неділя, 28 червня 2026 10:01

В окупантів торгують переводом до чеченського "Ахмат": з чим це пов'язано, пояснює "АТЕШ"

В окупантів торгують переводом до чеченського "Ахмат": з чим це пов'язано, пояснює "АТЕШ"
Російські військові намагаються уникнути смертельних штурмів під Вовчанськом. ФОТО: ГУР

Військові РФ намагаються уникнути участі в піхотних атаках, для чого шукають можливість перевестися до підрозділів "Ахмат". Бійці останнього не використовуються у прямих штурмових операціях.

Однак для переведення до так званих "кадирівців" необхідні кошти.

Про це пише Telegram-канал партизанського руху "АТЕШ" із посиланням на агента у складі 126-го мотострілецького полку 71-ї дивізії ЗС Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Партизани провели розвідку об'єктів космічного зв'язку ЗС РФ в окупованому Криму

За даними джерела, військовослужбовці-мусульмани полку масово скидаються на хабарі командирам, щоб перевестися до чеченського угруповання "Ахмат", що зазвичай виконує функції, не пов'язані зі штурмами.

Зі слів агента, командири начебто відкрито продають переведення тим, хто може заплатити. Решта російських солдатів продовжують брати участь в атаках із високими втратами, зокрема під Вовчанськом на Харківщині, де бої тривають й супроводжуються значними жертвами з боку ЗС РФ.

Партизанський рух "АТЕШ" 26 червня заявив, що в окупаційній адміністрації тимчасово захопленої частини Херсонської області, яку очолює Володимир Сальдо, виникла паніка через регулярні удари по логістичній інфраструктурі російських військ.

За інформацією руху, ситуація загострилася після атак на логістичні вузли, мости в районі Чонгара та Арабатської стрілки, а також через постійні удари безпілотників по трасі "Новоросія". Це суттєво ускладнило постачання російського угруповання, а безпечних маршрутів для пересування окупаційних чиновників майже не залишилося.

Зараз ви читаєте новину «В окупантів торгують переводом до чеченського "Ахмат": з чим це пов'язано, пояснює "АТЕШ"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути