середа, 21 березня 2012 12:08

Спецтема: Зґвалтування та вбивство Оксани Макар

"Оксана Макар мала вижити, щоб розкрити очі на аморальність і розбещеність суспільства"

"Оксана Макар мала вижити, щоб розкрити очі на аморальність і розбещеність суспільства"
Ми перетворюємось на Содом і Гоморру, вважає Олександра Кужель

Історія зі зґвалтуванням Оксани Макар — це посил від Бога. Таку думку у новому номері журналу "Країна" висловила координатор громадського руху "Громадянський опір" Олександра Кужель.

"Дівчина мала вижити, щоб розкрити очі на всю аморальність і розбещеність нашого суспільства", - зауважила вона.

9 березня в Миколаєві троє чоловіків зґвалтували 18-річну Оксану Макар, намагалися задушити, а потім підпалили її. Стогін залишеної в підвалі будинку обгорілої дівчини почув чоловік, який поблизу намагався завести автомобіль. Цей випадок набув розголосу. Люди одразу почали збирати гроші на лікування Оксани. З Миколаєва її у важкому стані літаком доправили в Донецький опіковий центр.

Один із ґвалтівників – син колишнього керівника місцевої райдержадміністрації. У кількох містах пройшли акції протесту: люди вимагають справедливого суду над винними й жорсткішого ставлення правоохоронців до мажорів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Стан настільки важкий, що аж страшно" - Фісталь про операцію Оксани Макар

"Після історії з Оксаною Макар одразу стало відомо про ще одну миколаївську дівчину та про дівчину з Сімферополя. В Україні, за статистикою, щороку відбуваються біля 300 особливо тяжких зґвалтувань. Ми перетворюємось на Содом і Гоморру, і бурхлива реакція суспільства тут була просто необхідна. Вона свідчить, що ми ще живі", - наголосила Кужель.

За словами політика, влада, в усіх її проявах, просто плює в обличчя суспільству.

"У нас одні люди сидять по справах, шитих білими нитками, – а паралельно майже щотижня дізнаємось про злочини сина прокурора, сина народного депутата чи міліціонера. Мажори кажуть нам: "Що хочу, те й роблю". І так само почуваються люди у владі. Кожен має відчуття, що його справедливість порушено. Іноді ці відчуття зливаються в одне, тому ми й бачимо стихійні мітинги й протести", - підкреслила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оксані Макар почистили відмерлі клітини і замовили протез на Кубі

Про що свідчить знущання над Оксаною Макар і реакція українців на нього читайте у новому номері журналу "Країна" № 11 (114) за 22 березня 2012 року.

Журнал можна купити у точках продажу преси.

Передплату на журнал "Країна" можна оформити у будь-якому поштовому відділенні України. Передплатний індекс - 37278. Вартість передплати на місяць — 28 грн.

Зараз ви читаєте новину «"Оксана Макар мала вижити, щоб розкрити очі на аморальність і розбещеність суспільства"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

52

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

08.04.2012 19:37:27мария 92.113.165.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

уважаемая александра я человек вашего возроста почти но прожив жизнь но такого у нас небыло было но очень редко да я вас слушала как вы всегда выступали за народ и враде и так по телевизоре но что делать если сейчас бюрократия создаются законы но их невыролняют это оксана а все остальное жыть страшно за будущее внуков деньги есть и закон в сторону насильника что делать

03.04.2012 11:21:49Leo95.132.167.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Не надо только ее называть "уважаемая". Она уже давно "Не уважаемая".

02.04.2012 16:49:03ВАКУЛА92.49.223.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

УВАЖАЕМАЯ АЛЕКСАНДРА НЕ ДЕЛАЙТЕ НА ГОРЕ ЛЮДЕЙ СВОЕ ПИАРСТВО, ПУСТЬ БУДЕТ СТЫДНО КАК МЫ ЖИВЕМ БЛАГОДАРЯ ВАМ ДЕПУТАТАМ, ОСТАВТЕ ДЕВУШКУ В ПОКОЕ ПУСТЬ ЗЕМЛЯ ЕЙ БУДЕТ ПУХОМ.

30.03.2012 16:56:10 Мы Виноваты194.146.132.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ну, уже точно пора, чтобы превыше всего (образования,бизнеса) общество поставило мораль. Чтобы любое общение (учителя,родителя) с детьми уже сегодня имело не только информационно-познавательную, но воспитывающую нагрузку. Любой урок по любому предмету результатом должен иметь пользу для человека, ради человека, его безопасности, его долгой жизни,его счастья.И тогда общество не позволит продавать в центре города оружие, в наркотическом угаре давить людей на остановках, зарывать наши деньги в мёрзлую землю и убеждать, что это асфальт… Всё делай, как для себя. Живи с чистой душой.

30.03.2012 13:47:53dekabrist31.135.128.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

На безнравственность и дебилизм общества должны указывать и вы в том числе, госпожа Кужель, и причем указывать постоянно, а не перед очередными выборами. А сейчас не мешайте следствию, не нагнетайте страсти. Особенно стыдно за Катеренчука, ему тоже захотелось очень сильной реакции общества, видно Коля приходит в забвение, но в обществе не все дебилы. Оставьте в покое память об Оксане и не мешайте следствию, ведь кроме гадостей в это расследование вы ничегошеньки не добавите.

30.03.2012 12:10:32Лина46.211.34.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Только тогда депутаты будут на уровне народа без всех привелегий, которые они сейчас имеют,только тогда будут отвечать за свои поступки. Посмотрите сколько уголовных дел против них, а с них как с гуся вода. Поэтому имеем такие плачевные случаи. Говорим за пенсии да уменьшили,но только не себе.Любой закон возьмите все под себя и свой бизнес принимают. Противно становится от таких служителей народа

28.03.2012 08:53:47Юрій193.19.230.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Стан суспільства, звичайно, жахливий. Але чи винна в цьому тільки влада? І чи ця влада прилетіла з Марса, чи сформувалася тут, з наших-таки громадян? Чи є владою алкоголік або наркоман, який заради кількох гривень здатен вбити людину? А може, в цьому радше винні ті, хто свого часу захоплювався розкутістю американських підлітків, рекламував дикий капіталізм і поширював криваві бойовики? Ті, хто твердив про національно-культурне відродження, в той час як суспільство руйнувалося і формувався той самий Содом і Гоморра, про який Ви кажете, пані Кужель? І чи не було Вас серед златоустів, на яких лежить основна провина за всі ці жахіття? Є гарний вислів: за що боролися, на те й напоролися...

27.03.2012 09:28:36Хочу больше света93.75.137.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

каким бы ни было поведение девушки, никто не имеет право на насилие над другим человеком, а тем более лишать кого-то жизни.

26.03.2012 16:44:24ОФТАЛЬМОЛОГ91.124.206.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

IP: 194.146.132.-- Окулист - 100% ЧИСТА ПРАВДА !!!!!!!!!
Но терпіння не вічне а українский народ мудаками з беркуту не зупинити !!!!

26.03.2012 16:22:03Окулист194.146.132.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Наши глаза раскрыты. Они уже давно выпучены от происходящего. Да руки связаны. Производителями алкоголя. Владельцами аптечных сетей, супермаркетов и банков, у которых нам только сторожами их добра позволено работать. Скупщиками нашей земли и квартир. И другими полноценными порядочными гражданами , которые пожаловали быдлу 800 грн пенсии и перспективы туберкулёзника.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути