четвер, 22 листопада 2007 16:20

Сотні дельфінів викинулися на берег через американкий підводний човен

Сотні дельфінів викинулися на берег і загинули на одному з островів Кабо-Верде: біолог Ванда Евора пов"язала масову загибель ссавців з присутністю на Кабо-Верде американського підводного човна USS Annapolis. Минулого тижня вона стояла в порту Міндело на кабовердійському острові Сау-Вісенте, і покинула його якраз напередодні трагедії, в суботу.

Трагедія почалася в неділю. З тих пір на пляж острова Боавішта викинулися понад три сотні дельфінів. Врятувати вдалося лише 65 з них.

Ще в 2003 році авторитетний науковий журнал Nature опублікував дослідження про вкрай негативний вплив гідролокаторів військових кораблів на поведінку морських тварин. У ньому підкреслювалося, що ультразвукові хвилі, якими моряки постійно промацують океанські глибини, збивають морських ссавців з пантелику. Піддавшись паніці, дельфіни і кити швидко спливають на поверхню і викидаються на берег.

Як доказ автори статті, група учених з Великобританії і Іспанії, приводить загибель 14 китів в районі Канарських острів, яка трапилася в 2002 році в ході проведення там міжнародних військових маневрів. На початку листопада цього року іспанські біологи звинуватили військових в загибелі 24 дельфінів в південному Середземномор"ї, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Зараз ви читаєте новину «Сотні дельфінів викинулися на берег через американкий підводний човен». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.03.2013 16:24:45лиза5.248.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

массоны....власенко так тебе и надо....вреш ты все...как и все евреи.брал ты деньги.брал.

20.03.2013 16:58:36ремарк82.207.113.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Лиза, то что брала ты, разве не лучше денег?...

20.03.2013 15:45:34Ремарк82.207.113.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Власенко, ты главное не забывай записывать всех кто мог судить по закону но не сделал это...Придет время покаяний и расчетов..Тут не забыть бы никого , не упустить...

20.03.2013 15:39:41Коля91.196.102.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Рыгаловские холуи и холуи ПИДРАХУЯ наедятся с Власенко ГОВНА на всю жизнь запомнят, что лучше бы было не связываться с паханом и его холуями!!!
Олейник в лужу пъёрднул со своими идеями относительно Власенко и доказал, что в ПРидурковатой партии идиоты и недоумки все собрались!

20.03.2013 15:00:01Черкасец77.121.221.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Жаль что проституция в Украине не легализована, иначе бы до 80-90 процентов нардепов, у кторых это не только состояние души, а основная профессия, подлежали бы увольнению как совместители. Взгляните непредвзято на Е. Бондаренко, В. Олийника, Богословскую и им подобных.

20.03.2013 14:57:11Бузя з кукурузи194.50.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Для UB40.
Для Украины нет выбора между демократией и жопой. Для неё демократия и незалежнисть стали жопой. Или у Вас иной взгляд на последние два десятилетия?

20.03.2013 14:51:38UB 40109.122.4.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Украина сегодня стоит на пороге выбора между демократией и жопой.
Українці як менти, по одному-золото, разом-гімно.

20.03.2013 15:41:24Ремарк82.207.113.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Из этой же логики ты гавно персонифицированное,.))), с идентификационным кодом и пропиской.....Ты главное запомни ,закодированный,-оскорбляя других, сразу лови бумеранги,...Причем те что приллетают всегда весомее тех что бросаешь сам,...ок... Если понял кивни своей сороковкой..))

20.03.2013 14:50:43гном193.0.247.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Безпредельщики-рыги действуют по принцыпу : Мы сказали а теперь ты доказуй что ты не верблюд! Почему своего Лебедева не лишают мандата? Ведь он и министр обороны и депутат? Ефремов краснеет и доказывает что заявлении Лебедев подал! Подал так лишайте! Тот же Ефремов забыл как его коллеги в прошлой сессии по 9 месяцев совмещали обязанности! И ничего! Это же свои! Твари! Дождетесь! Придет терпениию конец! Будете бежать как крысы с страны!

20.03.2013 14:49:14Гость46.98.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В прошлом созыве 5 раз поднимался вопрос о снятии с Власенко депутатских полномочий по факту совместительства в ГНАУ. И каждый раз это сопровождалось тем, что он приходил на регламентный комитет с соответствующей бумажкой, что его там освободили от занимаемой должности, а на следующий день его снова утверждали и он выполнял функции руководителя налоговой службы. Это хроническая болезнь

20.03.2013 14:44:38украинец62.221.43.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

как деньги зарабатывать адвокат и машет корочкой адвоката а как забрали манду (то есть манда т) он не адвокат.

20.03.2013 14:40:34Єнакієвський93.180.195.--
  • 29+
  • 0-
  • Відповісти

Тебе покарали, бо ти Папі заважав Україну грабувати і покращувати собі життя!

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути