пʼятниця, 15 червня 2012 23:50

Femen оголосили про викрадення трьох активісток в Донецьку

Femen оголосили про викрадення трьох активісток в Донецьку

Активісток організації FEMEN Олександру Шевченко, Яну Жданову і Ганну Большакову в Донецьку захопили група невідомих осіб.

Про це Українській правді повідомли в прес-служба організації.

Повідомляється, що з ранку 15 червня, в день матчу Україна-Франція, активістки FEMEN прибули до Донецька для проведення акції проти чемпіонату Євро-2012.

"Відразу після прибуття в місто активістки були взяті під спостереження групою приблизно в 15 чоловік, на вигляд більше схожих на співробітників приватних охоронних структур або спецслужб, ніж на середньостатистичного обрюзглого мусора", - наголошується в повідомленні.

"У спробі втекти від переслідування, активістки розділилися, сівши в громадський транспорт, наступний за різними маршрутами, через кілька хвилин зв'язок із Шевченко був перерваний", - заявили в FEMEN.

"В даний момент один телефон Шевченко відключений, а на другому хтось систематично вибиває вхідні дзвінки", - уточнили в організації.

"Ситуація  в Донецьку, як дві краплі води нагадує мінські події, де в грудні 2012 року три активістки FEMEN були викрадені співробітниками КДБ за антилукашенківську акцію", - відзначили в прес-службі.

В свою чергу у міському управлінні міліції заявили, що займаються пошуком зниклих активісток.

"Міліція встановлює їх місцезнаходження", - повідомили правоохоронці "Інтерфакс-Україна".

Зараз ви читаєте новину «Femen оголосили про викрадення трьох активісток в Донецьку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

10

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.09.2013 13:41:34Svetlana Savchuk193.227.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я тоже всю жизнь за ЕС, но рассуждайте трезво:
Европа сама сейчас в долгах, и не до наших капризов. А ТС, кто не знает, еще
Кучмой обосновывался. Сейчас почитайте закон Украины - он слово в слово
совпадает с Российским. Если мы вступим в ЕС, будут новые законы, единая валюта..и т.д. и т.п

07.09.2013 19:22:11Владимир К46.201.106.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А казался порядочным человеком!!!!

06.09.2013 19:33:29шило на мыло195.189.36.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А Пасечника окончательно слили, :p;):D

06.09.2013 16:16:29Ъ82.145.211.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Скорее всего что из за Кличко взяли, ну все равно приятно.

06.09.2013 15:55:38Боря81.162.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

http:/ /gazeta.ua/

06.09.2013 15:57:34test81.162.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

06.09.2013 15:58:05test81.162.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

eta.ua

http://g azeta.ua

06.09.2013 14:55:05Киев193.93.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кокое она делает умный вид! Бесит больше чем дрющенко! Такое прям все за народ.... а сам жлоб- жлобом, скажи омельченко спасибо, что тебя в строительный бизнес втянул.... да научил как в деребас бабло вкладывать!

06.09.2013 20:21:05Черкасец77.121.221.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"Киев" ("Киева"), "Владимир", "Днепр", "Олег Бокарев", как я понял прения в Палате №6 закончены? Поздравляю.

06.09.2013 14:50:28Володимир95.135.76.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Начебто розумні люди а не бачите чий це сателіт , на кого працює ця партія ?. Вони ж хочуть вас розколоти --- невже не зрозуміло ????????

06.09.2013 14:45:32Днепр195.182.194.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ушлёпок Пидалик,за сколько Родину продал?

06.09.2013 14:43:25Олег Бокарев78.30.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Интересно, Виталя немецкий паспорт сдал. И ещё, по делу погибшего охранника его клуба чего-то все заткнулись

06.09.2013 14:42:17Киева193.93.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Одного оранжевого поцы выкинули, другого оранжевого дауна взяли! Чему тут удивляться!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути