Ексклюзиви
четвер, 20 грудня 2012 15:38

Для захисту "тушок" Табалових влада використовує примітивні методи - Москаль

Для захисту "тушок" Табалових влада використовує примітивні методи - Москаль
Фото: mair.in.ua

Міліція відкрила кримінальне провадження за побиття нардепа Андрія Табалова на підставі повідомлень інтернет-ресурсів.

Про це повідомляє депутат Геннадій Москаль, пише Українська правда.

"У оперативній інформації від 14 грудня, яка надходить у Верховну Раду з МВС, я натрапив на дуже цікаве повідомлення", - йдеться в його повідомленні.

За словами Москаля, у розділі "Злочини проти громадської безпеки" викладено таке:

"13 грудня працівниками ГУМВС України в Києві під час моніторингу мережі "Інтернет" було виявлено повідомлення, що минулого дня в приміщенні Верховної Ради невідомий заподіяв тілесні ушкодження народному депутату України А. Табалову, 1978 р. народження. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.296 КК України (хуліганство)".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Вас називають "пєтух" - тушку Табалова "тепло" зустріли на окрузі в Кіровограді

Москаль здивований таким повідомленням МВС.

"По-перше, хто уповноважував МВС моніторити інтернет, і з якої метою це робиться?", - дивується він.

"А, по-друге, чому такий "моніторинг" носить вибірковий характер? Хіба в тому ж Інтернеті не було повідомлень про масові бійки біля трибуни та в президії Верховної Ради протягом 12 й 13 грудня внаслідок чого є потерпілі? Та скільки завгодно! То чому за даними фактами не відкривається ніяке кримінальне провадження?", - обурюється опозиціонер.

За словами Москаля, "якщо для захисту "тушок" Табалових влада використовує такі примітивні методи, то ціна такій владі – ламаний гріш".

Зараз ви читаєте новину «Для захисту "тушок" Табалових влада використовує примітивні методи - Москаль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

24

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.12.2012 16:02:15Галя37.53.251.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Табалов_ тьху!.смотреть противно!

21.12.2012 15:57:05ПЕДАГОГ37.53.251.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

ОДНИ ПРЕДАТЕЛИ-ЧЕГО УЧИТЬ ДЕТЕЙ В ШКОЛЕ?НЕТ МОРАЛИ:УБИВАЙ ,ВОРУЙ ,КРАДИ ,ПРЕДАВАЙ..............ДО ЧЕГО МЫ ДОЙДЕМ?

20.12.2012 18:00:47р88.155.33.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Я так понял что многие согласны с тем что сделал этот предатель табалов. В войну он продаст страну народ и разное другое . Такую наволочь даже фашисты растреливали. А тут еще кое кто защищает такую падлу.

20.12.2012 17:22:18Леон77.121.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Такое сраньё Москаль противно слушать и читать,на его сраной лысине мозгов давно нет.

20.12.2012 16:20:25Избиратель91.221.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Все депутаты равны, и нолмальные и педики. Думаю, что очень много желающих поколотить Москаля (фамилия такая). Эдак там всех переколотят, если позволить. Надо будет новых выбирать. Завели уголовное дело - првильно сделали.

20.12.2012 16:28:01одессит79.135.194.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Ну если для тебя педик - это нормально, то на тебя уже дело завели.

20.12.2012 16:33:03Избиратель91.221.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да там у них есть педик. Что ж его убивать? Его же выбрали в округе такие же избиратели

20.12.2012 16:43:08одессит79.135.194.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Спорить не буду, я так понимаю, ты лучше знаешь где педики.

20.12.2012 16:17:29вепря31.128.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ВО ЧУЧЕЛО ХОДЯЧЕЕ когдаты человеком москалём станеш

20.12.2012 16:20:31одессит79.135.194.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

тебе дай нож тыбы его...да? Надо всех собрать таких вот братий и в Африку, там ваши друзья в Сомали. Вот дожились, такие выродки при власти.

20.12.2012 16:03:00буквоед94.153.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пусть этот генерал вспомнит заседания суда о назначении третьего тура выборов президента. Показания агеры звучали примерно так: мне известно о фальсификациях на выборах из СМИ. И выборы назначили. Если был факт правонарушения, то власть ОБЯЗАНА реагироват. Поясните этому гуцулу в лампасах.

20.12.2012 16:13:20ыыы178.137.217.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

говноед....

20.12.2012 16:06:43одессит79.135.194.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Македонец в каске - ты читаешь ЧТО ты пишешь? Вы все там неправильно сделанные или с детсвта покалеченные. Если начать реагировать на все правонарушения от ПР и нынешних Македонцев , то нашим внукам не разгрести эти дела. Жду уже когда хоть 5-ую часть ваших братьев в касках начнут сажать, и вы будете пускать сопли в судах .

20.12.2012 15:56:33Чума37.54.220.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Топалов-предатель,а всем предателям место в ПР.

20.12.2012 15:51:47одессит79.135.194.--
  • 24+
  • 0-
  • Відповісти

пора уже чистку проводить, под зад, .сраным венником гнать этих Македонцев (МАКЕевкаДОНЕЦк).

20.12.2012 15:51:20народ109.200.238.--
  • 23+
  • 0-
  • Відповісти

Этим власть опять показывает о выборном правосудии. Пока народ не сменит эту власть так будит продолжаться всегда

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути