Ексклюзиви
середа, 28 грудня 2011 09:10

Бродячі собаки розірвали одеського безхатченка

Бродячі собаки розірвали одеського безхатченка

Бродячі собаки загризли насмерть чоловіка без певного місця проживання в Одесі, повідомили в прес-службі міської міліції.

Труп був виявлений на вулиці Бугаєвській.

"Складу злочину немає Подія проходить, як нещасний випадок.", - відзначили в міліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві собака загриз 8-річну дівчинку

При цьому очевидці надзвичайної події стверджують, що собаки практично повністю з'їли руку загиблого, а також розпороли йому живіт.

Нагадаємо, нещодавно 9-річну дівчинку в Чернівецькій області загриз ротвейлер. Лікарі намагалися врятувати життя дівчинки, але марно. Вона померла у лікарні.

Зараз ви читаєте новину «Бродячі собаки розірвали одеського безхатченка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.12.2013 08:17:46tobasko83.220.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

БЕРКУТ -ДЕТИ ПО СРАВНЕНИЮ С ЕВРО-ПОЛИЦЕЙСКИМИ...В ЕВРОППЕ ВАС БЫ В ПЕРВЫЙ ДЕНЬ УЛОЖИЛИ БЫ МОРДОЙ В АСФАЛЬТ:D

01.12.2013 18:46:26tobasko83.220.237.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

в письме МВФ есть условие о том, что Украина должна на 40% поднять цены на газ для всего населения. Второе требование, по сути, ультимативное требование - поднять цены на услуги ЖКХ. Третье - заморозить пенсии, зарплаты, социальные выплаты. Одновременно с этими повышениями! Почему журналисты на эту тему или говорят вскользь, или совсем не говорят? ВЫ ЧТО ВСЕ СЛЕПЫЕ???МАМАШКА ТЕБЕ НЕ ЖАЛКО СВОИХ ПОСОБИЙ????А БАБУЛЬКА-ПЕНСИИ МНОГО????ВЫ ЭТОГО ХОТИТЕ,,,,ИЛИ ВЫ ДУМАЕТЕ СЕЙЧАС НА МАЙДАНЕ НАКОПИТЬ ДО СТАРОСТИ????КЛИЧКО ПОСОБИЯ НЕ НУЖНЫ!!У НЕГО ВСЕ В ЕВРО В ГЕЙЕВРОПЕ!!

01.12.2013 17:44:19neid93.74.251.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Катеринчук все слил - сказал не идти к Януку. Ну, что, ночью опять нелюди-беркуты нападут?

01.12.2013 17:45:14Rusky109.206.54.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А звідки ті нелюди беруться? Вони з Марсу прилітають?

01.12.2013 17:43:36Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Зараз німці із москалями мочать гетьманів Русі-України. Це погано. Але, ще гірше, що дурні русичи-українці, їм у цьому допомагають. Як завжди. Це вже просто національна забава така - мочити своїх керманичів, щоб потім рачки стати перед чужими.

01.12.2013 17:41:01Yavoryna1946185.26.182.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

В Україні влада попрала всі закони і норми існування свого народу.В країні нема ніякої інституції захисту прав людини,купка озвірілих і загнаних мов звірі бандитів від влади,загородившись щитами(найбільшої в Європі поліцейської машини),самі влади не віддадуть,вони потягнуть у могилу багато патріотів,необхідно терміново звільнити Юлю,поки її ще не замкнули в тюрмі і вона ще жива. Це дасть поштовх революції--піднімуться мільйони,нехай вона немічна,можливо і в інвалідному візку,
цього буде досить,щоб стати світочем революції! Вона цього заслужила.За Україну вона віддала себе в жертву,щоб вона була в ЄС,чим відрізала Хаму можливість маневру,звалити вину за не підписання на неї і постати перед Європою голим.Не запізніться.

01.12.2013 17:39:50Rusky109.206.54.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Москалі - це мордва, яка вивчала "русскую речь" по болгарським молитовникам, бо руських не існувало.

01.12.2013 19:37:12GaryRus178.234.174.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а украинцы по каким молитенникам учились?

01.12.2013 17:27:52Dniprovec85.198.179.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Фіно-татари,час вже зрозуміти,українці не московити,тут немає традицій рабської покори і скільки б ви тут не верещали,на вас,на вашого Пукіна та особисто на вашу паРашу ми клали хер. Тому вгамуйтесь,прибережіть слину,чухонці потатарені. :)

01.12.2013 17:29:41Rusky109.206.54.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Тааак! Українці - це руські слов'яни, а росіяни - це ординці типу угро-фінів татар і так далі.

01.12.2013 17:21:12GaryRus178.234.174.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

нахрена их опять на майдан? гнали б за Збруч сразу

01.12.2013 17:19:27Гога Ван Джан ибн Хоттабіч93.73.72.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

надо было адвоката Калашникова позвать чтобы он зачитал майданутым их права:D:D:D:D

01.12.2013 17:23:29Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Та все правильно робить ПР. Скоро це все усіх дістане, і воно припиниться.

01.12.2013 17:26:42Гога Ван Джан ибн Хоттабіч93.73.72.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

пока не начнут отстреливать майданутых не прыпыныться

01.12.2013 17:16:52Dniprovec85.198.179.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Троляки кацапські,а чому ви радієте,думаєте на цьому все закінчиться ? Ви ж дауни вчора верещали,що "всё,наконец-то",ну і як,закінчилось ? Ох ви і дауни,як і ваш підер,ой лідер Межегірський.

01.12.2013 17:18:07Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

До речі, ти хоч трохи мав досвід керування людьми?

01.12.2013 17:20:08Dniprovec85.198.179.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Слухай,я вже зрозумів що ти тупе,ще вчора,не поглиблюй цю думкі своїми недорозвиненими питаннями.

01.12.2013 17:26:12Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Це неправильний висновок.

01.12.2013 17:17:24Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Що далі буде? Розкажи.

01.12.2013 17:18:35Dniprovec85.198.179.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Протри забухані очі і дивись.

01.12.2013 17:19:28Rusky109.206.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Будуть обссикати територію?

01.12.2013 17:29:20Гога Ван Джан ибн Хоттабіч93.73.72.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

еще и гадить а пальцы об стенку вытирать:D:D:D
вобщем культурная столица всея украины приехала столицу культуре учить:D:D:D:D:D бу- га-га-

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути