Ексклюзиви
вівторок, 01 жовтня 2013 14:27

Росія відмовляється віддати Україні на поруки рибалку Федоровича

Росія відмовляється віддати Україні на поруки рибалку Федоровича
Олександр Федорович. Фото: ua.korrespondent.net

Вчора в Єйськ прибув співробітник Генконсульства України в Ростові-на-Дону для зустрічі з українським рибалкою Олександром Федоровичем і надання йому фінансової допомоги.

Про це повідомив представник МЗС Євген Перебийніс.

"Вчора в Єйськ прибув консульський співробітник Генерального консульства України в Ростові-на-Дону для проведення чергових зустрічей з паном Федоровичем і його адвокатом. Також планується, що буде надана йому чергова матеріальна допомога для оплати його проживання", - сказав Перебійніс.

Дипломат також зазначив, що російська сторона відмовила у проханні взяти на поруки Федоровича.

"Наше геконсульство отримало офіційну інформацію від слідчого про відмову в задоволенні прохання нашого консула про зміну запобіжного заходу щодо Федоровича, а саме з приводу взяття його на поруки", сказав він.

Таким чином, справу українського рибалки продовжує бути на дослідування в слідчому комітеті ФСБ і ще не передана до суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генконсул України запропонував взяти на поруки рибалку, затриманого в Росії

"Ми плануємо знову зачіпати це питання про повернення пана Федоровича в Україну під час подальших контактів високого рівня з російською стороною", - додав Перебійніс.

Нагадаємо, 17 липня в Азовському морі в районі російського села Воронцівка сталося зіткнення баркаса українських рибалок і катера прикордонної служби Росії. У результаті зіткнення загинули чотири українці. Одного, Олександра Федоровича, вдалося врятувати. Він стверджує, що росіяни навмисно йшли на таран.

Українські дипломати вже ставили питання про невідкладне повернення в Україну рибалки Олександра Федоровича, на що Росія давала негативну відповідь.

У Росії проти нього розслідується кримінальна справа через "видобуток водних біологічних ресурсів". Федоровичу загрожує до двох років ув'язнення.

 

Зараз ви читаєте новину «Росія відмовляється віддати Україні на поруки рибалку Федоровича». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

39

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.10.2013 16:34:42я в аxyе46.175.187.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кто вообще сказал, что потопили браконьеров? Где улики , орудия незаконного лова? А может это были мирные отдыхающие? Улики (если они еще были) утопили в море, а факт убийства мирных людей - неоспоримый факт

01.10.2013 16:27:03Вженеп'ю Бонема188.191.145.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Российские погранцы задерживали и потопили не украинцев, а браконьеров, отказавшихся заглушить мотор, и, поскольку никаких символов государственной принадлежности на браконьерском плавсредстве, разумеется, не было, они и не могли знать, какого гражданства нарушители находятся на его борту. Поэтому мы имеем дело с политической истерией на почве русофобии.

01.10.2013 16:33:47СВІДОМИЙ37.115.8.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

АТОМНУЮ БОМБУ ВЕЗЛИ чтобы тебя вместе с пукиным взорвать

01.10.2013 15:54:28Черкасец77.121.221.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Избави Бог меня от таких друзей как русские, а от врагов я сам избавлюсь.

01.10.2013 19:22:38777193.151.13.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

нужно иметь здравый смысл - это были браконьеры, котоые не подчинились требованию остановиться. Точно также действовали украинцы по отношению к туркам и румынам.

01.10.2013 15:36:07масква194.44.164.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

російські фашисти заручників не видають.

01.10.2013 15:32:10верт141.138.105.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Наши дипломаты покупают дипломы за сало,как отдать человека которого будут судить отдать в соседнюю страну на поруки,лучше оплатите хорошего адвоката

01.10.2013 15:21:18Олег Россия217.118.81.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А когда он крестил моего сына он спрятал свой полу месяц за шиворот,вот это я понимаю дружба между народами.!!!!!!!!!!!

01.10.2013 15:19:30Олег Россия217.118.81.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Кто будет писать что России конец от Китая или Кавказа отвечу,я житель Кавказа,Краснодарский край,Россия это Евразия,европа + азия,и так 1000 лет,и мы не ходили не когда против друг друга крестовыми походами против друг друга,и знаете у меня друг и кум Азербайджанец и мы друг за друга задницу порвем,а Китайцев мы в свое время отправили на родину еще в начале 2000х

01.10.2013 16:26:16СВІДОМИЙ37.115.8.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

ти троль підзаборний і взагалі всі москалі китайози

01.10.2013 15:16:16Олександр Буш-й95.65.92.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Не віддають тому, що Україна просила делікатно, щоб, не дай Боже, не образити "старшу сестру". Треба не просити, а ВИМАГАТИ (рос.: требовать"
В такій ситуації США направили б до берегів РФ авіаносці

01.10.2013 16:24:46Андрий37.229.43.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Субмарину ЗАПОРИЖЖЯ

01.10.2013 15:18:58ХА-ХА-ХА217.73.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Укакались бы твои сша !!! Как и Украина.;););)

01.10.2013 15:07:00Doc83.149.9.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вор должен сидеть в тюрьме.

01.10.2013 15:06:05ющ79.173.80.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути