собой отпадет.

03.06.2012 11:12:03Днепру82.193.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
03.06.2012 10:53:02Мама93.75.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не была, не знаю!:):):) Тебе, могучему посетителю подобных заведений, виват и поздравления! Тоже в президенты намылился?:)

03.06.2012 09:57:20Саня77.120.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Они там должны сидеть вместе!))))) А Вова защищает Тимоху только по одной причине. Она у него ручная и ставка была сделана на нее, а не на профффесора))))) При ней Кремль гораздо быстрее добьется своей цели!))))

03.06.2012 09:06:45Мама93.75.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сомневаюсь, тётя Ира! Если ты не дядя Вася. Если уже у неё такие безграмотные дети на подхвате, как ты, то дело у заказчицы швах. :)

03.06.2012 10:27:58ответ82.193.98.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

вообще-то безграмотное быдло - это ты...
лексикон - уровня пивнушек

03.06.2012 07:51:35Black176.36.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Два деятеля! Поговорить то больше не о чем. У одного скоро негры с арабами будут титульной нацией, и у другого китайцы с японцами до Урала все оттяпают. Конечно ей место не в тюрьме-за измену родине наказание другое.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути