Ексклюзиви
вівторок, 13 листопада 2012 16:38

Адвокат Людмили Мазурок заявляє, що правоохоронці на нього тиснуть

Адвокат Людмили Мазурок заявляє, що правоохоронці на нього тиснуть
Адвокат додав, що Людмилу Мазурок залякали на допиті. Фото: fakty.ictv.ua

12 листопада адвоката Лаврентія Кухалейшвілі викликали на допит в УБОЗ, щоб дати свідчення пов'язані зі справою Ярослава Мазурка. Там він пробув цілий день, бо відмовився давати свідчення. Про це Лаврентій Кухалейшвілі розповів кореспонденту Gazeta.ua.

За його словами, біля його дому вночі чергує машина у якій час від часу вмикається світло.

"Мене цілий день пресували в УБОЗі, дали зрозуміти, щоб замовк і не "висовувався". Викликали на допит, тому що два тижні тому у інтерв'ю я заявив свою адвокатську позицію, що Ярослав, або знайдений і нам його скоро покажуть, або його вже немає в живих. З цього приводу мені хотіли провести допит. У мене питали звідки я знаю, що він вже затриманий. Я відмовився від дачі свідчень. Відмовився з тієї причини, що мене як адвоката не мають права допитувати", - розповів адвокат.

Адвокат додав, що Людмилу Мазурок залякали на допиті. Тому вона відмовлялась давати інтерв'ю журналістам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три дні тому до матері Мазурка навідувалися міліціонери

"На неї тоді вже давили і ще тоді залякали. Вона ходила без адвоката на допит. Дитині Людмили Мазурок прямо в очі казали, що її батько вбивця. Тому жінка і не давала інтерв'ю", - розповів Лаврентій Кухалейшвілі.

Крім того, Лаврентій Кухалейшвілі більше не захищає інтереси Людмили Мазурок, його відсторонили від захисту.

"Особисто Людмила зі мною договір не розривала. Вона мені не казала, що більше не потребує моїх адвокатських послуг. 7 листопада мені подзвонили спільні знайомі і сказали, що Людмила у ваших послуг більше не потребує. Це спільні знайомі, де вона працює. Після цього ми більше не спілкувались з Людмилою", - розповів він.

Нагадаємо, тіло чоловіка з паспортом Ярослава Мазурка було знайдено 7 листопада у Києві. Повідомлялося, що він помер від вогнепального поранення, попередня версія загибелі — самогубство. Дружина Ярослава Людмила Мазурок впізнала свого чоловіка.

Зараз ви читаєте новину «Адвокат Людмили Мазурок заявляє, що правоохоронці на нього тиснуть». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

10

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.12.2013 01:57:03Дмитрий Воронин78.85.73.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

18.12.2013 21:29:145n8781.162.220.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Супер!100%

18.12.2013 04:36:35Алексаныч159.224.202.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Кто не знает... Эта шлюха на столбе называется "Богиня европа" она является богиней луны. Что эта тварь там делает???

17.12.2013 20:34:30alex1970178.137.31.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Отлично, а уже было думал, что без клоунов в Новом Году останемся. Шоу обязано продолжаться. :):):)

17.12.2013 20:24:41elena072591.244.232.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

если вавка в голове нужно пить зеленку и закусывать бинтом. не помогло? мажьте йодом на висках

17.12.2013 19:55:10Andres79.164.27.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Сколько там галицаев собралось, кто знает? Походу майдан умирает естественной смертью. На мой взгляд Путин совершает ошибку, снижая цену на газ и предоставляя кредит. Но ему виднее. Путин просто так ничего не делает. Значит Украину купили с потрохами, но чтоб не волновать галицаев и Запад, делают это втихую. Ухх хитер старый лис Путин

17.12.2013 19:54:39uasya3178.47.226.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Потому что по суботам мы не ходим на работу а для нас субота каждый день......:o

17.12.2013 19:48:13genyk109.201.250.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не треба було "нормальним" бити наших дітей. Ми встали на їх захист. Ми того ніколи не пробачимо.

17.12.2013 20:58:53Westa88.155.1.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Убогий, одной из 9 "избитых" детей лет этак 60, а остальных нам не показали! А были ли дети? Или была постановка межрайонного ДК для журналистов Интера?

17.12.2013 19:45:53uasya3178.47.226.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Не хер сопли там морозить.Вова их всех сделал как шенков.НАХ ЗА ЗБУЧ

17.12.2013 19:17:55VD178.17.192.--
  • 21+
  • 0-
  • Відповісти

нормальные люди будут дома в уюте праздновать, а майданутые прозябать на площади-ТАК ИМ И НАДО:p

17.12.2013 19:21:04bek194.187.148.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Флаг им в руки.:)

17.12.2013 19:20:56genyk109.201.250.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не треба було "нормальним" бити наших дітей. Ми встали на їх захист. Ми того ніколи не пробачимо.

17.12.2013 19:27:12Олена Квітка178.150.24.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Никто детей не бил, умерших и покалеченных там тоже небыло, к тебе так и не дошло что тебя пользуют?

17.12.2013 19:46:52genyk109.201.250.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Весь світ бачив звірства, а будяк не бачить.

17.12.2013 19:15:32genyk109.201.250.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Треба замість наметів наставити дерев'яних хаток. Тоді ніяка зима не страшна.

17.12.2013 19:17:48Добрый Лео95.135.94.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

или нарыть пещер...

17.12.2013 19:20:05bek194.187.148.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

СХРОНОВ.;)

17.12.2013 19:24:30genyk109.201.250.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Схрони рийте ви. Від гніву народного.

17.12.2013 19:27:54Добрый Лео95.135.94.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

где ты там народ видел? народ пашет, а там бездельники и придурки с промытыми мозгами.

17.12.2013 19:49:24genyk109.201.250.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Рабів до раю не пускають.

17.12.2013 20:53:46Westa88.155.1.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Видно, что пастор Турчинов поработал! Библию читать нужно, убогий, а не ее концертный вариант в исполнении Оппы с
эстрады слушать!

17.12.2013 19:14:47Soloturn2094.158.32.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

У всех троих облажавшихся пидeров жоппозиции рожи скучные, им денег никто не даст, а свох ни Этинзон ни Фротман, ни Ёся не дадут ибо они евреи.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути