Унаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об'єктів частина споживачів у Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях тимчасово залишаються без електропостачання.
Оперативну ситуацію в енергосистемі України станом на ранок 22 червня повідомили в Міненерго.
"Найскладнішою наразі є ситуація на Донеччині та Херсонщині, де через пошкодження енергооб'єктів знеструмлена найбільша кількість споживачів. Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово", - сказано в повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ уразила два торгові судна, що прямували до українських портів
На Сумщині під час ліквідації наслідків ворожої дронової атаки внаслідок повторного удару поранення отримали двоє енергетиків. Постраждалих доставили до лікарні, де їм надають необхідну медичну допомогу.
"Застосування обмежень сьогодні не прогнозується. Про будь-які зміни з енергопостачанням дізнавайтесь на офіційних ресурсах своїх операторів системи розподілу. Активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на денний час - з 10:00 до 16:00. Закликаємо споживачів раціонально споживати електроенергію", - додали у відомстві.
Людина загинула внаслідок вчорашнього ракетного удару по цивільній інфраструктурі Одещини.
Ще троє осіб постраждали. Ціллю стало одне з аграрних підприємств, де спалахнула масштабна пожежа: вогонь охопив складську будівлю, автівки та ємності з горючими матеріалами. Пожежа ліквідована, попри загрозу через повторні повітряні тривоги.




















Коментарі