
Посол України в Росії Володимир Єльченко заявив, що Київ і Москва вивчають можливість будівництва тунелю під Керченською протокою.
"Нам ще належить вирішити, що краще робити - міст або тунель ... Дослідницькі роботи повинні зайняти кілька місяців", - повідомив Єльченко.
За його словами, другий варіант знімає низку проблем (зокрема, геодезичних та пов'язаних з весняним льодоходом з Азовського моря в Чорне), які можуть виникнути під час будівництва мосту.
Як відомо, про ідею будівництва мостового переходу між українським Кримом і російською Кубанню раніше заявили президенти двох країн.
Посол України в Росії підтвердив, що будівництво переходу в будь-якому випадку буде дорогим.
"Звучать оцінки від $ 6 млрд до $ 22 млрд", - зазначив він. Раніше учасники процесу переговорів називали набагато менші суми.
Так, півроку тому голова Ради міністрів Криму Василь Джарти заявляв, що вартість будівництва може скласти від $ 1,4 млрд до $ 1,7 млрд. Єльченко зазначив, що, крім спорудження самого переходу, Україні і РФ доведеться виконати об'ємну роботу з реконструкції транспортної інфраструктури Криму і Таманського півострова відповідно.
У зв'язку з цим, за словами посла, сторони прийматимуть рішення не тільки про технології будівництва, але й про доцільність реалізації проекту в цілому.
"Потрібно зіставити вартість будівництва мосту або тунелю з потенційною вигодою, яку отримають Україна і Росія в результаті його спорудження", - заявив він.
Нагадаємо, наприкінці листопада Росія і Україна підписали меморандум про взаєморозуміння, що стосується організації будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.
Коментарі
2и правда при чем тут вона,ну наворовала миллиарды ,народ выплатит за нее,до чего дошли эксперты.видать проплаченные жулей,вот для таких надо применить за клевету.что бписали проверенные факты.а не проплаченные байки
Які пільги на золоті унітази двічі-несудимим зекам?
Так вот, молоток. Значит те кто стоит на шухере могут спать спокойно.
еще один сраный сцыкун поллитролог-защитник ....
яйцепук пукнув у калюжу.


