Ексклюзиви
вівторок, 19 листопада 2013 09:32

На Дніпропетровщині у багатоквартирному будинку вибухнув газ: врятували 6 осіб

На Дніпропетровщині у багатоквартирному будинку вибухнув газ: врятували 6 осіб
Фото: www.gazeta.lviv.ua

З пошкоджених внаслідок вибуху газоповітряної суміші квартир вогнеборці врятували 6 осіб, повідомляє прес-служба ДСНС.

Повідомлення про надзвичайну подію у 2-поверховому трипід'їзному житловому будинку на 14 квартир у м. Першотравенськ надійшла рятувальникам о 03:25 19 листопада.

Як з'ясувалося, в одній з квартир на першому поверсі стався вибух газоповітряної суміші побутового газу без подальшого горіння. Унаслідок вибуху частково зруйноване дерев'яне перекриття між 1-м та 2-м поверхами на площі 25 кв. м, на внутрішній, міжквартирній стіні утворилися тріщини. 5 осіб потребували тимчасового відселення.

Вогнеборці із пошкоджених квартир врятували 6 людей. Загиблих та постраждалих немає. Причина вибуху та розміри матеріальних збитків встановлюються.

 

Зараз ви читаєте новину «На Дніпропетровщині у багатоквартирному будинку вибухнув газ: врятували 6 осіб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.02.2011 05:40:51незгодний91.214.178.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
правильно той казав - гангрену потрібно лікувати хірургічно - відрізати донбас і крим,тоді буде справжня Українська Держава. вони хочуть бути частиною \"великої імперії\" - та на здоров\"я!а поваги до державної Української Мови від ненависників споконвічних чекати- марна справа. майте гордість, Українці, не спускайтеся до рівня сусідів-хамів, у котрих весь словниковий запас звівся до матюкливих новотворів. насамперед ви-нащадки великих борців, які поклали життя за незалежність України, яку так довго здобували і так швидко втратили...
13.02.2011 10:14:23Бандерлогам95.133.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
На школи не вистачає грошей... А на пам\"ятник Бандері та на його охорону мільйони гривень знаходиться?А це ж гроші налогоплатників.
12.02.2011 22:41:47сержант92.112.169.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
в нашей стране нет свободы!кто приходит к власти, тот начинает насаждать свою волю.русским-язык и обычаи,шухевича и бандеру!что сразу вызывает у большинства людей омерзение и неприятие и т.п.наломали оранжевые дров,теперь надо все исправить.и не надо визжать по поводу закрытия школ-закрываются не только украинские,но и русскоязычные.
12.02.2011 20:39:21Ісус хр.91.124.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Справа не у мові, справа в тому, що потрібно економити не на школах (тим більше на школах УКРАЇНСЬКИХ) а на гелікоптерах, відкатах, а ще краще затримати в економіці гроші, які офшори?!
12.02.2011 19:57:50врова208.54.35.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Правда я имею далекое отношение как к хохломордым,так и к Русской славе.)))ШАБАТ ШАЛОМ(((
12.02.2011 17:53:23Лесогон212.87.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
К чему этот ор? Факты-то проверены? Ведь информация со слов \"жительницы Донецка\". Школа - это объект коммунальной собственности, для клуба нужно отдать здание в частную собственность, да и с архитектурной точки зрения - легко ли с неё превратить ночной клуб??? :)))))
12.02.2011 16:18:29Ирина91.124.46.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
да причём тут русскоязычную школу закрывают или украиноязычную? Главное, что на её месте будет ночной клуб!!! Нашей власти не нужны образованные люди, для выпускников и работы в стране почти нету. А ночной клуб открыть - значит грести деньги лопатой. Пусть там будет даже китайскоязычная школа, но зачем закрывать учебное заведение? Лучше пусть сокращают массы ненужных чиновников в областной администрации, а учителей трогать стыдно. Позор нашей власти!
12.02.2011 15:43:03для вова195.66.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
украинцы там есть,но вот нациков там небудет никогда!
12.02.2011 15:42:45вовє194.44.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ты что захотел киевскую прописку?
12.02.2011 15:32:27вова95.134.148.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
22. Андрей (Севастополь),-шо есть надежда на украинскую власть в городе герое Русской Славы? Скорее Киев станет узкоглазым,чем Севастополь хохломордым.
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути