
В Україні продовжили процес прийому документів дляа зарахування дітей до перших класів.
За інформацією департаментів освіти, вже зараховано понад 300 тис. дітей. Про це розповів міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у Telegram.
В умовах воєнного стану до перших класів зараховуватимуть майбутніх школярів до 31 серпня. Всі необхідні документи можуть подати батьки, опікуни чи законні представники дитини. Зробити це можна особисто, через електронну пошту, факсом чи в інший зручний спосіб.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тренування евакуації зі школярами та перевірка бомбосховищ – у Києві школи готуються до навчального року
Станом на 5 липня найбільше заяв отримали у Львівській, Дніпропетровській, Одеській, Київській, Івано-Франківській і Рівненській областях. У Києві отримали 24 тис. заяв.
"Наперекір країні-агресору спільними зусиллями робимо все можливе, щоб наші діти здобували якісні знання в безпечних умовах", – наголосив Шкарлет.
Кабінет міністрів визначив тривалість навчального року під час дії воєнного стану. Навчальний рік почнеться 1 вересня, а закінчиться 30 червня 2023 року.
Головам місцевих військових адміністрацій і керівникам навчальних закладів доручили організувати початок навчального року залежно від безпекової ситуації в регіоні.
Міністерство освіти та науки рекомендує навчання по змінах у разі нестачі в шкільних укриттях місць для всіх учасників освітнього процесу. Крім того, низку предметів радять перевести в онлайн-формат.
Коментарі
Почти половина киевлян? Странно, что никто из моих знакомых не получил. В прошлые выборы кое-кто получал пайки и не скрывал этого. А голосовали как хотели.
Що значить продати голос за пайок? Це що - якось підтверджується? Ну хочуть горе-кандидати витратити частину наших же грошей, щоб принести мені гречку чи що вони там пропонують. Хай приносять! А голосувати я все одно буду за Свободу!
по логике получается, что самые примитивное и жадное население проживает именно в Киеве... Может кто нибудь предположить, что гражданин другого государства, космический человек черновецкий мог быть дважды избран в любом другом городе? Хотя, может в Киеве большинство подобных черновецкому?
Доки буде такий закон, по якому мер вибирається не більшістю в 51%, а простою примітивною більшістю, доти будуть отакі от приклади вибора мера. Хіба можна сказати, що Черновецький, який набирав менше 25 % на кожних виборах - вибрананий більшістю? То навіщо таке говорити про киян? Подивіться на тих, хто такі закони пише і лобіює...