
За останній місяць "Армія дронів" уразила 175 ворожих танків, 245 гармат і 90 самохідних установок, свідчать дані Міністерства цифрової трансформації за 3-31 жовтня.
"Минулого тижня бійці особливо сконцентрувалися на артилерії — мінуснули 65 гармат та 14 самохідних артилерійських установок. Саме цю зброю вороги активно використовують для обстрілів українських позицій. Менше російської артилерії — більше збережених життів наших воїнів. Також оператори БпЛА уразили 42 танки, 54 броньовані машини та багато іншої російської техніки. Дякую бійцям за плідну роботу", — написав віце-прем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україну прибула перша партія дронів "Операції "Єдність", на які донатив FAVBET
За місяць кількість ураженої техніки сягнула 1056 одиниць. Також уражено понад 591 одиниць особового складу.
"Сьогодні дрони мають визначальне значення на полі бою. Хто має перевагу в кількості дронів і професіоналізмі операторів — той перемагає. Ми горді тим, що оператори дронів використовують передані нами пікапи й так ефективно знищують ворожу техніку й особовий склад", — підкреслив Андрій Матюха, засновник Favbet, яка передала "Армії дронів" 53 нових пікапи.
Нагадаємо, "Армія дронів" продовжує комплектацію ударних рот сучасним транспортом. На сьогодні в рамках програми "Армія дронів" за підтримки партнерів вдалося укомплектувати вже 17 ударних рот БпЛА в складі бригад ЗСУ. У процесі комплектації — понад 50 ударних рот БпЛА. До кінця року планується укомплектувати понад 60 ударних рот, які знищуватимуть ворога на фронті за допомогою безпілотних технологій.
До 24-ої річниці FAVBEТ підрозділи Головного управління розвідки отримали новий пакет допомоги. За підтримки FAVBET Foundation розвідникам передали 12 дронів Mavic 3 Pro та 12 FPV-дронів для виконання бойових завдань на фронті. Всього 24 — по одному за кожен рік діяльності компанії.
Крім цього розвідники отримали пікап Nissan Navara, який було повністю переобладнано під потреби розвідувальних місій, в тому числі додано камери нічного бачення.
Коментарі
В России еще дороже намного.Надо сократить количество мест и увеличить стоимость обучения.Тогда каждый второй не будет с дипломом вуза.
кто вам сказал, что в кембридже и оксфорде 3тыс евро стоит образование, идиоты?
Та дурні сказали, там вчитсь НЕРЕАЛЬНО ДОРОГО.. Вихід лише один-це стипендії
НМУ О.О.Богомольца. 2 мед !!!!!!::::: 16 000 за год , образования никакого все только на само обучении по книгам с петровки, или купленным принудительно властного производства кафедр. Штат преподавателей ужасен , зав. кафедрой професор и так дальше но он бывает 3 часа в неделю ,а пари ведут "лишенцы" неизвестного происхождения, так убивают двоих зайцев 1 фамилия професора престиж ,2 дешевые преподы экономят зарплату.
По-перше, не "з чотирьох профільних предметів", а з трьох + середній бал атестату. По-друге, добре б було перед написаннях статті на таку актуальну тему, як вступна кампанія, хоч базово ознайомитись із правилами заповнення бюджетних місць: пільговиків можна прийняти не більше, ніж на 25% їх обсягу.
Бесполезное высшее образование. Билл Гейтс его так и не закончил и чувствует себя прекрасно, Стив Джобс также его не имел и это ему не помешало достигнуть таких высот. Есть ли смысл в высшем?
Раніше бідна людина моглаа чогось добитись, а тепер це більше ніж просто ЧУДО..
Часи помінялись, потрібна не тільки вища освіта, але й Папірець, що ти іі отримав. І, що найгірше-це майже рівнозначні речі..
для роботи потрібні знання, для того, щоб найти роботу, потрібен папірець... І, як це часто буває, людина з гіршими щнаннями, але купленим кращим папірцем отримає цю роботу..
Ты еще забыл упомянуть, что Эйнштейн в школе был двоечником.
высшее НЕнужно гениям ... и ещё паразитам - вроде гейцмана и прочих
в НАШЕЙ стране высшее нужно всем, даже гениям
Что за бред? Автор, ты арифметику учил в начальных классах? Или ты до сих пор не научился умножать 3 тыс. ЕВРО на курс покупки в банке? Как у тебя получилось, что в Киеве - дороже?
Да получилось, в принципе, запросто: 27.000 грн/10 = 2.700 евро.
Да, это, конечно, не три - но и Могилянка, простите, не Йель.
Дорого, очень дорого, не спорю, а что в нашей убитой стране дешево? Подохнуть и то бабок стоит. И сравнивать Могилянку, КПИ или КНУ и пр. с европейскими универами - смешно! Особенно, когда КПИ, ХПИ, ХАИ и прочие институты называются УНИВЕРСИТЕТАМИ!


И учесть надо, что ЕВРО докатился до такого уровня совсем недавно...
от 9000 до 35000 фунтов стерлингов это дешевле, чем 30000 грн?