Ексклюзиви
понеділок, 12 січня 2009 11:21

МВФ потрібно ще 150 мільярдів доларів на боротьбу з кризою

Міжнародному валютному фонду (МВФ) необхідні додаткові 150 мільярдів доларів, щоб допомогти країнам з перехідною економікою і бідним державам світу справитися зі світовою фінансовою кризою. Про це заявив глава МВФ Домінік Стросс-Кан.

За його словами, необхідність в цих коштах виникла через те, що фінансова криза завдала сильнішої дії на економіки країн світу, ніж це передбачалося раніше. Якщо МВФ отримає додаткові кошти, то загальна кількість грошей в його розпорядженні складе 500 мільярдів доларів.

Раніше повідомлялося, що Японія запропонує МВФ 100 мільярдів доларів зі своїх валютних резервів, які є другими в світі за об"ємом. Володар найбільших резервів, Китай, також розглядається в числі можливих донорів МВФ.

В кінці 2008 року МВФ виділив більше 50 мільярдів доларів декільком країнам, включаючи Ісландію, Україну та Угорщину. Розглядаються можливості надання кредиту і іншим державам Європи і Азії.

Раніше МВФ прогнозував втрати і списання коштів по всьому світу в ході кризи в 1,4 трильйона доларів, але цю суму фонд має намір переглянути у бік збільшення.

МВФ - спеціальне агентство ООН, діяльність якого зосереджена на подоланні короткочасних макроекономічних криз. Всього до фонду входять 185 країн, повідомляє Lenta.ru.


Зараз ви читаєте новину «МВФ потрібно ще 150 мільярдів доларів на боротьбу з кризою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути