Ексклюзиви
пʼятниця, 25 березня 2011 13:33

"Кровосісі" стали голими грудьми на захист Києва від секс-туристів
11

Активістки жіночого руху FEMEN провели свою чергову акцію на в'їзді до столиці.

Лідер жіночого руху FEMEN Ганна Гуцол так пояснила обрання для цього стели "Київ-місто-герой".

"Багато людей вже знають про нашу кампанію "Україна - не бордель". Це її продовження. З відкриттям туристичного сезону, з початком весни, ми хотіли ще раз нагадати українським жінкам, що є небезпека секс-туристів у нашому місті. Але разом з тим, ми хотіли сказати, що любимо наше місто, і будемо його захищати від секс-туристів. Тому ми проїхали туди і влаштували акцію "Київ - не бордель", - зазначила Гуцол.

Лідер FEMEN також заявила, що звертатиметься до комунальників, аби ті навели лад навколо стели і порівняли сам напис.

Нагадаємо, передостання акція жіночого руху була приурочена трагедії у Японії. Роздягнувшись, дівчата намагались підтримати японський народ.

Після неї, FEMEN, в особі своєї активістки Ольги Сергіївни, провів моно-мітинг "Важкий вік" проти підвищення пенсійного віку для жінок.

Зараз ви читаєте новину «"Кровосісі" стали голими грудьми на захист Києва від секс-туристів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.10.2012 23:11:43Первоочередное...78.154.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Отмена пенсионной реформы. Конституционный запрет на продажу земель сельхозназначения. Закон о национализации. Что касается последнего, то речь идет о национализации исключительно стратегических отраслей и предприятий, которые оказались в руках частного капитала в результате незаконной приватизации. Это металлургия, химическая промышленность, авиа- и судостроение, добыча полезных ископаемых, ВПК. При этом для малого и среднего бизнеса, народных промыслов, индивидуального предпринимательств и т.д. будут обеспечены самымые благоприятные условия для развития.

22.10.2012 10:13:10u78.94.143.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

комуністам скушно стало...немаа на кому :)відірватися?...

21.10.2012 16:31:04дляослов94.231.35.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Ети дебильные донецкие головы так нихера и не поняли !!! Что комуняки что ПРасты одни и теже пидарасты. Не скулите потом быдло что вам хуево !!!

19.10.2012 15:43:494646.185.7.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

В Киеве предлогают 500гр. за голос голубым. Вся страна должна скинутся по 5гр., чтобы для этой власти построить на Хрещатике эшафоты. Хотя кому сдесь говорить, украинцы согнутся в три погибели, и дальше будут терпеть.

19.10.2012 05:23:0977737.55.240.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Фарисеї

18.10.2012 14:11:20Гадский Папа178.94.21.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Те же красные тряпки(только свастики не хватает), та же безликая толпа, орущая на русском "хайль" и те же жесты... ОЧНИТЕСЬ, ЛЮДИ!!!

18.10.2012 13:21:31Олег188.230.114.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Цими людьми маніпулюють використовуючи їхні погляди і потреби
для досягнення власних цілей.

22.10.2012 22:43:47нейтрал78.154.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А яку альтернативу ти предложиш, невже свого тягне збочин ця з своїми
маніакальними ідеями - одних наказать других помиловать.

18.10.2012 12:53:36ProFFesor193.106.56.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Коммунисты - лжецы и подонки. "Вернем заводы народу!" -ложь. ВСЯ приватизация идет через ФГИ, его председатель - коммунист Рябченко. Он же главное звено в массовом дерибане! Уже ушли с молотка по бросовым ценам "Киевэнерго", "Западэнерго", "Закарпатоблэнерго" ,"Донецькоблэнерго", "Днепрэнерго","Черновцыоблэнерго" "Винницаоблэнерго". На очереди "Крымэнерго", "Днепроблэнерго","Центрэнерго" и "Донбасэнерго".
Верьте, лохи, комунофашистам

18.10.2012 01:08:25иван дурак108.234.217.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
17.10.2012 21:25:28159.224.150.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

молодая гвардия

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути