Ексклюзиви
понеділок, 11 січня 2010 11:05

У Запорізькій області перекинувся пасажирський мікроавтобус

У Запорізькій області перекинувся пасажирський мікроавтобус
У Запорізькій області перекинувся пасажирський мікроавтобус: постраждали три пасажири.

Як повідомили у ГУ МНС у Запорізькій області, аварія сталася в неділю вдень на 340-му кілометрі автотраси "Харків-Сімферополь" на території Васильївського району області.

"Водій пасажирського мікроавтобуса Mercedes не впорався з управлінням, маршрутка з`їхала в кювет і перекинулася. В результаті троє з семи пасажирів (жінки - 24 і 57 років і чоловік – 48 років) дістали травми, які медики кваліфікували як травми середньої тяжкості. Водій мікроавтобуса не постраждав", - повідомили в МНС.

За даними Управління ДАІ ГУ МВС України в Запорізькій області, у момент аварії водій мікроавтобуса перебував не на маршруті, а віз знайомих і родичів на ринок.

За фактом ДТП проводиться слідство. Вирішується питання про порушення кримінальної справи, передає УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «У Запорізькій області перекинувся пасажирський мікроавтобус». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.07.2010 22:00:12Вовчик93.72.62.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
а шоб здохла собака бешеная по кличке Ванюля.
02.07.2010 20:23:44дописувачам сайту77.122.156.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Цей сайт контролюється ФСБ.І проросійські коментувачі контролюють кожну опозиційну думку. єдина мета наразі - це знищити все українське та знищити справжню опозицію в Україні. Прийшли важкі часи для нашої країни. Наш народ та Україна на межі знищення. Якщо ми цього не усвідомимо - буде біда.
02.07.2010 18:20:13Одесса Людмиле (Одесса)178.94.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Дура ты! Когда это Севастополь был украинским? Историю учи, чувырло...
02.07.2010 08:15:27людмила178.95.11.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Юля не воровка.А вор Янукович , як "президент".тому що без згоди народу України подарували Москві українське місто Севастополь і дарать українські підприємства російським олігархам.
01.07.2010 22:52:48к народу178.25.216.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Посмотрите какие мрази :Зося,Одесса, пенсионер.Для них факты ничто.Для них главное вылить очередную порцию грязи независимо от темы.Не вступайте с ними в полемику,чтобы не перепачкаться дерьмом.
01.07.2010 21:30:59gbyugjyu213.151.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Свободу патриоту Украины Макаренко, срочно под суд казнокрадов-мошенников Бойко,Левочкина, Хорошковского, Фирташа......
01.07.2010 18:10:42Косатая92.112.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Иди сдохни за углом чувырло воровское...
01.07.2010 17:55:40Одесса92.112.208.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Заварила кашу, а расхлебывать другим досталось. Сама иди вешайся или утопись лучше, погань косатая...
01.07.2010 17:48:25Марго93.72.62.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ВорЮля,дорогуша(дорогущая женщина для Украины!)!Это тебе давно пора учиться ручки складывать на себе,а на твой больной лоб положить Проходную!
01.07.2010 17:42:32777217.67.77.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В нормальных странах после опубликования таких документов чиновники ушли бы в отставку, а в некоторых, где развиты принципы чести и морали, наложили бы на себя руки", - заметила Тимошенко----------А почему сама так не поступит, уж на ней столько дел...Кто громче всех кричит "держите вора"???? ТЮЛЯ!!!
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути