Ексклюзиви
субота, 29 жовтня 2022 13:33

Спецтема: Війна Росії проти України

Під ударом міг опинитися "Адмірал Макаров": вибухи у Севастополі обростають новими подробицями

Унаслідок вибухів у тимчасово окупованому Севастополі може бути пошкоджений фрегат Чорноморського флоту Російської Федерації "Адмірал Макаров".

Судно стало флагманом РФ після втрати крейсера "Москва". Про ймовірне підбиття "Адмірала Макарова" повідомив політолог Кирило Сазонов у Facebook 29 жовтня.

"Є попередня інформація щодо нічної метушні у Севастополі. Поцілили у крейсер "Адмірал Макаров", – написав Сазонов.

Зазначив, що саме з цього судна окупанти били по центру Вінниці ракетами типу "Калібр" 14 липня. Це найбільш смертоносний удар по Вінниці від початку великої війни в України. Теракт забрав життя 23 людей, зокрема дітей. Десятки мирних громадян були поранені.

Автор: t.me/NazarPrykhodkoPlus
  Такий вигляд має Севастополь 29 жовтня в загарбаному Росією Криму після "бавовни"
Такий вигляд має Севастополь 29 жовтня в загарбаному Росією Криму після "бавовни"

За різними даними, вибухами у Севастополі пошкоджено кілька кораблів ЧФ РФ. Серед них може бути "Адмірал Макаров", повідомив військовий кореспондент Андрій Цаплієнко.

Він наголосив, що інформація потребує додаткової перевірки.

Фрегат "Адмірал Макаров" – багатоцільовий ракетний корабель дальньої морської зони, що перебував на озброєнні Чорноморського флоту Росії. Урочистий спуск на воду відбувся 2 вересня 2015 року в Калінінграді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В окупантів нова "бавовна" – повідомляють про "прильоти" в Херсоні

Уранці 29 жовтня псевдовлада у Севастополі повідомила про "атаку дронів" в акваторії Севастопольської бухти. Водночас заявила, що атаки БПЛА начебто "відбивають кораблі Чорноморського флоту Росії" й "ніякі об'єкти не вражені". Окупанти кажуть, що "ситуація під контролем".

Звинувачення росіян у причетності України до "бавовни" в акваторії Севастопольської бухти у наших Збройних силах висміяли.

Зараз ви читаєте новину «Під ударом міг опинитися "Адмірал Макаров": вибухи у Севастополі обростають новими подробицями». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.08.2012 10:35:22Мила81.163.134.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Тигипко зомбирует молодых, потому,что ему уже никто не верит в "пустозвон"и "реформы "для людей.Все его реформы губительны для народа.

31.07.2012 18:05:42Валера Попов80.91.190.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тигипко прав в том, что молодые политики и просто инициативные молодые люди, по-сути безальтернативно, вынуждены идти в ПР. Просто потому, что хорошей конструктивной работы в команде не может предложить ни одна другая политическая сила. Оппозиция уже давно забыла как работать в парламенте и вне его. Какую бы задачу они перед собой не ставили - постоянно не доделывают. ПР как раз пример обратного!

31.07.2012 14:29:30патріот84.123.208.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Перед виборами у тібібка слух прорізався,а по моєму якщо тетеря глуха,то глуха на віки!

31.07.2012 14:07:43кет178.94.59.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Марсианин и неадекват. Как можно что то говорить, не понимая о чем ты говоришь? Ааа ууу, Тигипко мы тебя не слышим, не видем и не понимаем, спустись с небес на землю-матушку и оглянись вокруг.

31.07.2012 13:49:17Дубровський95.133.116.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Влада розмовляє з народом як "німі з глухими",вони ніби говорять ,що покркщується життя,але народ покращення не відчуває і тим більш не чує.

31.07.2012 13:49:06Землляк93.72.95.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Если не кацапы, то молдаване рассказывают как мне хорошо живется и как они меня хорошо слышат... А где же украинцы, патриоты своей Отчизны под названием Украина? Ау, люди. На базарах заправляют инородцы из полудальнего зарубежья, а в политике такая же история и плюс продажные мои соплеменники (не могу назвать их украинцами). И с приходом в политику великих безграмотных "законодателей", таких как Повалий и Шевченко (футболист),- исполнится вековая мечта мирового пролетариата об управлении государством кухаркой...

31.07.2012 13:45:01Слава Україні!151.27.229.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

31.07.2012 13:44:08kiev82.207.37.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Горіти їм і їхнім дітям в пеклі за те добро, яке ВОНИ ПРИНЕСЛИ і зарас в стократ швидшими темпами приносять для цієї держави !!!! У них завдання від ФСБ - звільнити територію, як у 33-ому. НАРОД НЕ СПИ !!!! ПРОКИДАЙСЯ КРАЇНО !!! Всі закони приймаються під диктат Путіна !!!

31.07.2012 13:43:19Слава Україні!151.27.229.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти