понеділок, 18 серпня 2008 15:39

Заради 1+1 Катя Осадча засмагла і схудла на 5 кілограмів

Заради 1+1 Катя Осадча засмагла і схудла на 5 кілограмів

Програма Каті Осадчої Світське життя переходить з Першого Національного телеканалу на 1+1. Заради цього українська телеведуча схудла на п"ять кілограмів.

"Під час літньої відпустки в Криту я засмагла і скинула п"ять кілограмів, щоб з"явитися в новому сезоні в найкращій формі, - розповіла Осадча. - А коли відпочивала на Лазурному березі Франції, перечитала тонни глянсових журналів і усілякої світової преси. Адже попереду безліч подій у різних країнах, і я повинна бути готова до інтерв"ю із селебритіз...".

Крім того, Світське життя змінює формат: замість щоденного серіалу про життя бомонду це буде недільний 45-хвилинний тележурнал про багатих і знаменитих. Збільшиться кількість міжнародних зйомок, з"являться рубрики Зірка в інтер"єрі (походи в гості до світських персонажів) і Дрес-код (модні тенденції в порівнянні з тим, як удягаються світські люди).

"1+1 ми вважаємо каналом, з якого почалося і вийшло все українське розважальне телебачення, - зазначив креативний продюсер проекту Олеся Ногіна. - Тому для такого популярного проекту наступним кроком розвитку є ще вищий рівень каналу. 1+1, як канал-лідер, звичайно, нас цікавив".

Програма буде виходити у неділю о 22:30.

У новому сезоні знімальна група проекту збирається підкорити Америку. Світське життя планує поїздку на кінофестиваль у Торонто, а потім на Тиждень моди в Нью-Йорк.

У Франції придбали сотню різноманітного пір"я, різнобарвні накладні вії та строкаті тканини для екстравагантних убрань Каті Осадчої.

Телепрограма Світське життя і веб-ресурс svitske.tv належать компанії Final Cut Media. Програма Світське життя виходила на Першому каналі з 3 березня 2007 року. Перед цим декілька років програма Каті Осадчої Світські хроніки виходила на телеканалі Тоніс, повідомляє Корреспондент.net

Зараз ви читаєте новину «Заради 1+1 Катя Осадча засмагла і схудла на 5 кілограмів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.06.2012 11:36:18sasha4593.187.182.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Приглашаю всех вступить в МММ-2012.Доход от до 75% в месяц. Главный девиз - Сегодня помог ты, завтра помогут тебе! Деньги лежат на Вашем счету, не кому не надо переводить, пока кто-нибудь не захочет снять свои проценты или "выйгрыш".

Вы отправляете деньги по запросу Вашего бухгалтера, (на языке системы бухгалтер называется "десятник")

Я уже построил дом и купил машину за счет МММ-2011.

Я не прошу и никому ничего не обещаю, как и Мавроди, кто хочет рискнуть - пожалуйста! Положите деньги и не работайте,получайте свою зарплату,при этом наслаждаясь жизню,занимаясь спортом и детьми
Если вы хотите стать финасово независимым просто напишите мне в скайп kuzsasha либо на почту sashapavlov69@gmail.com

18.06.2012 14:01:55GodFree62.122.205.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Класичний трьоп ні про шо, вирвані з контексту фрази, ссилка на таку саму брєдову заказушну саттю, купа коментів рабів...подумайте логічно, якщо змі і держави валять організацію, якою б вона не була, значить вона дійсно чогось вартує...задумайтесь хоча б над ідеєю, почитайте літературую Подивіться на Форекс, страхові компанії, пенсійні фонди - ті ж піраміди на вершині яких одні й ті самі "керівники" але бидлу внушили що це добре... ВСЕМ AltaVista да в головушку ребятушки )

18.06.2012 13:20:36Фримен93.175.198.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Вижу тут очень много финансово грамотных - учившых математику в школе и универах людей, наверное и економитсы найдуться, говорящие что МММ лохотрон. Скажыте мне пожалуйста как так получаеться что вся наша мировая економика построена на долговом обезательстве и деньги ето долг? И как так вожможно что деньги будучи еквивалентом человеческого труда поскольку ресурсы для производства товаров изначально даны нам природой - как так ДЕНЬГИ могут постоянно обесцениваться при том что затраты на производство товаров и услуг с использованием технологий падают? Как так мы все такие умные сосем находя на риф за рифом кризисов и инфляций? Нашы збережения постоянно обесценивают и ето константа нашей економики... Рабы без сознания - держитесь за оковы...

18.06.2012 02:03:4111181.97.233.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

35 млн. фінансово безграмотних людей (( сумно (( як же ми збираємось жити краще ? не хочемо вчитись, навіть на власних помилках

17.06.2012 21:22:01Катэ195.189.16.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

35 миллионов поверили Мавроди опять ну,это как в песне:"Покуда есть на свете дураки..." Вот и будут кормить и обогащать,таких уродов . Рожу Мавродиевскую ,паскудную видеть не могу,так хочется плюнуть в это свиное рыло. За людей обидно,ведь уже обманывались с МММ,чего опять и на те же грабли (

17.06.2012 20:37:26camel195.189.16.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

ни фига себе! лохов аж 35 млн. набралось! я думал, что после совка люди поумнели.

17.06.2012 20:20:3212383.142.111.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

МММ 2011 УЖЕ НЕТ! и это факт! Осталось дождаться и гибели МММ2012 и ПОВЕРЬТЕ что это уже ооочень СКОРО!!! Уже никто не верит в МММ и Мавра...точнее В ЕГО ЗНАНИЯ И !!! ОН НА САМОМ ДЕЛЕ НИЧЕГО НЕ УМЕЕТ!!! ПРАВДА УЖЕ ВСЕМ ИЗВЕСТНА!!!

НА ГИБЕЛЬ МММ 2012 СТАВЯТ СТАВКИ ТЕ ЖЕ МММ-щики И БОЛЬШЕ 2 МЕСЯЦЕВ ЖИЗНИ ЕМУ НИКТО НЕ ДАЕТ!!!!!!!!!!

17.06.2012 13:58:26sssuck176.8.150.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

ТАК КОЗЛАМ И НАДО!

17.06.2012 10:15:47Сергей83.142.111.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Да не виноваты банки и пресса! Сам Мавроди написал на своем сайте это пирамида-выплат всегда больше чем взносов! Рано или поздно ей все равно пришел бы конец. (И это он Мавроди кстати тоже не отрицает!) Просто система временна и никакой идеологии она никогда не несла. Обычная математика. Просто система смогла бы долго работать при одном главном условии - В СИСТЕМУ ДОЛЖНЫ ВСЕ НЕУКЛОННО ВЕРИТЬ и ВСЕ ВКЛАДЧИКИ ДОЛЖНЫ БЫТЬ ЧЕСТНЫ! А такое сами понимаете, в наших реалиях просто невозможно.

17.06.2012 13:59:43sssuck176.8.150.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

НУ ЧТО ЗАМУТИМ ПИРАМИДКУ ТОЛЬКО Я В НАЧАЛЕ А ВЫ В КОНЦЕ???

17.06.2012 08:06:13урум176.92.101.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не Мавроди развалил МММ в 1994,а госсударство,так как он по своей самонадеяности не позволил им крышевать его бизнес...Был дан приказ накат по полной и по всем каналам дикторы закудахкали,там закрыли и кофисковали,тут прикрыли и кофисковали.... "вывезли"(арестовали) только из центрального офиса в москве деньги в мешках,и задействовали для этого17 камазов...и это правда,так как речь о 17 камазах фигурировала в уголовном деле...но вопрос, куда эти деньги делись вы не задумывались??????и почему их не вернули вкладчикам?????

17.06.2012 14:01:32sssuck176.8.150.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

боже, как много народу не учило арифметику в школе....

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути