Ексклюзиви
середа, 08 травня 2013 05:42

Хрещатик перекриють під час завершальної акції проекту "Вставай, Україно"

Хрещатик перекриють  під час завершальної акції проекту "Вставай, Україно"
Фото: radiosvoboda.org

Вулиця Хрещатик буде перекрита для проїзду транспорту 18-19 травня під час святкування Дня Європи у місті Києві, повідомляє Українська правда.

Відповідне розпорядження підписав глава Київської міськдержадміністрації Олександр Попов, повідомляє його прес-служба.

КМДА проситиме Головне управління МВС у Києві забезпечити перекриття руху всіх видів транспорту, крім задіяного у підготовці та проведенні святкування Дня Європи, з 22:00 17 травня до 07:00 19 травня 2013 року на вулиці Хрещатик від вулиці Інститутської до Бессарабської площі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 14 травня стартує Європейський тиждень культур в Києві

Департаменту транспортної інфраструктури доручено 18 травня внести відповідні зміни у роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту, який проходить Хрещатиком.

Також на маршрути вийде рухомий склад згідно з нарядами роботи у вихідні та святкові дні, а кількість поїздів метрополітену на лініях може бути збільшено за умови зростання пасажиропотоку під час проведення заходів на Хрещатик.

Як відомо, 18 травня опозиція планує провести марш і віче в центрі столиці, як завершальну акцію проекту "Вставай, Україно", що пройшов у обласних містах країни.

Зараз ви читаєте новину «Хрещатик перекриють під час завершальної акції проекту "Вставай, Україно"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

16

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.05.2013 03:48:28Galyna Korinets109.251.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

тепер не проїхати нормально буде в суботу містом. ніхто не вийде на акцію опозиції просто так, реклами у них жодної, ніякої інформації, вийдуть знову проплачені мітингувальники з прапорами, хіба провокацію якусь чергову підготують

08.05.2013 09:17:15Prostofilya77.121.137.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Сценарий не меняется... уж очень скудоумна у нас верхушка... они только способны зарабатывать меньше жен...читаешь их декларации и слеза по щеке катится...в трудах дни напролет проводят, а денег как не было так и нет... везет только единицам - на дивидендах и процентах миллионы зарабатывают... жаль не сообщают о том, где такие дивиденды выплачивают... а они, за копейки (по сравнению с дивидендами) все равно на работу продолжают ходить... все работают и работают...воруют и воруют... и Вставай, Украина не помогает...

08.05.2013 07:40:25Дмитро 79.143.34.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

А чому не було мітингу на сході країни, в Донецьку,Одесі,Дніпропетровську та інших містах ?

08.05.2013 09:15:31Прокопенко77.123.34.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

У Харкові був. Багатотисячний.

08.05.2013 09:01:21Prostofilya77.121.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не заслужили... мы для них москалi...)))

08.05.2013 07:57:0288877.121.93.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В этих городах Сеню точно накормили бы и морковкой и капустой.

08.05.2013 07:24:22123213.233.148.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

скоро ёлку будут начинат ставить в августе,потому что эта мразь уже не знает что придумать что бы не дать людям сказать "давай зек досвидания".Тошно смотреть на цынизм этой власти,такой лживой и трусливой власти в Украине не было никогда.Люди давайте выйдем 18 го на зло этим уродам

08.05.2013 07:58:1188877.121.93.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Давайте выходите... А нам работать нужно....

08.05.2013 08:48:23Саня82.207.110.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Да рабам всегда работать нужно, а то помоев с барских ошметков не получат...

08.05.2013 07:16:5888877.121.93.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Получается дальше Киева Украина не встаёт? Зачем тогда был весь этот цирк? Чего добивались Сеня и Ко?

08.05.2013 06:22:29совесть178.95.56.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

спасибо ЯНУКОВИЧУ,за то
что не забрал у нас пальто
работы нет и нет зарплат
а он смеётся нагло гад
иной раз хочется дать в репу
иль в РАДУ запустить ракету
чтобы кубло тех упырей
КРОВЬ не сосало из людей.

08.05.2013 06:09:36Оля92.112.88.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

скажемо НІ зеківському паханату! Досить розкрадати країну, Хам!

08.05.2013 09:07:14Prostofilya77.121.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Скажете ему свое решительное НЕТ, а дальше что - в августе референдум???

08.05.2013 15:29:12Черкасец77.121.221.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

По данным из информированного источника дальше будет следующее:
в сентябре у ОВОЩа "отпадет хвостик";
в октябре будут назначены на январь 2014г. выборы президента и парламента;
в январе 2014г. к власти прийдет коалиция народно-демократических сил.

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути