Ексклюзиви
вівторок, 16 квітня 2019 10:38

Погода в травні: синоптик назвав найхолодніші дні

Погода в травні: синоптик назвав найхолодніші дні
У травні в Україні чекають три хвилі похолодання. Фото: 2019god.me

Після Великодня на українців очікує ще 3 хвилі похолодання — найхолодніше буде за 9 днів після свята.

"У перших числах травня очікується +19...+21 градус, але 2 травня є ймовірність дощу. Згідно з розрахунками, зниження температури після Великодня припадає на 9-й, 17-й і 33-й дні. За пізнього Великодня найхолоднішою хвилею є перша, тобто та, яка за півтора тижні. Цього року вона припадає на 6 травня. Але надовго вона не затримається", — прогнозує народний синоптик Леонід Горбань, пише narodna-pravda.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україну йдуть нові заморозки та дощі зі снігом

Після першої хвилі травневого похолодання, 6-7 числа знову прийде тепло. Температура повітря підніметься вище +20 градусів.

Перед Великоднем в Україну прийде літня погода, температура повітря підніметься вище +20 градусів. Проте на саме свято можливий дощ. Народний синоптик Леонід Горбань прогнозує, що на Вербну неділю, 21 квітня, похолодає, буде вітряно. А перед Великоднем різко потепліє до +22 ...+ 24.

Зараз ви читаєте новину «Погода в травні: синоптик назвав найхолодніші дні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.01.2011 14:56:28Влад95.132.111.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Как[Цензура] злука!? Пустоцвет, пустышка, за которую хватаются за неимением чего-то стоящего. Ну, собрались 22.01.1919 на Софийской площади, провели митинг - и что? А спустя год с небольшим, 21.04.1920 по договору Петлюры с Пилсудским он вернул полякам Галицию, и впридачу отдал им Волынь. На этом и закончилась \"злука\". А реально \"злучив\" Галичину з Україною Йосип Сталін - 17.09.1939 - згідно з злочинним пактом Молотова-Ріббентропа. За що галичани і проклинають його. І вже починають проклинати і українці.
19.01.2011 18:47:16Хохол199.48.147.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Что будем праздновать и против чего протестовать? “Злуку” с галицаями- неонацистами? Соборность? С кем? С ССманами , бандитами ОУН-УПА уцелевшими от возмездия за совершённые преступления и сбежавшими за океан? С их потомками возрождающими фашизм? Почитайте решение областных и городских рад трёх западных областей! Нет -это выдуманный – фальшивый праздник. Политическое шоу и не более того .
19.01.2011 14:01:48ха-ха109.207.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Власть на местах не проигнорирует а засцит. Кому охота сразу быть уволенным или по башке.
19.01.2011 09:52:44 Ведьма178.150.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Можно еще праздновать День Вышиванки Ющенко, День Косы Тимошенко...Как в Африке некоторые племена празднуют 5 дней в неделю, а остальные 2 дня отдыхают от праздников. \"Шароварным патриотам\" следует вспомнить, что ничто не может сплотить людей больше, чем труд во благо Родины!
18.01.2011 19:40:22Сэм77.87.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А шо это за праздник? Это тот траурный день, когда к Украине Дистрикт Галиция пытался примазаться?
18.01.2011 15:20:51 Мерину94.178.151.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Про красти гроші- ти правду сказав. А народу теж ваші майдауни і злучки зовсім не потрібні. Куди б вже поділися з України і влада-крадії і ви-злучники-нероби!
18.01.2011 15:08:18МЕР94.178.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А що тут дивного,при владі москалі, їм та соборність до одного місця,у них роботи навалом красти гроші і в овшори вивозити,а ви тут зі своєю соборністю.
18.01.2011 14:59:14А212.58.160.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Раз не выходной - значит не праздник.
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути