четвер, 10 вересня 2009 16:31

Китай знайшов успішний метод боротьби з кризою

Китай знайшов успішний метод боротьби з кризою
Макроекономічний курс керівництва Китаю в умовах глобальної фінансової кризи дозволив подолати тенденцію до пониження в національній економіці, тим самим довівши свою "дієвість, своєчасність і ефективність". Про це заявив в четвер прем"єр Держради КНР Вень Цзябао, виступаючи на відкритті Всесвітнього економічного форуму в Даляні (північно-східна китайська провінція Ляонін).

"По суті, макроекономічна політика Китаю, прийнятий стабілізаційний пакет антикризових заходів (на суму 585 млрд доларів - прим. ред.) відповідають реальній ситуації в країні і є своєчасними, дієвими і ефективними, - заявив Вень Цзябао. - Ми не можемо і не мінятимемо нашу позицію з даного питання".

Керівництво Китаю, відзначив прем"єр, розглядає впорядкування структури національної економіки як пріоритетне завдання і має намір приділяти ще більше уваги сприянню економічному зростанню за рахунок підвищення внутрішнього попиту.

"Підвищення внутрішнього попиту продовжує бути довгостроковим стратегічним курсом економічного розвитку КНР, тим більше в умовах глобальної фінансової кризи і для запобігання зовнішнім ризикам для національної економіки", - відзначив Вень Цзябао.

Він також підкреслив, що Китай продовжить активну участь в процесі економічної глобалізації і буде разом з іншими країнами рішуче протистояти торговому і інвестиційному протекціонізму.

"Протекціонізм неминуче спричинить уповільнення темпів відновлення міжнародної економіки (після кризи), тим самим завдавши збитку компаніям і людям по всьому світу", - заявив китайський прем"єр, повідомляє NEWSru.com.

Зараз ви читаєте новину «Китай знайшов успішний метод боротьби з кризою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути